Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

czasem sobie zagram jedna, dwie partyjki dziennie w pracy/przed snem. W zasadzie nie interesuje sie rtym tytułem w ogóle, ale może mi ktoś powiedzieć, czy ta karcianka to takie typowe Pay 2 Win, czy idzie na dalszych rangach ograć kozaków rzucających dolarami na prawo i lewo w blizzardowe karty? 

 

Also, o co chodzi z tym odczarowaniem kart? 

 

I czy można grać jednym setem, jedną postacią, czy lepiej grać paroma? Bo ja gram obecnie tylko druidem :P 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

istnieja tanie talie ktore sa grywalne na najwyzszych rangach wiec choc pay2win jak kazda kolekcjonerska karcianka to dosc szybko idzie nawiazac walke

 

odczarowanie kart to jej zniszczenie w zamian za piasek z ktorego mozesz tworzyc inne karty

 

najlepiej grac wpierw jedna grywalna talia i potem kompletowac kolejne (najlepiej inwestowac w neutralne karty ktore wchodza do wielu tali)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Yogg Saron powinien miec takie audio na wejsciu:

 

 

 

No zabawnie to wszystko wyglada, ale tych yolo kart nikt nie bedzie grac w rankedzie. :/

 

Jest sporo ciekawych kart, na pewno powstana mocne nowe decki. Duzo tauntow na plus.

 

Shaman wstepnie wyglada na top tier.

 

 

Jedno jest pewne:

 

 

I tak 3200 dustu pojdzie sie kochac na zlotego Yogg Sarona :kaz:

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Podsumowanie openingów:

 

Otworzyłem łącznie 157 pakietów, w tym 63 z nowego dodatku. Wszystko z aren/kupione za golda.

 

Razem wypadło z tego 7 legend (o złotych FeelsBadMan), epicków nie liczyłem, ale średnio raz na 3 pakiety był epic.

 

Średnia wartość dust/pakiet w tej próbce wyniosła 88,25 - czyli poniżej przeciętnej. Powodem jest stosunkowo mała ilość kart złotych - liczyłem na więcej.

 

Z nerfów wpadło 3520 dusta.

 

 

Jeśli chodzi o dodatek - dziś zagrałem około 20 gier, prawie wszytskie kontrolne, ludzie bawią sie nowymi kartami (trafiło się kilku smutnych pajacy aggroshamanem, oh well i tak zaorani) zrobiłem reno/elise mage (coś ala fatigue).

 

Jakże pięknie się tym gra :banderas:   Możliwość playsów szeroka, pięknie kontruje c'thun decki (ogólnie reno decki ostro kontrują c'thuna). W drugiej kolejności chcę przetestować rattle huntera, kumpel tym grał i jest mega fun. Daj Boziu żeby ta meta trwała dłużej niż 2 tygodnie, na razie mam fun jak za czasów pierwszych gier w HS.

 

 

A w banku czeka ~9k dustu i korci mnie carft kilku złotych kart. Na pierwszy ogień pójdzie złoty swagnaros, wypadałoby go w końcu mieć. Potem czeka mnie ciężki wybór między Yoggiem, Elise a Gromashem. Do tego obowiązkowo grywalne generatory kart - bling bling :lapka: .

Odnośnik do komentarza

W sumie 104 paczki otworzyłem,91 za golda,resztę z questów premierowych.6 legend,sporo epików i dusta.Czekam z craftem,aż meta się ustabilizuje,bo teraz ciężko stwierdzić jaki deck/klasa będzie tier 1.Póki co bawię się z Yogg Saronem i musze powiedzieć,że dawno tak się nie chichrałem podczas grania w HS :pawel: 

A z legend wypadł Yogg,Halazeal czy jakos tak,Ragnaros The Lightlord,ten durny Nat Pagle nowy,Deathwing i Malkorok

Odnośnik do komentarza

Otwarłem 25 paczek za Golda. W tym 0 legend i 3 epiki :) Blizzard zachęcił mnie do kupna kolejnych pakietów za realny hajs. A taki blackfireice majac wszystkie karty otworzył 5 pakietów za q i miał w każdej epika..

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Tu nie tyle chodzi o fakt kupienia pakietow za kase, tylko o "czysty przypadek", ze wszyscy popularni streamerzy maja zawsze ponadprzecietne pakiety. ;) Marketing dzisiaj przybiera najrozniejsze formy, a jak wiadomo ten ukryty jest najskuteczniejszy.

 

 

Po 2 dniach mozna juz smialo powiedziec, ze shaman zgodnie z przypuszczeniami jest przegiety. Niebawem rozpeta sie shitstorm o nerfa dla Dr 4 i evolve. Slusznie z reszta.

 

Na oslode - pojawiaja sie juz pierwsze troldeny z nowego dodatku, warto czasem obadac bo Yogg i reszta ferajny dostarcza momentow

 

 

 

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdybyście chcieli kupić pakiety za realną walutę, to nie wydawajcie kasy przez sklepik bliza. Można dostać 74 pakiety w cene 28 euro. Gra jest niby F2P, ale jak ktoś wie, że będzie w nią grać przez wiele godzin, to czasem można zainwestować trochę plnów.

Co do samego dodatku - MEGA! Jestem więcej niż zadowolony ;] Pełno nowych decków, wiele nowych kart jest bardzo użytecznych. Także GJ blizz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...