Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ale nie skorzystam, w zwykłym Warzone na 24 graczy wpada po kilkanaście killi w maskowaniu, więc idzie gładko. Teraz mi zostało jakieś 25 killi do wbicia i około 120 asyst zaopatrzenia. Makowanie to kwestia 1-2 meczów, gorzej ze skrzynkami no, ale jakoś wpadnie.

Ostatnio jakiś patch wydali, kilka rzeczy fajnie poprawił, ale niestety pojawiły się lagi :/ Kille wpadają z opóźnieniem, ciężej zaliczyć melee i czasem postaci ślizgają się po mapie bez przebierania nogami. Nie wiem jak oni to zrobili, ale nie podoba mi się to :/

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj widziałem jak ludzie gliczują na potęgę spawny i działka stawiali w miejscach normalnie niedostępnych (jedynie jakiś super skok, lub niewidzialny obiekt nie do końca wymodelowany pozwalający wskoczyć w to miejsce). Spawn beacony stawiali tak, że nie było ich widać i dosłownie 3 kolesi odrodziło się z powietrza. Stałem zabijałem i nie było nigdzie beacona, a kolesi przybywało (musiał być za teksturą)...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, kiedy nowe mapki będą aktywne ? Widać je już w grze, ale nie da się na nich grać :confused:

 

 

Ciesz się, że już można grać w miarę normalnie. Przez ostatni tydzień to była jakaś masakra wszystko się pier..., gra się wysypywała i było milion błędów, aż odechciewało się odpalać multi.

 

Co do łatki:

 

Patch 1.08 addresses the following issues:

 

  • Fixes missing English language pack crash in Play-Go versions.
  • Fixes spectator rollover crash.
  • Adds DLC availability check, so only items available in the PS Store show in the menu.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zakupiony KZ:SF, singla odpaliłem na 10 min ale głównie kupiłem konsole i PS4 dla multi w tej grze. Gra mis się podoba, nie grałem co prawda w KZ2 multi bo podobno tutaj jest podobnie ale dużo grałem w KZ3 multi i gra mi się podobała. Gra zyskała na dynamice, dzięki 60FPS, to na plus. Umiejętności jeszcze nie opanowałem nie mówiąc o broniach, ale klimat taki sam jak w KZ3 więc pewnie spędze wiele godzić w grze przez najbliższe miesiące. Jakoś CoD i BF4 do mnie nie przemawia ;)

 

 

Możecie mnie dodawać do znajomych ;P. Będę grał wieczorami ale nie zawsze HS jest.

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza

Przepraszam, czy Ty wyszedłeś z respa? Ta gra ma 60 fpsów tylko na respie jak gapisz się w ścianę, więc nie pisz głupot, że ta gra coś zyskała dzięki 60 fpsom jak ich przez 95% czasu nie potrafi wygenerować...

 

 

Dokładnie, co nie zmienia faktu że gra się super, oczywiście mówimy tu o multi. Singiel jest taki sobie a do tego nierówny. Myślę, że póki co najlepiej wyglądajaca gra pod względem grafiki w singlu jak i multi:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...