Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Haha to ta akcja,co mowilem Dejv plecy plecy;D

Az tylu killoznow wyebales,ja myslalem,ze tam jednego max dwoch zabiles.

 

Hehe, w 0:32 to powiedziales i sie odwrocilem.

Ja na(pipi)iam caly piatek, sobote i niedziele.

I moze dzis ze dwa mecze po 23 ;/

Jutro powinien dojsc zestaw kontroll freek - chce ktos odkupic jednego?

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Powiem, że nawet bardzo przyjemnie  :devil: Ładny mord w meczu zrobiłeś Pazdzio 

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

Ahh gdyby SHARE mi działał wtedy kiedy jak chcę, a nie kiedy on chce to też bym miał się czym pochwalić, a tak mam kilka filmików w dziale PS4 w temacie share, ale najfajniejsze akcje nie zostały niestety nagrane, bo konsola postanowiła nagrać kompletnie coś innego :(

 

Co do porównania do KZ2, wszędzie mówią i piszą, że jest tak samo fajnie, a na pewno lepiej niż w KZ3. Ale w KZ2 za dużo nie grałem, jedynie tydzień by wbić się do 1% graczy no i było to dawno temu.

Odnośnik do komentarza

Panowie, widzę, że gra część starej gwardii, której ufam. Macie już nabite co nie co godzin, jak podsumujecie dotychczasowe wrażenia? 

 

Killzone2 < Killzone SF ?

Ciut lepiej niż KZ2 - zasługa lepszych map ( równe dla wszystkich stron ) zdecydowanie lepsze sterowanie ( precyzja ) brak wspomagania celowania dla nobów. 

Odnośnik do komentarza

Hej, co prawda jestem nowy w Killzone - to moja 1sza przygoda z serią, ale ogólnie w fps multi jestem trochę ograny i coś tam rzeźbię. Ale widzę, że gra jest baaaardzo teamplayowa i rzadko trafiają mi się ogarnięte randomy z którymi można jakoś taktycznie kontrolować rozgrywkę. Dlatego gdyby ktoś z Was chciał ze mną pograć w Szadołfola to zapraszam: KIELiCH_PL

 

Tu macie moje staty. 

 

http://shadowfall.killzone.com/profile/KIELiCH_PL

 

Są średnie, ale aż tak nie zaniżam wyników drużyny jak sądzę :P Gram każdą klasą i bronią zależnie od sytuacji/mapy/chęci.

 

Mam HS na nasłuchu ale nie mam możliwości rozmawiać wieczorem. Mogę słuchać tylko póki co. Mam nadzieję że pogramy coś :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...