Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Damn, multi w Kz podoba mi się zdecydowaniej bardziej niż przypuszczałem, (warzone > TDM).

A teraz trochę off-topu: Kupno Ps4 skłoniło mnie wreszcie do założenia konta na forum, zawsze to trochę dzwine uczucie.
Stronę czytam od dawna, w domu gdzieś pałętają się pierwsze egzemplarze PSXE, a przeglądając tutejsze wątki od dłuższego czasu
mogę spokojnie uznać, że rozpoznaję tutejszych użytkowników. No nic przyszła pora na pierwszego posta ;)

Odnośnik do komentarza

Dzis praktycznie pierwszy raz odpalilem to w trybir multi.. i masakra albo ja mam downa albo wszyscy maja wy(pipi)anego skilla. Co sie rusze to czapa. No nie moge sie ogarnac idzie mi jak ostatnia pi.zda.

Mam dokładnie tak samo, idzie mi gorzej niż w jakiejkolwiek innej grze multiplayer ever. Dodaj mnie na PSN pogramy razem :D

Odnośnik do komentarza

Ja muszę sie pochawalić, że w 24 player team deathmatch na oficjalnej stronie gry zajmuję 290 miejsce w rankingu:P Ale jak patrzę ile mi do pierwszego miejsca potrzeba punktów to masakra jakaś, tak to jest jak Hamburgery szybciej zaczynają to później cieżko ich dogonić;/

 

 

Ps. leci łatka 1.07 w skrócie:

 

*Team-Based Voice Chat, zespołowy voice chat nareszcie!!! Możemy zdecydować się na grę z transmisją rozmów głosowych za pośrednictwem kontrolera, zestawu słuchawkowego, lub odtwarzać je za pośrednictwem głośników telewizora. Ponadto mamy możliwość wyciszenia poszczególnych graczy, lub wszystkich transmisji rozmów głosowych.

 

*Color Blind Support czyli opcja dla Daltonistów, oferuje lepsze wsparcie dla graczy z zaburzeniami widzenia barw . Aby aktywować funkcję wsparcia , należy przejść do sekcji: Wyświetlanie w menu, Opcje i wybrać jedną z trzech ustawień .

 

*Expanded Personalization Options, patch umożliwiający w przyszłości o ile dobrze rozumiem dodatkowe skórki dla postaci w multi, oraz specjalne ruchy(czyżby ala Uncharted różne tańce itd. :P) i coś o niestandardowych głosach?

 

*HUD/Radar Improvements: ikonki stają się większe i bardziej widoczne dla gracz, no i to co mnie najbardziej cieszy nasi znajomi są na radarze podświetleni na niebiesko, normalnie postęp:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=3SLKZxrLkz0#t=20

 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Milion punktów zdobyte, pora chyba na małą przerwę od Killzone'a. Co raz więcej "ekip" widać, grając samemu zaczyna być troszkę ciężej. Znajomi przesiadają się na ps4 pod koniec roku, więc z chęcią pogram z  ludźmi z forum ;)

 

 

Phi ja mam już 2,6:D a tak na serio kto jeszcze chętny to zapraszam wieczorami na pewno mnie złapiecie;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...