Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gram od czasu jak pisałem ostatnio, ale nadal idzie jak krew z nosa ze złotem i pyłem, więc mam nowych kart tyle co czasem coś wpadnie z karczmy albo pakietów.

Rastakana przeszedłem bardzo szybko - właśnie z kapliczką kradnącą karty. Wczoraj udało mi się w końcu obalić koboldy po raz pierwszy, a grałem już sporo. Wiedźmi Las lubię najbardziej, przeszedłem dwiema pierwszymi postaciami, jeszcze ogary i Czasokrętka (RNG lvl 1000).

 

Fajnie się w to gra, nie powiem. Szkoda, że nie mogę poprzednich przygód odblokować (znaczy mogę, ale za prawdziwy pieniądz) i mam tylko Naxx.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość Orzeszek

Ten agresywny na secretach spoko, ale jak trafi na odd wojownika to można już się poddać na starcie. Zkolei ten kontrolny na elementalach i dk trochę za wolny, wpyerdol od odd rogala i paladyna zbiera równo 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No dostał dwa razy nerfa, raz z lvl up, teraz dostała równość z 2 many do 4 many. Podoba mi się te podejście blizza,  nerfuja szybko, nie to co z kaprawym oczkiem xd

teraz będzie spoko rotacja, odpadną legendarne brońki, death knighty, questy i spellstony.

 

ciekawe czy blizzard znerfi genna i baku

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Blizzard postanowił zafundować Hearthstone'owi prawdziwe czerwone wesele. Wraz z odejściem 3 zestawów z poprzedniego roku, odejdzie też Genn, Baku, demon 5/7 z szarżą, dobieranie kart paladyna, Naturalizacja. Większość używanych obecnie talii odejdzie chyba do lamusa.

 

Spore zmiany też m.in. w trybie single (wracają większe, płatne przygody za 700 złota) oraz na arenie (tak jak niektórzy chcieli, dla "świeżości" będą na niej obowiązywały cyklicznie tylko wybrane zestawy kart z historii).

 

 

https://playhearthstone.com/en-us/blog/22912682

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

decyzji z rezygnacją z odd i even nie rozumiem. poza paladynem decki nie były op. głównie chyba przez bakku, który gra w co 4-5 decku. zawsze coś innego.

doomguard i naturalizacja wg mnie są ok chociaż ich obecność zwiększała ilość OTK.

divine favor jest jedną z najbardziej irytujących kart i już dawno powinna dostać nerfa.

 

700 golda x 5 w tym 15 paczek + 1 jedna złota + legenda w stylu Whizbanga. kasa musi się zgadzać, ale jest to w zasięgu F2P.

 

szkoda, że trybu nowego nadal nie widać...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

nowy dodatek = otwieranie paczek. jak u Was z dropem?

 

u mnie, tak jak ostatnie 2 dodatki = średnio. na 53 karty z ROTSa tylko 2 legendy i to takie mocno średnie czyli Tak do Rogala i Oblivitron do Huntera.

szkoda, że przy nowych paczkach nie miałem dropa z pozostaych, bo na 19 zebranych paczek z różnych dodatków 3 legendy - Hogger, Sonya i Akali czyli 1 grywalna:/

 

dużo się w tym dodatku zmieni - mam nadzieję, że w tym roku doczekamy się też nowego trybu. 

Odnośnik do komentarza

Z 33 paczek kupionych za złoto wypadły mi 3 legendy. Dwie dla druida jedna dla maga. Mam też sporo pyłu za to ,że wyrotowały aktualne karty. Dostałem od blizzarda prawie 3k pyłu. Do tego standardowo spyłuję karty które przeszły do dziczy bo w niej nie gram. Nazbierało mi się też sporo z tego zdarzenia które było chyba w lutym. Obecnie mam 5k, z spyłowanych kart dziczy dojdzie pewnie z 4-5k. Także jestem gotowy, teraz tylko czekam na jakąś ciekawą talię na magu/łowcy/czarnoksiężniku. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

pierwszy dodatek po rotacji zawsze ma właśnie ten plus, że jest sporo pyłu. u mnie ponad 20k.

 

póki co grałem:

- token druidem (nic specjalnego)

- tess + tak rogalem (wesoły deck, ale mocno rng)

- silent priestem (tania wersja i póki co chyba 4-0)

 

z tego co widzę to ludzie grają głównie bomb warriorem i murlock shamanem.

kripp grał ciekawym hunterem opartym na tej legendzie co daje pełną rękę 1/1 z rushem i tych nowych kartach dopierających przy zagraniu karty za 1.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

 

imo dodatek spoko na te chwile, dużo kart kontrujące dane typy decków jak komba/kontrole/otk zawsze meta będzie sie boksowała do czasu następnego dodatku. Na te chwile gram:

Bomb wojownikiem, napaliłem sie mocno na ten deck, ale z racji ze stał się megapopularny i teraz powstają kontry to jakoś nie chce mi sie nim grać.

token druid (kolejne edycje) imo najmocniejszy deck z tego dodatku, te dwuczary z arcymagiem troche imo przegięte i tu ew bym coś ponerfował

tempo rogal na lockeyach, chyba najlepszy deck aktualnie i bardzo elastyczny i raczehj nie ma słabych matchapów.

z własnych inicjatyw zrobiłem fajnego demon warlocka, ale z racji na mete jest nie grywalny/za wolny w skrócie buffujemy demony na ręce zagrywamy te demony co wrzucają nam demony z rashem do decku i ciskamy plot twist.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowa przygoda jest już dostępna - jak Wam się podoba? Pierwsza część za darmo, kolejne po 700 złota. Obecnie można odblokować pierwszą i drugą część.

 

Mi odpowiada - każde skrzydło to inne "miejsce" w Dalaranie do zrabowania - np. pierwsze to bank i przeciwnicy startują z minionem, który dropi po dwie monety dla każdego gracza. Jest 9 postaci do wyboru (póki co trzy), które mają po 3 różne moce specjalne do wyboru + 4 różne talie. Oczywiście nie wszystko jest od razu dostępne, i trochę można się pobawić. Do tego można modyfikować swój deck (wizytami w Karczmie u Boba) i tak dalej. Bardzo przyjemnie mi się gra.

Za drugim podejściem udało mi się pokonać głównego bossa pierwszej lokacji. Ale mam zamiar pograć też innymi postaciami i dopiero iść dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.