Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele. Ile oni każą sobie nabijać tych ogłuszeń i innych pierdół xD Całe wieki bez boostowania to zajmie, ale nie ma za bardzo w co innego grać więc powoli pasek postępu rośnie. O ile giwery przyjemnie się odblokowuje to te umiejętności jak krew z nosa. Jak by ktoś grał w KZ wieczorami, to można pograć razem :)

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele. Ile oni każą sobie nabijać tych ogłuszeń i innych pierdół xD Całe wieki bez boostowania to zajmie, ale nie ma za bardzo w co innego grać więc powoli pasek postępu rośnie. O ile giwery przyjemnie się odblokowuje to te umiejętności jak krew z nosa. Jak by ktoś grał w KZ wieczorami, to można pograć razem :)

 

 

Co ty porażenia są najłatwiejsze;) ja w tej chwili męczę tego małego drona latającego przy szturmowcu, oraz tego dużego przy wsparciu i to jest dla mnie kongo;/ Czasami przez całą rozgrywkę wpadnie jeden frag;/

Ps a to od mnie, trochę kampy jest pod bazą przeciwnika, ale to była pierwsza gra po odpaleniu sprzętu, a pierwszą rozgrywkę zawsze rozpoczynam na ogarnięcie;)

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=801786516514420

Odnośnik do komentarza

Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

 

Idź do ustawień w PS4 i ustaw na publiczne publikacje.

 

 

A sorry w rzeczy samej miałem ustawione tylko dla znajomych. Dzięki za zwrócenie uwagi;)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zaszalałeś i kupiłeś kopniaka. Ja jestem przeciwko takim rzeczom i zawsze się śmieje z tych co używają tej animacji. To tylko karmienie chciwych twórców... Kiedyś nie mieli takich pierdół i też wydawali gry, a nie dość, że podnieśli ceny to jeszcze tak doją kasę i płaczą, że za mało...

 

Swoją drogą szkoda, że nie ma takiej obróbki wideo jak w XO, dało by się posklejać kilka ciekawych akcji i wrzucić naraz, a nie 5 filmików po minutę każdy...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zaszalałeś i kupiłeś kopniaka. Ja jestem przeciwko takim rzeczom i zawsze się śmieje z tych co używają tej animacji. To tylko karmienie chciwych twórców... Kiedyś nie mieli takich pierdół i też wydawali gry, a nie dość, że podnieśli ceny to jeszcze tak doją kasę i płaczą, że za mało...

 

Swoją drogą szkoda, że nie ma takiej obróbki wideo jak w XO, dało by się posklejać kilka ciekawych akcji i wrzucić naraz, a nie 5 filmików po minutę każdy...

 

A wiesz zakupiłem od razu season pass, wychodzi taniej niż później płacić co chwila za kolejne dodatki;) kopniak był w pakiecie;) Ogólnie w tym ustawieniu szturmowiec to masakrator!!! Mam na dysku jeszcze 2 filmiki z tą klasą, uważam, że nie ma nic bardziej hardcorowego. Co prawda teraz robiąc inne rzeczy ginę często więcej niż zabijam, ale po prostu trzeba się wyłączyć nie myśleć o statystykach, tylko zrobić tak jak dzisiaj eksperta pistoletów. No i w końcu przejść z TDM na inne tryby gry:D

Odnośnik do komentarza

Moje kpd z 2.0 spadło do 1.3 po maksowaniu kampera, teraz jak przerzuciłem się na szturmowca nie wiem jakie mam. Trzeba by się umówić na jakieś ogłuszenia lub wspólną grę, bo idzie to jak krew z nosa, a nie miał bym nic przeciwko zgranej (chodź trochę) grze, gdzie jakoś czas mija i ogłuszenia rosną.

 

Co do pakietu steason pass, co on daje skoro mapy będą dodawać za darmo?

Odnośnik do komentarza

Moje kpd z 2.0 spadło do 1.3 po maksowaniu kampera, teraz jak przerzuciłem się na szturmowca nie wiem jakie mam. Trzeba by się umówić na jakieś ogłuszenia lub wspólną grę, bo idzie to jak krew z nosa, a nie miał bym nic przeciwko zgranej (chodź trochę) grze, gdzie jakoś czas mija i ogłuszenia rosną.

