Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

ech to w takim razie na pewno popier.doliłem procenty i wydaje mi się, że wygrywałem więcej niż wygrywałem naprawdę, muszę zacząć to spisywać. W każdym razie po miesiącu cieniowania serio wbijam 12ki z dużą regularnością i jestem 'infinite', więc może zawyżyłem liczbę 10-11ek. W ostatnim miesiącu zrobiłem ok. 40-50 arena runów, więc może też za mała próba. Statystyka nie kłamie, nie bijcie, gdzie mi tam do Trumpa :( Statsy Trumpa wydają się dziwne szczerze mówiąc, właśnie na podstawie jego poradników uczyłem się areny i zawsze jak go oglądam na twitchu to dobija do 11-12 nawet z bardzo kijowymi deckami. Trump ma win rate ok. 80%, więc statystycznie powinien wbijać 12 znacznie częściej niż tam te 20%. 

Odnośnik do komentarza

dlatego sie uzywa http://hearthstats.net/ czy czegos podobnego zeby wiedziec napewno. niektorzy sami wpisuja kazda gre do excela.

 

a liga nie wiem. wczoraj mojego przeciwnika widzialem w grze to sie odezwalem ale bez odpowiedzi (pewnie przez kijowy komunikator ktory ci nie powie ze cos przyszlo jesli byles afk)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

ja mam tak z rankedem, ponizej 18 nie moge zlecieć, ciagle jakieś talie z kosmosu i same druidy i łotry.

 

Ja dobilem do 15 najdalej, ale moj deck to typowy basic, wiec "wyzej chuja nie podskoczysz". Zbieram z aren na Liroya plus kilka innych niespodzianek. Napewno skladam Rogue, bo najbardziej mi pasuje ta postac (sap, assassine, duzo zabawy z "tasowaniem" minionow, swietna postac jak dla mnie, ktora mozna budowac na wiele sposobow). Pozytywnie jeszcze zaskoczyl mnie priest, postac mocno wkurwiajaca ze swoim leczeniem, do tego bardzo kompleksowa ze wzgledu na zabawe z hp/atak minionow, ciagla zabawa statami plus bardzo tanie czary ofensywne. Najglupsza (najlatwiejsza?) postac jaka gralem do tej pory to Paladyn, latwo nabijac winy ta postacia bez myslenia.

 

Ale ja noob jestem i moge troche mowic z perspektywy nooba.

 

e: Gattz, ja moge byc online, ale tak naprawde jest tylko gra w tle. Postaram sie ciebie zlapac w najblizszym czasie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

recful na koncie kolegi budzetowym hunterem wbil legende w jeden dzien od ragi 25 do 1 (z jakies 8-10 godzin gral) (win ratio mial jakies 80-7 jak go przestalem ogladac)

generalnie ci pro twierdza ze jak chce sie wbic legende to najlepiej wybrac jakis szybki deck bo na dluzsza mete kazdy dzialajacy deck ma win ratio ok 50-55% (zalezy czasem od mety jak akurat wyhatowali wam deck) wiec lepiej zeby gry byly szybkie niewazne czy win czy lose.

a ze agroo zawsze najtaniej zlozyc to nim najszybciej/najlatwiej jesli ktos ma cierpliwosc do przegrywanie bo przeciwnik sobie dodal zycie albo wystawil 5/10 taunta

Odnośnik do komentarza

Ja jestem trochę załamany po tym topdecku Leeroya przez Amaza. Tak mało brakowało żeby Polska znalazła się w pół-finale. :( No ale cóż, kibicowałem Gnimshowi, Reynadowi i Ekopowi, teraz został tylko Reynad.

 

Wybieram się na turniej HS w przyszłym miesiącu (http://lobez-arena.pl jakby ktoś był zainteresowany) i po tym co widzę na dreamhacku to nie ma co za bardzo próbować, trzeba inwestowac w miracle i pewnie w handlocka. ;p

Odnośnik do komentarza

hmm knife jugglera bym nie wymienial a wkladal drugiego :D

ale jak ci nie podpasowal (tez go na poczatku nie lubilem) to mozesz dolozyc druga sztuke young priestest albo defender of argus lub harvest golem.

wymienilbym za to frostwolf warlordy kiedys na argent commander albo nawet power overwhelming (op finish z soulfire na reku i stworkiem na stole)

Odnośnik do komentarza

Przy okazji chce wymienic karte Knife Juggler i Flesheating Ghoul. Co polecacie?

 

Knife Juggler to podstawa, karta daje ogromne korzyści przy zoo. Ghoula wymien np. na Blood Knighta, sporo ludzi korzysta z divine shieldów więc czasami udaje się stworzyć potwora typu 12/12, albo świetne zagranie 1 tura argent squire, 2 tura coin i blood knight, 6/6 minion boardzie. Dodatkowo wywal frostwolf warlordy za argent commandery albo dark iron dwarfy.

 

Co do dreamhacka to oglądałem pojedynek Gnimsha i niestety niefartownie odpadł (topdeck Leeroya przez Amaza) no, ale cóż. Nastepnym razem może pójdzie mu lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...