Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki paladyn jest retarded na arene. 5 runda i thrall z wind fury + 2x blessing of gods i jakies +1 do ataku dodatkowe konczy gre. Albo ostatnia walka, pastwilem sie nad przeciwnikiem, jak juz mi sie znudzil to szedl golem za golemem. Wiekszosc sie nastawia na early game z 2 2 2 2, zeby jak najszybciej zrobic rush, ale wystarcza 2 mogushan wardeny i trzymasz goscia do 6 rundy, a wtedy mozesz sobie wystawiac 6 za 6 i gosc cala swoja talie rozbija o 2 takie, a pozniej daje surrender. Dziwna jest ta gra i powoli mi sie nudi, ale rano przed praca mozna zagrac partyjke.

Odnośnik do komentarza

wkur.wia mnie ta arena. To jest tak kosmiczny random, że głowa mała. Dochodzę do 12 win mniej więcej w 50% startów, ale czasem jak się trafi doje.bany deck rodem z constructed to głowa mała. dzisiaj trafiłem druida ze wszystkim lore'ami, ironbarkiem i yserą, a potem priesta, który rozpoczął całą grę od coina i dwóch kleryczek. 

Odnośnik do komentarza

Khadgar, jeśli rzeczywiście w 50% przypadków wbijasz 12 winów, to jesteś najlepszym graczem na arenie jakiego spotkałem, nie narzekaj. ;]

No, może trochę rzadziej (ale tak ok. 40 - 50%), ale b. rzadko zdarza mi się mieć mniej niż 7-8 zwycięstw. Z tym że gram praktycznie tylko na Arenie, w constructed prawie w ogóle i przez miesiąc-półtora srogo zasysałem. Z mojego doświadczenia Arena decyduje się już na poziomie draftu decka (i mulliganu). Jest też zdecydowanie więcej ogórków niż w constructed, w każdym runie trafiam na co najmniej jednego typa, który wali removal na twarz w pierwszej turze. Z dobrym deckiem od razu 'widać', że będzie 10-12 winów, a ze słabym trzeba trzymać kciuki za 6-7, no i są karty god-mode typu ysera. Nie tak łatwo dobrze zadraftować, opłaca się IMO patrzeć nie tylko na siłę kart, ale też na synergię, z tym co już jest. Ja z natury próbuję grać aggro-style i to się opłaca - zdecydowanie więcej minionów niż w constructed (ze spelli biorę w zasadzie tylko dobre removale i buffy - force of nature albo bloodlust), dużo 3/2 dropów za 2 mana, dobry mana curve i jak najwięcej card draw. Można naprawdę mieć dobry deck, a bez drawa daleko się nie zajedzie. Jak w pierwszych dwóch turach uda się położyć coś sensownego na boarda, to przeciwnik potrzebuje naprawdę solidnego top-decka, żeby odwrócić grę. No i wiadomo, niektóre klasy są lepsze od innych. Dla mnie druid=shaman > mage > warrior > pala i w tej kolejności wybieram, chociaż podobno mage najlepszy. 

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

wychodzi na to, że masz lepszy bilans niż Trump, który ma po 10k ludzi na streamie codziennie i jest uznawany za jednego z lepszych w tym temacie - nic tylko zabrać się za streamowanie :sorcerer:

 

 

http://local.se/trumpstats.pl - koleś ma (miał) 17% aren z 12 winami, myślę, że 20-25% jest osiągalnem ale 40-50%?! 

do 12 winów trzeba mieć masę szczęścia z doborem przeciwników, bo tak jak piszesz czasami uda się złożyć talie prawie jak w constructed.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...