Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego?

 

Szczerze mowiac opcja sciagania gier jest dla mnie calkiem spoko. 

 

Opcja jest spoko, ale ludzie, którzy myślą, że jak gry są na dysku to mają jakąś dużą wartość to się mylą. Przecież jak konta steam sprzedają ludzie to za jakieś grosze zazwyczaj.

Odnośnik do komentarza

Promocja z gazetki MM. Cena 199 zł na Master Szefa, ale niestety jak się okazało promocja obowiązuje tylko w MM Marki i Bemowo, i tylko stacjonarnie. Nie wiem ile jeszcze potrwa promocja, trzeba zobaczyć do kiedy gazetka ważna. Cena w innych MM jak i online = 249 zł.

 

We wszystkich marketach MM, masz za to cenę 199 zł na Sunset Overdrive, Horizon 2 i coś tam jeszcze. Promocja z tej samej gazetki. Trzeba dodać grę do koszyka by obniżyło cenę. Lub zapytać w markecie, bo cena na pudełku 249 zł, a przy kasie 199 zł.

 

 

UPDATE: Widzę, że gazetki już nie ma na stronie, ale cena nadal pozostała 199 zł na cztery gry, na XOne.

 

 

Jak masz blisko do MM Marki lub Bemowo, to zaklep sobie na stronie i w ciągu godziny będzie do odbioru.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Szukam budżetowego rozwiązania kwestii baterii w padzie, myślicie, że coś takiego sprawdzi się http://allegro.pl/ladowarka-do-akumulatorkow-4-baterie-aa-4800-mah-i4815558372.html ? naturalnie nie oczekuję nie wiadomo jakich osiągów czasowych na takich ogniwach

Weź przestań za 30 zł kup 2 aku 2500mAh od GP z ładowarką. Mam 4 takie akumulatorki od czasów białego X360(czyli jakieś 6-7 lat) i nadal trzymaja po 15-20h.

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja polecam aku Duracell - wytrzymały mi 9 lat. GP trochę mniej bo jakieś 6 lat :)

 

No ja właśnie mam coś z padami (dwoma), że jak GP wsadzam, to tak jakby nie były naładowane pomimo tego, że były ładowana na max. Może już mi siadły.

 

Myślałem, że to może pady, ale wsadzam baterie i normalnie działa wszystko.

Odnośnik do komentarza

Ogólne wrażenia z 1go tygodnia na nowym Xie, zachwyty, smęcenie, ślinotok. 

 

Tak jak około 2 tyg. temu zapowiadałem, w poprzedni piątek wylądował mi w domu Xbone maści SnowStorm white, uzbrojony w CoDa AW, Sunset Overdrive i Forza 5. To moje drugie podejście do nowej generacji, tym razem już przemyślane i na dobre. Poprzednie związane z PS4 od premiery i XO w okolicach marca, zakończyło się niesmakiem związanym z kupą zwaną BF4 i ubogą ofertą tytułów na obydwa systemy. 

Wrażenia po nieco ponad tygodniu mega sympatyczne, wizualnie biały X to elegancja francja, jedyny dźwięk jaki słyszę z jego strony to plumkanie przy włączaniu, tak cicho mi jeszcze żadna konsola nie chodziła, jest pozytywnie. Pad to mistrzostwo ale to każdy szanujący się konsolomaniak wie od dawna.

 

1szy tydzień poświęciłem CoDowi i po raz 150ty przekonałem się, że ta seria skończyła się dla mnie przy MW, choć singiel spoko i ciekawił, a w multi b.dobre mapy wraz z exo urozmaiciły solidnie rozgrywkę zacząłem się nudzić już po tygodniu (wcześniej był to zwykle miesiąc więc mi się pogarsza). Winę za to ponosi BadCompany2/Vietnam który na zawsze skrzywił mi psychikę jeśli chodzi o multi FPSy, ale szansę dałem i jedyną w zestawieniu pudełkową wersję ze spokojem zamienię na store credit.

Dzisiaj nadszedł czas na Sunset i giera kupiła mnie z miejsca, dokładnie tego oczekiwałem, czysta skrzywiona roz(g)rywka i pokazanie, że ktoś tam jeszcze pamięta o co w tym wszystkim kiedyś chodziło, zarwę dzisiaj nockę na bank, jest ogień! 

Forza5, Killer Instinct i spadek po mojej prapremierze czyli Tytanowy Janusz już czekają na dysku więc do 2015go będę zarobiony po łokcie i o to chodziło :]

 

1371335_DSC02491.JPG

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...