Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Patron jest OP, ale jest też trudny do grania. Trzeba dużo gier i szybkiego liczenia, żeby odnosić nim sukcesy. Druid to tylko rzucanie mobków zgodnie z curve a potem finisz przy użyciu combo. Chyba najłatwiejsza klasa do grania

?No tak, trudno szybko obliczyć czy stronnik ma 3 ataku czy może mniej, żeby w niego uderzyć. Każdy patron czeka na ultimate combo  8 turze. Na pewno nie jest to trudne do ogrania, nie jest też op, bo na maga to średnio działa

Odnośnik do komentarza

ysera i harrison, imo mus. sporo broni sie w grze pojawia aktualnie i harrison to juz za draw mi robi w decku. pomijając legendy klasowe, własnie 10 rankingówek wygrałem dzięki temu panu

 

20150814225341a0e6aqr9zr2jsls3.jpg jaki on jest bekowy to ja nawet nie xd

O (pipi) jaka karta xd. A może jeszcze frytki do tego?

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale mam problem: Ściągnąłem hearthstone na tableta z androidem. I wszystko chodzi idealnie, tylko nie mam dialogów bohaterów oraz większości stronników. Np, jak się rozpoczyna gra to jest głos karczamarza, że Jarosz vs Janina, ale potem już nie słychać "Witaj" itp. tylko jest sam dymek z tekstem. To samo się tyczy zagrywania stronników. Acolate of pain normalnie gada jak się go zagra i jak atakuje, a już np shielded minibot nic... I tak jest w 90% przypadków. Czy to jakiś bug? Coś się skopało podczas ściągania, czy po prostu taki port?

 

I mały bonus:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

blizzard tradycyjnie nie potrafi znerfic bez overnerfa

tym razem zabili deck grim patron nerfiac warsong commandera ze teraz daje tylko 1 ataku stworom z charge

 

imo mogli to zrobic lepiej. np zrobic ze tylko 2 lub mniej powera dostaje charge i jesli kiedys urosnie ponad to to traci. no ale dobrze ze zniknie najmniej interaktywny deck z mety

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

od wczoraj warsong commander [*] press f to pay respect. drugi raz nerfują tę samą  kartę, pamiętam jak za pierwszym razem miala właściwość "dowolny stwór rzucony na stół dostaje szarże" i te kombo z molten giantami i pandami <3 no nic. niech znerfią facehuntera jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...