 

Co do pakietu steason pass, co on daje skoro mapy będą dodawać za darmo?

 

 

Tak ale później już będą płatne, teraz płacisz raz a później wszystkie dodatkowe płatne rzeczy będziesz miał za free;) Ja go kupiłem póki jest ta promocyjna cena, nie chciałbym bulić tak jak w Call of Duty 199zł;) Ustawić się zawsze możemy, dziś noc w pracy, ale jutro wieczorem będę na pewno do 2-3 w nocy zapylał:D Co prawda porażający wybuch mam już na maxa bardzo łatwo się go robi szczególnie na planszy park, ale inne rzeczy ze złotej rączki muszę skończyć więc jak coś pobiegać razem można:)

Ps. ile punktów masz nabitych? Ja obecnie mam 3,214,040, przy 9818 zabitych / 8031 zgonach, 995 head shotów jeszcze 5 i skończę wyzwanie, 1332 zabić nożem, celność 59%, kill ration 1,22 czyli słabo po akcjach z pistoletami, 3277 asyst, 1427 ożywieni innych graczy, oznaczyłem (Echo tags) 1126 graczy przeciwnej drużyny, no i mam wykonanych 894/1,595 zadań, było by więcej gdybym ciągle nie grał tylko w TDM:P

 

Ps2 jakbyś nie wiedział na oficjalnej stronie logując się tak jak na psn-a uzyskasz dostęp do swoich statystyk, plus ważnych wiadomości http://shadowfall.killzone.com

Odnośnik do komentarza

Tak będzie szybciej: http://shadowfall.killzone.com/profile/NewNickPL

 

Ja nie zamierzam wydać na KZ ani złotówki więcej. Nie podoba mi się jego ociężałość i lag. Żeby coś zrobiła postać podczas walki to naciskam po kilka razy przycisk by mieć pewność, że to co chcę zrobić zdarzy się. Nie rozumiem czemu zdarzenia nie ustawiają się w kolejce, jak nie mogę podczas przeładowania rzucić granatem to powinien się rzucić zaraz po skończeniu przeładowania, a nie muszę wciskać ciągle przycisk za to odpowiedzialny (taki przykład, nie wiem czy akurat tu się zastosuje, ale są inne sytuacje jak ogłuszenie, wbiegam duszę "w prawo" po kilka razy, a i tak mnie zabijają)

 

No i ten bot co wskrzesza zabitych przeciwników w MULTI! Po(pipi)iło kogoś, takie coś może być w singlu, a nie w multi zabiję kogoś i muszę nad nim stać i czekać, aż będzie chciał się wskrzesić te 2 razy...

 

Powód dla którego kopiłem KZ zamiast BF4 (mimo, że mam na PC na którym 60 fpsów w 1080p to nie problem i ustawienia ULTRA) były darmowe DLC (co okazuje się, że nie do końca prawda skoro jest season pass) i rzekome stałe 60 fpsów. Ja żadnego KZ więcej nie kupię. Niech się nauczą robić poprawnie gry, nawet głupie share nie działa tak jak powinno (w innych grach działa jak natura chciała) a Tu potrafi mi zapisać nagranie z INNEJ GRY! I w ten sposób w zakładce KZ mam gameplay z don't starve...

 

Może taki "niedobry" dla KZ bo często jest tak, że w WARZONE gram SAM przeciwko 12 graczy. Sam uzbrajam i bronie m-comów, sam nosze przekaźniki itd, a reszta debili gdzieś ginie... Musiał bym z kimś ogarniętym pograć, bo jak widzę, że mój wynik wyprzedza o kilak tysięcy ptk drugą osobę z mojej frakcji to mnie szlag trafia i wychodzę.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e! Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak zmusić tego żałosnego drona wsparcia który lata obok postaci żeby atakował przeciwników? Ta żałosna kupa złomu chowa się za każdą przeszkodą byle by nie widziała przeciwnika, a jak już go zobaczy to najpierw atakuje drona, a drony przeciwnika zawsze najpierw atakują mnie... 

