Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Mi tez sie podoba, teraz walcze na heroicu w drugim skrzydle.

 

 

o jezu pograłem troche, ten barman bob w polskiej wersji używa tesktów klocucha :| "kruci" "pićko" ojprdl.

 

ok, heroic padł :obama: troche przyfarciłem z ostatnim bossem, Jezus RNG dał w runie dwie pasywki obniżające koszt kart i alex na łapę startową, 3cia tura alex 8/8 i zmiana HP przeciwnika z 120 na 15 XD GGWP

Jak coś ta szata co obniża koszt many o połowę z ograniczeniem zagrywania kart do dwóch na ture mocno op, miniony 3-4 many są po 1-2 many koksy 8-9-10 many po 3-4-5 i jest miazga.

Zdecydowanie najlepszy "singiel" w hearthstone do tej pory.

Tryb anomalii też spoko, właściwie to samo co zwykły run, tylko z dodatkową pasywką dla obu graczy,

Z bossów chyba najbardziej chamska to ta pandarenka na wyciszeniach (na wyższych lvlach ofc) a bossowie końcowi jakoś mało przegięci. Heroiczna Haghata z witchwood to był pot łzy krew i kał.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

5,5 roku zajęło blizzowi wydanie nowego moda do HS-a.

większość w międzyczasie przestała grać.

 

nowy auto battle zapowiada się ciekawie. kwestia czy będą coś z tym robić dalej.

może wystarczy do czasu wyjścia karcianki LoL-owej.

 

jak coś to od dzisiaj jest open beta. durne jest to, że nie można odblokować bonusów i tym samym wyboru z 3 bohaterów zamiast 2.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

battlegroundy całkiem przyjemne, a dzisiaj wyszła zapowiedź czegoś co może trochę HS-a ruszyć.

nowa klasa, trochę darmowych paczek i lekkie odświeżenie. no i to z brakiem duplikatów jest dobrym pomysłem.

 

https://www.hearthpwn.com/guides/7291-ashes-of-outland-cards-list-release-date-expansion

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wrociłem na chwile do gierki i o matko jakie RNG obecnie :obama: Jednak był to krotki powrót chociaż gra się chyba ciekawiej niż dawniej. Kilka lat mnie na tyle zmęczyło ,że nie mam ochoty zostać. 

 

Chociaż sporo się zmieniło, dużo łatwiej dostaje się złoto czy darmowe pakiety. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Granie w HS od kiedy na telefonach dostępny jest MtG Arena? No jest w tym mnóstwo heroizmu. :obama: 

 

Grałeś ty w tą Arenę czy tak tylko kocopoły pleciesz xD? Tam jest wiekszy pay win niż w Hearthstone które jak na karciankę stara się być w miarę uczciwy i ma tanie talie z którymi można dojść do rangi Legendy. Do tego jest o wiele lepszy do gry singlowej. 

Odnośnik do komentarza

No ja mam pod tym względem mega kiepskie wspomnienia ale ostatni raz grałem w 2020. Ile czasu zajmuje zebranie tali nie wydając złotówki aby wskoczyć do topki? W Hearthstone spokojnie na starcie po paru godzinach można mieć już tanią dobrą talię którą da się dojść do legendy bez wydawania hasju. Do tego świetny tryb singlowy który jest cały czas rozbudowywany. 

Odnośnik do komentarza

Gram regularnie i robię te daily (bez mastery passa), więc otwieram paczki które wypadają albo są za złoto. Od jakiegoś czasu jest ten system, że przy otwieraniu boostera nabija Ci się progres na rare wildcard (najbardziej potrzebne) i przy otwarciu bodajże 6 paczek dostajesz jedną kartę z automatu (a w środku może być ich więcej).

 

Druga sprawa, że gram też Historic, więc format nierotujący i moja autorska talia Naya Aggro składa się w dużej mierze z kart które miałem już wcześniej albo sam tworzę własne decki. Mam odpowiednik mojej casualowej talii UR Wizards która nie ma ani jednego rare ani mythica, a świetnie sprawdza się na diamond. Może chodzi o ten element zaskoczenia, bo jak wszyscy netdeckują to wiesz czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ukukuki napisał:

Dziwne ,że do dzisiaj nie ma dobrej karcianki z poksami na telefony i PC.

 

Masz przecież Pokemon TCG na komputer. Pełnoprawny, chociaż brzydki jak gówno, klient do ogrywania poksów w każdym formacie, jest zintegrowany z karcianką w realu (kupujesz booster Poksów, a w środku jest QR na wymienialny booster w grze). Sam nie odpalam, bo wyrobiłem się Magicu, ale opcja zawsze jest. :lapka:

 

https://www.pokemon.com/us/pokemon-tcg/play-online/ Forumowej śp. ragus zagrywał się w to pasjami.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Masz przecież Pokemon TCG na komputer. Pełnoprawny, chociaż brzydki jak gówno, klient do ogrywania poksów w każdym formacie, jest zintegrowany z karcianką w realu (kupujesz booster Poksów, a w środku jest QR na wymienialny booster w grze). Sam nie odpalam, bo wyrobiłem się Magicu, ale opcja zawsze jest. :lapka:

 

https://www.pokemon.com/us/pokemon-tcg/play-online/ Forumowej śp. ragus zagrywał się w to pasjami.

 

Specjalnie napisałem dobrej :reggie: Nie wiem czy gra wygląda lepiej od Pokémon Play It! które było wydane w latach 90 xd. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wróciłem po przerwie do HS'a i tak sobie pykam od dwóch miechów i o jezu, gdyby nie te frajerskie decki np. magów z którymi nie ma prawie żadnej interakcji to byłoby całkiem spoko. Żałuję, że zainwestowałem dusta w paladyna, bo to był strzał w kolano. Już w tamtym dodatku kręciłem nosem na maga, ale teraz to jest jakaś parodia. Gram handbuff deckiem, na stole i w ręce karty elegancko postawiane i pobuffowane, ale co z tego jak nie mam jak się nimi ruszyć xd Ten śmieć, albo mi je mrozi za 0/1 many, albo gasi je jak peta za 2 xDDD Koniec końców przegrywam grę zadając mu 2 dmg przez 10 tur i wystawiając pół decka na stół. Teraz jak ma tego questa i permanentną +3 do dmg zaklęć to mogę mu jedynie kule pucować. 

Co się stało z tą gierką to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...