Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

https://www.facebook.com/maniakgamingpl?fref=nfco jakiś czas będą wrzucany klucze na pakiety do hs-a <3

 

mam pyatnie, w pudełkowych diablo 3 były dawane klucze na pakiety do hs-a. wiadomo czy jak bym mial 100 tych kodów to by przeszło? mam chytry plan :D

 

dobra jak coś jest limit na 5 kodów do realizacji, więcej blizzard nie puszcza

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Pierwszy arena run,gdzie przekroczyłem magiczną 7(8-3),zwykle mam 5,6 winów:

arena-HSj_wrwpqwh.jpg

Brakowało trochę holy nova,ale dwa zombie chowy na rush decki były idealne.

Za win była paczka i 220 golda :)

Aha,polecam stronę heartharena dla początkujących,spróbowałem z ciekawości i chyba tylko raz się zdarzyło,że wybrałem inną kartę niż proponowana przez stronę.Poza tym zapisuje nasze runy na arenie,naprawdę spoko stronka.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
jaka akcja w hs; az musze zapalic
 
grałem magiem na wojownika, poł godziny chyba. Na koncu miałem 9 zycia, a on 3, jemu sie skonczyły karty, ja mam pełno i na planszy stoją jeszcze kodo, czarny rycerz i sluzorzer. moja kolej
 
on sie nie poddaje, wiec wysyłam mu grozbę
 
moja kolej i mam atakowac, nagle dobieram karte, zapomniałem, że na począku rzucił jakies (pipi) "wtasuj w talie bombe, wybucha i zadaje 10";/
 

wklejane z fejsa, bo musiłem miec pretekst do wodki

 

ale akcja spoko

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Raczej się zgadzam. Jak dla mnie to zrzuciłbym tylko control warriora do tier 2 ze względu na dużą ilość druidów z którymi warrior ma problem. Jak dla mnie najlepszym deckiem jest obecnie palek, ale nie testowałem tego ramp druida. Grałem trochę w weekend to miałem chyba streak z 10-12 wygranych od rank 6 do rank 4 i 4 gwiazdek bez porażki wygrywając chyba ze wszystkimi klasami. Połowa tych gier to była absolutna demolka, aż mi się szkoda przeciwników robiło. Niestety nie mam tiriona, więc gram trochę inną wersję decka, ale daje radę.

Odnośnik do komentarza

>najlepszy lachon

>nie Kaceytron Kappa

 

Lista całkiem ok, poza tym technicznie bardzo ładnie opracowana. Ja sam aktualnie gram głównie Paladynem i uważam go zdecydowanie za jedną z lepszych klas na tą chwile, w tym sezonie ladderuje praktycznie tylko nim, aktualnie rank 2 (mój deck btw., jakby kogoś interesowało - http://i.imgur.com/EVbptqe.jpg).Mimo wszystko uważam że handlock jest wciąż najlepszym i najbardziej broken deckiem w grze, zwłaszcza że większość jego kontr jest ostatnio dosyć rzadko spotykana (shaman, freeze mage), a z hunterem dzięki healbotom nie ma aż tak źle, po prostu niekorzystny matchup, który w dodatku trzeba trochę inaczej grać.

Odnośnik do komentarza

Aha...  :frog:  nie jest wcale śmieszny...

 

Ja to tylko Krippa oglądam w robocie 

Śmiem się niezgodzić.

Kiedyś do 3 w nocy oglądałem jego stream i co chwila parskałem śmiechem xD Był to jeden z jego drunk streamów xD Jak tylko jest to zawsze go oglądam.Jeszcze Amaza,Krippa i Trumpa.

F O R S E N   B O Y S

Jeszcze ta muzyka na jego kanale z plugDJ xD

cancer music

https://www.youtube.com/watch?v=C_WU7NPns-c

 

Ja tam go uwielbiam,jego chat też jest najlepszy,zwłaszcza jak floodują stream jakiejś dupeczki  :Coolface: 

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...