Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

No jak zaczynasz grę i nie ogarniasz wszystkiego tak jak ja,to niestety trzeba zdać się na poradniki

 

ja tam wolę z marszu zagrać sobie nawet z kimś kto ma o wiele lepszy deck ode mnie i mnie zmiażdży i dzięki temu coś wyciągnę z doświadczenia i w przyszłości swój odpowiednio zmodyfikuje. dlatego też uważam, że arena z elementem losowości, wymuszaniem improwizacji i radzenia sobie z tym co dostaniesz to najciekawsze co ta gra oferuje. nie zapominajmy, że to karcianka f2p która ma dostarczać funu ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Teraz kiedy już mam ogarnięte mniej więcej karty,co dobre a co złe zupełnie inaczej gram i układam talie.Fun jest,zwłaszcza z wygranych na arenie właśnie,kiedy talię składa się samemu z losowych kart.Póki co najwięcej wygranych to 3,nagrody są całkiem niezłe,ale szkoda,że wstęp kosztuje tyle golda ;) dwa dni muszę zbierać,żeby mieć na jedną próbę :<

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

chciałbym napisac coś o nax-ie, imo genialny dodatek, karty do talii świetne, w końcu ruszyłem z tematem i zmieniłem juz szamana na inne dwie klasy i jakos idzie, gargulec + buffy priesta lub palladyna nie od zatrzymania jak ktoś nie ma wyciszenia/removeala.

 

w końcu mozna namieszac w basic taliach, nie mam duzo kart odblokowanych, teraz nowe karty zmuszają do zmiany oklepanych deków. pysznie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

no spoko filmik.

 

A ja ostatnio trafiam na dziwnych graczy w HS, czasami jak mam wyrowany mecz gdzie jedna runda moze przesadzic o wszystkim, jedna karta i okaze sie ze jej nie dostalem i wiem ze przegralem, to robie emotke "Sorry", w przypadku shamana "Sorry that happened". Czekam 5 sekund, ruszam kartami i ludzie sami wychodza i mam win xD

Odnośnik do komentarza

tak dokladniej to expand wyjdzie w grudniu tego roku (szybciej niz myslalem) a tutaj macie ujawnione karty:

http://www.hearthpwn.com/cards?display=3&filter-set=101&filter-unreleased=1 (niektore sa przyzywane a nie zagrywane np boom bot)

 

ps. razem z expandem bedzie tez spectator mode

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...