Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pukawki są jak z plastiku. Ten cały breacher u assaulta, to strzela jak pistolet na kulki. Ogólnie gra się przyjemnie, mapy są nawet w porządku, tylko dobija ten spawn camping. Brakuje mi normalnego tdm bez żadnych umiejętności, chyba, że  okrojone do tego jak jest ta strefa dla świeżaków. Mam chyba za dużo przyzwyczajeń z coda i bfa, ale jednak postacie są powolne, wielkie i udźwiękowienie jest kiepskie, ale to moja opinia :) Nie skreślam gry, ale nie wszystko mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

Jasne. Dlatego napisałem, że jest specyficzna. Mi ta "specyficzność" pasuje po tylu latach w różnych seriach "szczelanek" sieciowych, ale są osoby którym ta inność KZ nie przypasuje. O dźwięku napiszę, że jakość sampli jest bdb, bo to next genowy tytuł i na kinie czy na słuchawkach wyraźnie słyszę gdzie jest akcja i przeważnie jakiego typu broń jest w użyciu. Ale to 1szy KZ w jakiego gram, więc moja ocena jest mocno subiektywna i nie wypaczona porównaniami do poprzednich części..

 

Co do plastiku, nie jest tak źle, grałem w gry, gdzie na prawdę był plastik - tu mi się strzela lepiej niż w CODach, ale to porównywalny poziom IMO.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Grę mam od 29 listopada ale wtedy odrazu odłozylem na bok z powodu bf. Kilka dni temu odpaliłem multi z braku laku i powiem ze doznałem szoku. Ściągnąłem z bfa dwóch kumpli i łupieżu po kilka godzin. Tak sie napalilem ze po 3 h grania dokupilem dodatek z bronią itp. Jakoś dźwięku tzn. Możliwość namierzenia na słuch jest niesamowita. Mam słuchawki z symulowanym 7.1 ale działa niesamowicie. W bfie czy w codzie nie było tak super jak tu. Także mała ilośc broni to dla mnie na plus. Czysty fun ! Czekam na kolejne mapki i dodatki. AHA oczywiście to wszystko "moim zdaniem".

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hehe, a ja wczoraj wszedłem do Was do impry na nasłuch i nasłuchałem się o metalach i dżirach i innych, wszyscy radośnie biegali po mapie i prawie nikt nie pilnował/przejmował punktów, nie rozstawiał sprzętu - sam musiałem z bekonem biegać i dostawaliśmy w d. od randomów :P Ale fajnie było, 1szy raz grałem i ten KOTH bardzo dynamiczny tryb, może się podobać ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no ja lubię wygłupy w party i śmieszne, luźne gadki, ale szczerze to jak grałem na klocu we wszystkie sieciówki to jakoś podstawowe rzeczy jak: rozstawianie sprzętu, gdzie są wrogowie, co kto kombinuje, że plecy itp to takie info podało i składniej dało się grać, ale to trochę czasu się ekipa zbierała. Ja nie mówię, że pro i w ogóle, ale chodzi mi o wykorzystanie party w grze sieciowej jako przewagę nad przeciwnikiem jednak jakąś. A wczoraj królował MGS i "kuva" :P W tej grze to się sprawdza, podobnie jak w BF, w COD już ma mniejsze znaczenie..

 

A lajtowe party jak cisnę singla to czemu nie, tylko teraz się nie odzywam wieczorami bo dziecko śpi obok, a nie że nie chcę :P

Odnośnik do komentarza

Całkiem sporo robią przy tej grze. Cieszy mnie to. Grałem wczoraj i chodziło nieźle, ale zdarzają się zlagowane jednostki niestety.

 

Powiedzcie, czy jeśli na teście połączenia w trakcie meczu widzę, że mam 3-4/5 kresek do UK, 60-62 ms pingu, 0% utraty pakietów to jest chyba nie najgorzej?

 

Mmapka już się pojawiła w menusach ale nie pamiętam nazwy. Widać ją w ustawieniach stref wojny - jest włączonych 12/13 map. Będzie chyba w stylu Lasu :)

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem zamianę. Pod R3 jest szybszy dostęp do ataku wręcz, a tutaj przy nagłym spotkaniu zza winkla tylko błyskawiczna reakcja daje zwykle sukces. A skoro palec i tak na R3 spoczywa, tzn. że reakcja będzie szybsza. Ale co kto woli i z czym mu wygodniej.

 

Również mnie cieszy stałe wsparcie developerów do i tak już bardzo udanego kodu sieciowego.

 

Mam również nadzieję, że nowa mapa jakością będzie równać do tych z podstawki, a nie do tych z pierwszego dlc, które nienajlepiej im wyszły niestety.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...