Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak kupiłem standardową edycję FH3 w wersji cyfrowej, a zamówienie na Ultimate Edition w Empiku anulowałem. Stwierdziłem, że nie potrzebuję dodatkowych samochodów, a 4 dni bez wcześniejszego dostępu do gry jestem w stanie przeżyć. Cenę cyfrowej edycji obniżyłem znacząco dzięki tańszemu dostępowi do kart przedpłaconych (karty prezentowe od pracodawcy i takie tam ;) ). Poza tym chętnie sprawdzę pecetową wersję gry dostępną w ramach programu Xbox Play Anywhere - może się to przydać na wypadek braku dostępu do konsoli.

 

A póki co robię już preload FH3 na moją konsolę :D

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

"Oferta przedsprzedażowa - cena oraz data premiery może ulec zmianie"

 

Edit: Mam nadzieję, że nie zalecą w huja i nie podwyższą ceny.

Na swojej stronie mają za 239zł.

Raczej nie powinni zmienić juz ceny, chyba jakaś umowa kupno-sprzedaż obowiązuje na tym Allegro.

 

Dziś dostałem od nich e-fakturę na FH3...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

No z Allegro to raczej dziwne by było jakby odwołali sprzedaż po tej cenie. Z miejsca mają kilkadziesiąt negatywów. Jak by mieli rozliczyć różnicę? Pisać sobie mogą że może się zmienić cena ale regulamin Allegro chyba nie dopuszcza takich ofert. A jeśli tak to nawet można by to zgłosić do serwisu! Ha!

Odnośnik do komentarza

Z babka mailowalem i mowila, ze cyfra, inaczej by nie mogli wysylac 21-22.09.

 

Na karen, sferis i muve maja pudelka.

 

Moze to u mnie babka sie (pipi)nela i fh3 faktycznie w pudle jest, co bym wolal.

 

Ten zestaw tak prawidłowo to XO S + FIFA17 ze wczesnym dostępem w ramach EA Access. Forza Horizon 3 to już dodatek w geście sklepu, Sferis np sprzedają ją z rabatem za 100zł.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...