Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie z Areny wyciągnąłem (z packów) Alextraszę, a potem  Jaraxxussa + Leeroya za nagrodę. Do tego dorobiłem sobie z dustu karty do decka handlocka (1600 na giganty i doomsayera, reszta wpadła z paczek). Standardowy handlock gdzie Leeroy zastąpił jedno soulfire jest GOTY, bardzo dobrze się nim wspina po drabince. Do lv 10 w ogóle jest plaża, bo ludzie nie ogarniają, że handlocka się nie atakuje w mid-early game (chyba że ktoś ma rush deck).  Tylko huntardzi raczej mnie jadą jak burą su.kę, no ale wiadomo, najlepsza kontra na handlocka. Przeciw control wygrywam jakieś 90%, przeciw rush 60%, ale w sumie przegrywam tylko z hunterami. Najgorsze karaluchy hunterzy i mage. 

Odnośnik do komentarza

Gattz, nie zapominaj o Black Knightcie i Sylvanie. ;p

 

Maus, jeśli masz 2 Azure Drake'i to imo zdecydowanie warto zamienić 2x GI właśnie na nie, zwłaszcza że na 4 dropach masz już 2x yeti i 2x taz dingo, a na piątą ture tylko assassinate. Obecnie najlepsze decki w grze to właśnie Miracle Rogue (ciężko powiedzieć która wersja, ja raczej jestem bardziej fanem tej klasycznej), ale jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grą to moim zdaniem bardziej standardowy deck byłby na razie lepszym wyborem, bo miracle wymaga bardzo specyficznego podejścia i w sumie niezbyt dobrze uczy fundamentów gry. Przykładowo - http://www.liquidhearth.com/staff/monk/PowerRank/May2014/Savjz_Tempo_Rogue.jpg (oczywiście legendy możesz zamienić na cokolwiek innego wedle upodobań, jeśli ich jeszcze nie masz).

 

Handlocki to mój koszmar. :< Druid to moja ulubiona postać w tej grze i wątpie żebym kiedykolwiek przestał go mainować, ale efektywne radzenie sobie z dużymi minionami zdecydowanie nie należy do jego mocnych stron. Może jak w końcu zrobię sobie tego Raga, BGH'a i facelessa to będzie troche lepiej. ;p

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Co myślicie aby stworzyć ligę HearthStone na forum?

 

Jeśli zbierzemy przynajmniej 6 osób już będzie można coś kombinować, mogę zająć się organizacją wystarczą zapisy.

 

Lista:

1. Topsy Makka#2442

2. Orzeszek orzeszedk87#1295

3. Snake SnakeSRK#2921

4. teddy FruitPanda#2582

5. Gattz Nightghost#2675

6. Khadgar (nie podał jeszcze battletaga)

Edytowane przez TopsyTurvy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

@Maus: to nie jest kwestia rankingu ;) Daj battle.net tag :)

 

@Orzeszek: dodałem :)

 

Jak skończy się gra o tron to pododaję i ogarnę.

Edytowane przez TopsyTurvy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Gramy na zasadach ligi:

 

Losowo dobierzemy pary, które rozegrają 3 rundy (do 2 zwycięstw). Otrzymamy w ten sposób połowę graczy którzy wygrali i połowię którzy przegrali. W ten sposób wygrani grają z wygranymi, przegrani z przegranymi i otrzymujemy Ligę HS PSXE.

 

Zasady:

 

1. Na rozegranie potyczek mamy 3 dni.

2. Każdy duel zaczynamy i kończymy tym samym deckiem. Przy kolejnych oponentach możemy zmieniać decki.

3. Nie ma żadnych zbanowanych kart.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

jak chcesz zasady turniejowe to kazdy ma miec przygotowane 3 talie kazda inna klasa i jak przegra dana talia to juz nie moze nia grac w duelu i gracie az sie talie skoncza

 

Brzmi ciekawie, z tym, że nie każdą klasą mam obeznaną na równie wysokim poziomie. Co myślicie o tym pomyśle?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

w takim formacie sa rozgrywane wszystkie pro turnieje wiec chyba jest to najlepsza opcja

napewno pomoze to z tragicznymi matchupami gdzie juz na starcie mamy autoloose 2-0 (a sa takie) i wprowadzi troche wiecej strategii co do wyborow tali gdzie wybierajac jedna rzucamy moneta na co trafimy a wybierajac 3 mozna juz sie przygotowac na wiecej ewentualnosci co spotkamy

 

edit: aha i jeszcze nie mozna cancelowac wyzwania do zakonczenia duela zeby nie bylo ze ktos cos zmienil w talii ofc

imo powinno byc wg takich zasad ale jak reszta woli

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

 

Jaką smoczyce chcesz dla Rogue? Jedyny legendarny smok jakiego się obecnie używa w jej deckach to Malygos i jestem prawie pewien, że to osobnik płci męskiej. ;p Jeśli nie masz/nie chcesz Malygosa to warto zainwestować w Leeroya i mooooże w VanCleefa, ale nie jest to konieczne.

