Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Taka biedna gra na okładce, ani retro, ani jakiś wielki hit.

A i trochę nas przyzwyczaiły okładki Pixela, do własnych, autorskich malunków, a nie gotowych artworków.

 

No chyba nie bo 6 z 8 numerów miało jakiś artwork z gry (Wiedzmin 3, Another World, MGS V, Monkey Island, White Night, Amikrog) tylko po prostu były w wysmakowany sposób zaaranżowane jako okładka a teraz? Ni to ładny art a i ogólna kompozycja nie zrywa czapki. 

Odnośnik do komentarza

Ta okladka pasuje do pixela jak siodlo do swini. Przyzwyczjac czytelnikow do jakosci a potem serwowac takie go.wno. Serio ta okladka jest sporo gorsza od jakiejkolwiek w PE na przestrzeni 2 lat (albo i dluzej). Dziwia mnie troche te w sumie neutralne opinie, gdyby w PE cos takiego by sie ukazalo rozszarpalisbyscie temat z zapowiedzia numeru na strzepy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A co ma okładka do numeru? Co wy robicie ekspozycje z magazynem? Na ścianie w ramce? U mnie na kiblu leży aż przeczytam i wtedy do kominka. Nie wiem co wy macie z tymi okładkami magazynów. To już jakieś pod jakies dewiacje podpada. :) liczy się (pipi)a TREŚĆ

Odnośnik do komentarza

Sami na siebie bata ukręcili, przyzwyczajając czytelników do naprawdę wysokiego poziomu okładek - które jakby nie było są wizytówką magazynu.

 

 liczy się (pipi) TREŚĆ

 

Której na razie nie sposób poznać, gdyż najnowszy numer  najzwyczajniej w świecie nie jest jeszcze dostępny. Na tę chwilę możemy zatem ocenić jedynie zaprezentowaną okładkę, co właśnie ma miejsce :reggie:

Odnośnik do komentarza

A co ma okładka do numeru? Co wy robicie ekspozycje z magazynem? Na ścianie w ramce? U mnie na kiblu leży aż przeczytam i wtedy do kominka. Nie wiem co wy macie z tymi okładkami magazynów. To już jakieś pod jakies dewiacje podpada. :) liczy się (pipi) TREŚĆ

Kolorowe pismo do kominka? O wiele lepiej rozpala się od czarno-białej gazetki. :lol:

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

 

Taka biedna gra na okładce, ani retro, ani jakiś wielki hit.

A i trochę nas przyzwyczaiły okładki Pixela, do własnych, autorskich malunków, a nie gotowych artworków.

 

No chyba nie bo 6 z 8 numerów miało jakiś artwork z gry (Wiedzmin 3, Another World, MGS V, Monkey Island, White Night, Amikrog) tylko po prostu były w wysmakowany sposób zaaranżowane jako okładka a teraz? Ni to ładny art a i ogólna kompozycja nie zrywa czapki.

 

O ile mnie pamięć nie myli (a może mylić :) to Another World, MGS V, Monkey Island, - to były autorskie projekty jakiegoś tam grafika, który sam to namalował.

Okładka najnowszego Pixela nie ejst taka zła na żywo - ma kilka śliskich (?) elementów - wiecie o co chodzi.

W sumie przejrzałem na klopie i widzę, że będzie coś o Nintendo, ale do czasów Game&Watch:/

I tak przyznam, że stopniowo mi opada ta fascynacja Pixelem - trafili w lukę, gdzie przestałem zbierać PE, to się podjarałem na początku. Jednakże jestem "kąsolowcem", a pismo tworzą starzy pececiarze i da się to wyczuć.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...