Skocz do zawartości

True Detective - 2014 - HBO


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"It's not just lenght... girth...to.."

 

To lubię. Twisty na każdym rogu i wreszcie fabuła rusza do przodu. No i wątek gangstera w tej historii zaczyna mieć jakiś sens. Coś mi się wydaje, że będzie musiał podjąć ważną decyzję po której stronie stanąć. Jeden minus tylko czemu Colin

zgolił wąsa?

Z nim sporo lepiej się prezentował.

Odnośnik do komentarza

Kolejne odcinki wyglądają jak konwulsje umierającego, takie krótkie podrygi życia w martwym ciele. Naprawdę, musieliby być magikami albo zainwestować w furgon prochów i ćpać od rana do nocy żeby jakoś z sensem zakończyć ten sezon w ostatnich odcinkach. Oj głowy polecą za to coś czuję. Twórcy chyba zmarnowali kredyt zaufania jaki dostali po pierwszej serii. No sorry, co w tym odcinku było takiego co wgniata w fotel i każe czekać do następnego tygodnia w międzyczasie rozkminiając fabułę i zagadki? Otóż nic, i to boli. Hype train się wykoleił.

Odnośnik do komentarza

wgniatajacego w fotel to w sumie nic, ale pare motywow do rozkminienia jak najbardziej:

 

 

- nad czyim truchlem lataly sepy/kto i kogo zaciupal w szopie (wyglada na to, ze Kacper tam skonczyl)

- kim byl ziomek, ktorego Frank wystawil Colinowi jako gwalciciela?

- czy obaj przezyja swoje spotkanie?

- czy Rachel udajac luksusowa prostytutke rozkmini temat imprez (i wyjdzie z tego calo)?

- co mial Dixon do czynienia z niebieskimi brylantami? Ogolnie na czyje zlecenie dzialal?

- dlaczego Colin zgolil wasa?

 

 

 

plus stare tematy typu:

- kto podpierd.olil sekstasmy z meliny Kacpra i pjerd.olnal Colina ze srutu?

- no i kto jest kurna zabojca?

 

ja tam po tym odcinku pierwszy raz od dawna zlapalem lekkiego wkur.wa, ze caly tydzien na kolejny musze czekac.

Edytowane przez tommi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i po 6 epizodzie. Widać, że serial trzyma stały poziom (o kilka klas niżej od poprzedniego sezonu) i raczej cudów-wianków nie będzie. Oglądam z przyzwyczajenia, nie jak wcześniej z fascynacji.

 

Główna atrakcja odcinka (czyli imprezka) mocna, ale strasznie to wszystko naiwne*.

 

 

* - Martin odzwyczaił mnie od nadużywania przez bohaterów godmode, plus stealth podkręcony na 100%.

 

 

Odnośnik do komentarza

moze to przez to, ze z szostym odcinkiem przyzwyczailem sie w koncu do bohaterrow itp., a moze przez to, ze troche sie nayebalem whiskaczem w trakcie seansu, ale mi sie ten epizod calkiem podobal. Impreza fajna byla, troche mi moj wlasny klimat przypominala, wiec immersja byla na odpowiednim poziomie...

 

Tylko kur.va powiedzcie mi, kim byl u licha ten Stan, u ktorego syna byl Frank, bo ni chuya nie pamietam?

Odnośnik do komentarza

moze to przez to, ze z szostym odcinkiem przyzwyczailem sie w koncu do bohaterrow itp., a moze przez to, ze troche sie nayebalem whiskaczem w trakcie seansu, ale mi sie ten epizod calkiem podobal. Impreza fajna byla, troche mi moj wlasny klimat przypominala, wiec immersja byla na odpowiednim poziomie...

 

Tylko kur.va powiedzcie mi, kim byl u licha ten Stan, u ktorego syna byl Frank, bo ni chuya nie pamietam?

 

 

 

 

bTQL3V1.jpg

 

zwykły siepacz Franka, kumpel tego brodacza. może pamiętasz scenę pobicia jakiegoś przydupasa przy samochodzie, gdzie najpierw mu w zderzak uderzyli?

 

 

 

 

spoko, ja też nie pamiętałem ;)

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza

Osoby którym ten sezon się podoba podejrzewam o masowe prowo

 

Przecież ta orgia to jakaś kpina, wszystkie szmule dostały psikotko pod język i spoko, ale nie, pani milicjantka jako jedyna ma fazę, reszta się pruje ze starymi dziadami. A nie, przepraszam, jest jeszcze jedna ofiara narkotyków - zupełnym przypadkiem poszukiwana Meksykanka. I te sceny przypominające o molestowaniu w dzieciństwie, wzruszyłem się. Całe szczęście, że homoś i człowiek bez wąsa bawili się ze strażnikami w Tenchu i po cichu ich zdejmowali. Homoś dodatkowo za pomocą noża otwiera wszystko, począwszy od drzwi a skończywszy na szufladach. A scena jak homoś rzuca się, jak żaba, na strażnika to jawna beka

 

 

Oglądam tylko dlatego, że już zaraz koniec i szkoda mi straconego czasu ; )

Odnośnik do komentarza

 

 

 

scena frank vs ray mocno :obama:

 

orgietka słabo wypadła, mogli wrzucić trochę mocniejsze motywy,

 

czy mnie się wydawało czy tuż przed tym jak staruch zaczepił Bezzerides to widzimy syna burmistrza i komendanta policji, tego murzyna z afro?

 

Ci co podpisują umowę, to jeden bywał u Franka [ten łysy] a drugi to nie jest ten z korpo co kazał Frankowi odzyskać dysk by wrócił do łask?

 

btw typiara kroi nożem dwóch facetów a tłum ludzi dosłownie nic nie robi xd

 

 

 

ten RUDY, syn raya japierdl nie mogę z tego typa xDDDD

 

 

Meksykańce ładnie wych.ujali Franka

 

brakło jakiegoś mocnego motywu z Paulem ale to pewnie w przyszłym odcinku

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kilka scen było naprawdę świetnych i czuć było ducha pierwszego sezonu: początkowa rozmowa przy stole, "szał" Raya i jego rozmowa z ex żoną czy też drugie spotkanie z Meksykanami. Ale cała reszta mocno chaotyczna, mnogość wątków gubi ten sezon, nie wiadomo co jest tu głównym motywem, czy konszachty biznesowe czy zabójstwa czy zaginiona dziewczyna czy też diamenty, skaczą z jednego wątku na drugi ciągle. Imprezka też spodziewałem się większej orgii a to nie odbiegało od przeciętnej imprezy w akademiku ;) I jeszcze akcje a'la Sam Fisher. I ta końcówka z "podpisanymi kontaktami"... ale cliffhanger :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...