Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

tez nienawidze priestów, imo gorsze jak początek wprowadzenia miracle rogala. ludzie nie umieją sie bawić w karciankę. Ja teraz smigam Szamanem z potworkami i itemami na windfury, mina graczy w constacted gdy w 1 turze wychodzi burzowy zywionłak 3/1 z furią XD a potem totem +2 do ataku lub 2 toporki kruszoskalne +6 do dmg i w drugiej turze hero ma juz 12 hp :D

Odnośnik do komentarza

nie umieja sie bawic? priest jest najbardziej fun klasa i ma moja ulubiona karte w calym hs: thoughsteal. mina szamana gdy zagrywam mu doomhammera i rockbiter i zabijam go za 10 priceless.

 

@ferris71 dobry warrior to najdrozszy deck do zrobienia w calej grze (z tych dobrych deckow ofc) po roku grania (choc robienie 3 daily raz na 3 dni to ciezko nazwac graniem) nadal mi brakuje do niego 1 shield slam 1 alextraze i 1 gorhowl (ewentualnie jeszcze 1 brawl by miec dwa). choc z drugiej strony to wszystko z paczek a nie craftu wiec zle nie jest. teraz i tak sie czeka zeby zobaczyc co tam op bedzie.

 

@orzeszek martw sie mechow u rogue :D co do deathrattle to bym sie nie martwil. silniejsze niz obecny deathpriest nie bedzie a wychodzi sporo kart dobrych przeciwko wiec raczej straci na popularnosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

poczatek to będzie masakra wszyscy rzucą sie na mechy, dlatego już robie talie przeciw mechom  :Coolface: zastanawiam się nad szamanem na murlocach i wyciszeniach :Coolface:

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

tylko ze hunter nie ma za dobrych agoni. co mi zrobi? wstawi 4x 2x tokeny 1/1 z creepera? dostanie 4 random bestie na reke ktore bedzie wystawial przez 4 tury? czy moze znajdzie 4x secrety jak mozna miec 3 a gra pewnie 2 rodzaje.

jedynie leper gnome albo loot hoarder zabola bardziej jesli dopuscimy do takiej sytuacji co tez jest malo prawdopodobne.

shaman jak dostal reincarnate tez myslal ze bedzie krecil wombo combo bo sobie 2 bainy wstawi i zachowa cairna albo 2x 4/4 i ma jajko a jakos mu to nie wychodzi.

 

ps. a vs mechy to najlepszy priest :D wild pyromancer. achenai i circle, holy nova, w najgorszym wypadku mass dispell :D

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ale juz mam dosyć priestów, tak mi obrzydzili ta klasę że mnie rzuca coś w środku za kazdym razem jak gram na arenie czy konstruktach.
a nikt nie gra reinkarnacji bo to słaba karta u szamana, tak jak te dalekowidzenie

Odnośnik do komentarza

to tak samo jak robilem daily hunterem i zabilem kolesia tradycyjnym undertaker coin webspinner greetings i deathrattle co ture a ten mi potem friend requesta wysyla z pretensjami jak moge tym grac bo hunterzy zawsze to maja. jakby tym zagral to zobaczylby ze moze 1 na 3 gry masz undertakera na startowej rece a 1/10 gier ten undertaker przezyje by zaatakowac. (a 2 razy to juz swieto)

 

jak sie zagra deckiem to praktycznie zawsze sie okazuje ze nie jest taki op bs jak sie wydawalo grajac przeciwko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...