Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zdecydowałem się na zakup Xbox One wraz z Kinkietem z polskiej oficjalnej dystrybucji od 5-go wrzesnia. Wydaje mi sie, ze najlepsza oferta to ta z Euro Rtv Agd:

 

http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-500-gb-kinect-fifa-15-dance-central.bhtml#raty

 

Raty 0% + darmowa dostawa do domu.

A moze ktos z Was lepiej monitoruje rynek i zauwazyl cos korzystniejszego? 

 

nie widzę tam info o ratach 0%, gdzie to jest?

 

Faktycznie po dokładniejszym zlustrowaniu oferty moze sie okazac, ze z tym 0% moze byc roznie. Moglem sie zasugerowac innym wpisem na stronie typu 40 rat za 0%. W kazdym badz razie jest mozliwosc chatu z konsultantem z Euro Rtv Agd, z czego pewnie skorzystam w przyszlym tygodniu i sie dokladnie dopytam. Ale czy tam kupie? W zasadzie bylem juz zdecydowany na sicher, az nagle moim oczom ukazalo sie to:

 

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/consoles/bundles/call-of-duty-advanced-warfare

 

Zarąbiście to wyglada! Ciekawe czy u nas, kiedy i po ile bedzie mozna to zamowic. U dolu pisze, ze przedsprzedaz wkrotce. Wowczas kinkieta moglbym dokupic osobno. I znowu jestem skolowany. Co robic? :blink:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Pytałem o raty 0% w Euro u na razie nie są dostępne. Kazali mi obserwować stronę, bo podobno w każdej chwili mogą wprowadzić taka ofertę ratalną do Xboxa.

Gdybys sie czegos dowiedzial w tej sprawie to daj prosze znac. Ja tez oczywiscie rowniez napisze jak cos bede pewnego wiedzial.

Odnośnik do komentarza

jak w jednym sklepie nie wypali to też będę brał w Euro, chyba że gdzieś nagle pojawi się lepsza opcja. do tego jakieś kino domowe żeby to ładnie grało.

tylko pamiętajcie że raty 0% na stronie to jedno, a co dostaniecie to drugie. będą wciskać "dobrowolne" ubezpieczenie za dodatkową opłatą. powiecie że nie, to oni stwierdzą że sorry, bank nie udzielił kredytu albo nie na tyle rat ile by się chciało. weźcie to też pod uwagę i miejcie w pamięci. u mnie łącznie wyjdzie jakieś 2,7k więc każda minimalna dopłata do raty bo coś tam to już ładny hajs się zbierze.

też będę trzymał rękę na pulsie więc jak coś to poinformuję. powodzenia ;)

 

co do dysku to 1TB chodzą teraz za ~250 w sklepach więc nie jest źle. zresztą zanim zapełni się te 360 giga na wbudowanym to trochę minie.

Odnośnik do komentarza

Te 0% na str euro jest ciężkie w przypadku obsługi w sklepie. 

Bank nie dadzą bez ubezpieczenia ble ble. Po kilku minutach wymian odpuściłem. Raz przystałem na to ubezpieczenie, bo ciśnienie miałem, a przepłaciłem 80zł w sumie na całości, ale olałem temat. 

Ostatnio stały txt tych w obsługach rat- nie ma już rat bez ubezpieczenia. 

Telefon na infolinie banku i tam info, że to kit, bo ubezpieczenie dobrowolne. 

Jeżeli ktoś ma ciśnienie i nie uda wam się przegadać tej piczy, to można zrezygnować- bo tak też robiłem i nie płaciłem 2-3 rat, bo ubezpieczenie odeszło. 

Odnośnik do komentarza

 

czy cyfrowe edycje gier na Xbox One mają polskie napisy (czy tam dubbing), o ile PL był dostępny na PS4/PC w tych samych grach?

 

Mają. Mam Tomb Raidera i wszystko w PL. Gorzej z innymi tytułami, które mieć nie będą, typu FM5, nawet po premierze X One u nas.

 

 

 

Forza 5 niby miała mieć napisy PL:

 

20131202123923.jpg

 

 

ciekaw jestem jak będzie z Metro i Wolfenstein

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...