Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

40 paczek, 2 legendarki (złoty gnom u warlocka i jakiś szajs). Ogólnie jak patrzę na te nowe legendarki to prezentują się strasznie mizernie. Jedyne, które mi się podobają jak narazie to Rhonin, Mistcaller, Wrynn i ewentualnie Chillmaw, ale to zależy czy decki na dragonach będą dobre, pewnie da radę go upchnąć u control warriora z yserą czy alex

z alex nie, bo battlecry nie działa jak przyzwie miniona na stół.

 

Rhonin to chyba najlepsza legenda tego dodatku - pasuje do każdego mage decku.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Tak, trzeba było poczekać z 5 minut żeby się battle net odpalił, potem z minute na HS, ale działał. Tylko lagowało przy otwieraniu paczek trochę

 

@up

co? jak masz dragona to robi 3 dmg wszystkim minionom, masz alex na łapie i czyścisz cały board patronów i masz 6/6 taunt na boardzie

aaa to deathrattle lol no to lipa

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

fc1ae82f4e.png

 

Tuż po wygranej arenie magiem, 7 tura. Gdyby tylko jeszcze wiedział, że w ręce trzymałem Pyroblasta...

 

:fsg:

 

EDIT: W nagrodę za drugą arenę dzisiaj dostałem classic packa o_o Wygląda na to, że teraz dropią randomowo, a nie tak jak poprzednio z najnowszego dodatku.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

20 paczek - 3 epiki, reszta normalne ratio. beka wnusiu

u mnie 31 paczek i zero legend wiec nie jestes sam

 

do tego cala masa powtorek tego samego rare ze po 3-6 sztuk

no nic wrynn i darnasus aspiranty i tak scrafcilem a z reszta piasku poczekam az ludzie wymysla co faktycznie jest dobre a nie tylko sie wydaje

 

ps. najlepsza z tych 31 paczek:

 Hearthstone_Screenshot_08_25_15_10_35_47

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Spodobała mi się ostatnio gra druidem i postanowiłem zrobić dla niego talie - tutaj wspomnę, że nie jestem jakimś zaawansowanym graczem i talia nie była inspirowana żadną inną = twórczość własna :)

 

Jak na razie bardzo dobrze sprawdza się na face hunterach ( 4 walki i 4 wygrane) śmieszna sytuacja jak hunter musi tradować albo w 5 turze ma mniej życia :)

Handlock na razie 1 pojedynek i wygrany bez problemu ale może trafiłem na jakiegoś niedoświadczonego gracza.

Priest jest moim największym problemem, nie potrafię grać na niego żadnym deckiem :(

Warrior - tutaj różnie, jak karty wpadną

Mag - jak wyżej 4 walki i 2 wygrane

 

Generalnie wszystko idzie "w ryło" poza kilkoma wyjątkami.

Mamy 3 wyciszenia + kobre na której wszyscy się koncentrują. Dobre kombo to kobra+4 do życia od supportującego moba

lub mob z ukryciem+kobra 7/7 w 5 turze.

 

Pewnie moża tutaj coś jeszcze poprawić ale nie mam wszystkich kart (zrobiłem z czego mogłem)

 

druid%20na%20bestiach.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

maexna imo niegrywalna, prist może ją złożyć na słowo mocy cień, przyjąć kabalistką czy mind controlem, mag ma teraz ten czar 5many 8 dmg więc lipa. ja do deku swojego szamana wrzuciłem legende co daje na stałe +1/+1 do wszystkich kreatur w decku. 3/3 razy mi to dupe uratowało na ranckedzie. te totemy 2 many 2/4 i przeciążenie rzucony w 2 turze też problematyczne dla przeciwnika

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ta wypowiedz apropo RNG, beka wnusiu, za coś takiego powinien dostać bana

 

 

Quote from Ben Brode
Ben on Randomness in Competitive Play
"Increasing the randomness can increase the skill. Crackle isn't as obviously manipulable as Knife Juggler but the question remains when do I play it and do I risk playing it on something with more then 3 health? Do I have a backup if it doesn't work out? I think it represents intense skill and just feels bad when you lose. We can make it feel better or worse but I think it adds additional skill to the game."

The Grand Tournament

They felt like it was the right time for a new keyword (Inspire) to be added to the game.
They first wanted to play around with a lot of Charge minions for Jousting, but it wasn't enough.
Before Joust became what it is today, it was simply reveal a card, not only a minion, to get a bonus.
Mysterious Challenger worked really well as it made cards such as Repentence playable and brought a new deck into the mix.
Card Nerfing

Very hard to do right after an expansion launches as things need to settle.
Nerfing cards devalues your collection and doesn't make it feel like a real card if they can be changed so easily.
Players should figure out how to combat certain decks with the tools already available to them. They would rather put more tools in the game to deal with any decks players can figure out how to beat rather than nerfing problematic cards.
New Player Experience

There is someone dedicated to the new player experience.
A lot of players don't realize there are adventures in the game. [That's a problem]
They changed the Taunt error message due to the old one confusing some people causing them to quit before completing the Tutorial.
Thousands of players stopped playing during Hemet Nesingwary thanks to Fen Creeper, so if you lose once, the game forces you to Polymorph it the second time around.
It is important for them to look at the "wall" in players mind of acquiring cards and figuring out how to deal with it.
The Arena

When new content comes out they want it to show up in the arena.
They increased the drop rate of TGT cards in the arena so it felt more different with the new content.
Rarity is a good way to balance cards in arena but also skew complexity in card packs.
If Astral Communion was a Common it would be crazy in Arena and people wouldn't understand how to use it as much.
They'd love to make rewards in the arena matter more. It would be great if golden cards showed up if you owned them, like Hero portraits. Ben was not sure when or if that is possible.

 

Odnośnik do komentarza

Zrobilem sobie bekowego Face Priesta i az nie wierze ile wygrywam, zwlaszcza na inne aggro decki. Najlepsze smiechy mam z Face Hunterów, którzy na poczatku nie wiedza co sie dzieje. Najfajniejszy był koles ktory mial 28 hp zycia, mi zostalo 1 czy tam 2 i zaczyna pisac "Well Played" i mockować. A tu w jednej turze 28+ dmg prosto w morde xDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Ostatnio w robocie mialem pare dni prywatnego lapka i na przerwie w majstrowce gralem sobie. Jest taki koles 60+ lat. Zainteresowal sie co robie i teraz od czasu do czasu gramy po sieci po partyjce bo bardzo mu sie apodobalo. Gry sa dla wszystkich jak widać. Jeszcze jakby nie dzwonił do mnie po robocie pytac kogo do decku wlozyc to byloby w 100% super.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...