Odnośnik do komentarza

Kupilem killozna na premiere i nawet nie skonczylem singla,bo jest tak ujowy i nudny totalna katastrofa.Mam bf-a wiec nap[rawqde ciezko mi sie od niego oderwac,wiec chcialem popykac w kilzona

Jednak sama gra w multi kompletnie nie przypadla mi do gustu,ale z jednego powodu bo gralem jak debil Deathtmecze.Ten system rozrywki kompletnie nie sprawdza sie ani w BF ani w KIllozne.

Wczoraj wlaczylem jakie serwer z zadaniami,ktos tam podklada pake,trzeba bronic pkt itp.I odkrylem na nowo zabawe w ta gre,ludzie juz tak nie kampia w rogach,ruszaja sie i przy tej gierce sie dobrze bawie.

Jada mnie na calego,ale graficznie ta gra nie ma sobie rownych,Podoba mi sie,ze gra jest spokojna,nie dla takich szajbusow.Wkurza mnie,ze nie ma respienia sie w akcji przy koledze jak Bf i jakies boty latajace co do mnie strzelaja.

Jesli ktos chcialby pograc w Kz na objectivy,to wyslijcie zapro i inv do party,a nie jak wiekszosc zaprasza i chyba kolekcjonuje znajomych.

Odnośnik do komentarza

Widzę jakiś odswiew ludzi, jeszcze miesiąc temu było średnio ponad 4000 graczy, a wchodzę wczoraj jakoś po 22:00 i jest raptem 1220 osób. Generalnie coś nie mogę się w to multi wkleić. Takie wolne, mało emocjonujące jakieś. Jak cały singiel.

Ja tez mialem ze 3 podejscia i jak juz mialem ta gre wymieniac odpalilem Classic Warzone i stwierdzilem, ze na bank sie jej nie pozbywam.

Polecam pograc pare meczy, by zczaic dokladnie o co chodzi, bo obecnie dla mnie to najlepsza odskocznia od BF4.

Odnośnik do komentarza

Beka z składanki, ale często tak jest że ludzie kumulują się w jednym miejscu i dosyć często idzie wyłapać wynik powyżej tysiąca, jednak taki jeszcze mi nie wpadł. W sumie u mnie multi już nie w godzinach a prawie w dwóch tygodniach liczone:-P ps mam już odkryte wszystkie pucharki z multi, z jednej strony fajna sprawa z drugiej nie ma już zachęty do dalszej gry. Tak czy inaczej pewnie będę chciał wykonać wszystkie zadania tak dla siebie.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

 

Widzę jakiś odswiew ludzi, jeszcze miesiąc temu było średnio ponad 4000 graczy, a wchodzę wczoraj jakoś po 22:00 i jest raptem 1220 osób. Generalnie coś nie mogę się w to multi wkleić. Takie wolne, mało emocjonujące jakieś. Jak cały singiel.

Ja tez mialem ze 3 podejscia i jak juz mialem ta gre wymieniac odpalilem Classic Warzone i stwierdzilem, ze na bank sie jej nie pozbywam.

Polecam pograc pare meczy, by zczaic dokladnie o co chodzi, bo obecnie dla mnie to najlepsza odskocznia od BF4.

 

 

Spróbuję dzisiaj, zobaczę jak to wygląda w tym trybie, bo jakoś ciągle te deathmatche siekałem... ;) dzięki!

Odnośnik do komentarza

Nareszcie wymaksowalem wszystkie umiejetnosci i zdobylem "Zlota raczke". Tyle godzin to przy rpgach spokojnie mozna spedzic. Przy multi dalej zostajaje bo mnie niezle wciagnelo. Cale szczescie do tej pory tylko raz natknalem sie na niemieckie spiewajace dziecko, ktore co chwile darlo sie cos po germansku do matki. Cale szczescie po jednej rundzie sluchania tych jekow odkrylem przycisk "mute".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...