 

Jeśli chodzi o zbieranie kart to arena jest najbardziej efektywnym sposobem, zakładając oczywiście, że ma się sporo wolnego czasu.

 

Myslalem o Ysera, ale to moje specyficzne upodobanie. Dobilem do 16 ranka i jest coraz trudniej, ze wzgledu na wlasnie legendy i combo z Liroyem po 20 dmg w jednej rundzie (sic!). Podobno mozna zrobic kombo z 40 dmg i strasznie ciezko gra sie z Mage nastawionym na spells.

 

Oczywiscie tak sobie tylko gdybam, bo gram dopiero tydzien i nigdy sie Hs nie interesowalem. Wszelkie rady jak skladac talie oraz w co inwestowac mile widziane.

 

Moja talia Rogue:

 

lk73ZE3.png

 

Najbardziej podobaja mi sie ranki, bo czuc ze cos sie dzieje. Mialem wydac z £10 na karty, ale nie chce isc na latwizne i zobczyc gdzie mozna dojsc samemu bez power up-ow.

 

e: myslalem, czy na razie z Main nie zamienic 2x Gnomish Inventor na 2x Azure Drake

 

 

Azure sa o wiele lepsze od gnomish inventor. Z Ysery radze zrezygnowac. Mam ta karte i w obecnym ukladzie jest za slaba nawet na deck krancowo "control". 2 najepsze neutralne legendarki obecnie to leeroy, ragnaros. Moje ulubione combo w grze to trun10: Ragnaros+coin+innervate+faceless manipulator. Skoro grasz rougiem warto pomyslec o stoworzeniu edwina van cleef. Jest genialny w tempo rogue. Wyrzuc z decku river crocolisk, razorfen i stormwind champions. Z nimi nie zajdziesz wysoko. Miniony 2/3 sa dobre u priesta na arenie oraz amani berserker u maga. W pozostalych przypadkach ssa. Wyrzucilbym rowniez shattered sun cleric. Ta karta jest mocna w ograniczonych ramach czasowych a masz tylko 4 miniony za 2 pkt many.

 

Tak na marginesie powodzenia w rankingu. Gralem mocno w jednym sezonie, dobilem do 2jki i po resecie nie mialem juz serca do wspinania sie ponownie po drabince.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

IMO Leeroy > Edwin jako pierwsza legendarka dla rogue, głównie dla świństw typu Leeroy -> 2x Cold Blood -> face -> shadowstep -> Leeroy -> face i 20 dmg w jednej turze GG Nawet jak koleś ma taunta to odprawia się go sapem i wali kombo. Liczę, że blizz się trochę weźmie za to.

Odnośnik do komentarza

Jezeli nasz main deck to miracle, zoo lub control/face hunter to oczywiscie leeroy jest niekwestionowanym nr 1 do stworzenia.  Moje marzenie scietej glowy to zmiana heropower warlocka. Zoo dominuje na drabince juz 3 sezon. W Miracle przynajmniej masz czas do 6 rundy zeby rozwinac swoja strone planszy. Przeciwko zoo brak dobrej opening hand to instant loss xD

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

Na 2-3 szczeblu drabiny caly ostatni test sezon gralem przeciwko zoo, handlockowi (wtedy jeszcze malo kto gral BGH), midrange hunter i control warrior. W mojej opinii zoo bylo najbardziej spojne. Taunt 5/10 brzmi milo do momentu gdy uswiadomisz sobie, ze dzieki ironbeak owl staje sie on bezuzyteczny i przy okazji tracisz przewage w ilosci kart.

 

edit: Priest? Wysoko jestes? Z kilku ostatnich miesiecznych statystyk wychodzi ze to najslabsza klasa w constructed. Sam nigdy sie nie porwalem na tak szalenczy pomysl.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

bylem w legendzie w poprzednim sezonie ale jak pisalem wczesniej moj main to rogue. priestem gram 4fun jak mam daily i czasem sie zoo nawinie pod kola. najslabszy jest raczej nadal paladyn pomimo swojego retarded op equality. 

 

taki amaz albo duckwingface za to graja praktycznie tylko priestem i sa w legendzie. bardzo fun klasa.

 

btw trafiliscie juz na kogos slawnego na ladderze? ja tylko dwa razy na duckwing face wpadlem oba razy przegrane choc raz zabraklo topdecku leeroya dla wina. (marne pocieszenie)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
btw trafiliscie juz na kogos slawnego na ladderze? ja tylko dwa razy na duckwing face wpadlem oba razy przegrane choc raz zabraklo topdecku leeroya dla wina. (marne pocieszenie)

 

Właśnie przed chwilą trafiłem na Kungena na arenie i z nim wygrałem xD Dodatkowo po skończeniu tego runa z paczki wypadł mi Gromash

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...