Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

To są krajowe wersje, czy sprowadzane zza granicy?

Nie wiem, napisz do nich, pytaj, tu masz ich przykładową ofertę konsola plus dwa pady za 1629 zł:

 

http://allegro.pl/konsola-microsoft-xbox-one-500gb-2-pady-i4792520395.html

 

przejrzyj ich całą ofertę, poza tym w tej aukcji są numery ID, może są to numery konsoli i da się to jakoś sprawdzić w necie, a najlepiej zapytaj ich.

Odnośnik do komentarza

Jakby zamiast coda był halo master to byś wygrał życie:D

Za(pipi)ista oferta..

Potrzebowałem multi fpsa bo jednak głód tego gatunku doskwiera, zaryzykowałem CoDa, a jeśli nie podejdzie to jak pisał kubson, stratny nie będę. Co do Halo nigdy nie grałem, więc byłby to strzał w ciemno, nadrobię na spokojnie w przyszłości ;]

Odnośnik do komentarza

Dołączam do rodziny...

 

Spostrzeżenia po 1,5 dnia obcowania z konsolką:

 

Paczka duża. Masakra już się wystraszyłem, że to faktycznie kloc...

MuCU6GTl.jpg

 

JEST! Jednak nie takie duże:

ruVrBnNl.jpg

 

Zapakowane milutko i fachowo:

4kGEHrFl.jpg

 

Konsola nie jest aż taka wielka:

XucPkmLl.jpg

 

Zielono mi... :wub:

B1RCd9bl.jpg

 

Długo się to pierwszy raz włączało. Już myślałem, że coś nie tak, ale pierwszy ekran to jakieś 1-2 minuty oczekiwania.

Później konfiguracja. Sto tysięcy pytań. Spoko, X1 wylądował, wytrzymam.

Aktualizacja od razu do najnowszej wersji... ok, niech będzie, przynajmniej nie będzie nic brzyczeć. Z 10 minut się ciągnęło (2 razy wyskoczył błąd, więc musiałem wznawiać, ale ciągło już od momentu, w którym przerwało).

Instalacja aktualizacji... ech kolejne 10 minut. I już.

 

Włączył się system i w sumie niewiadomo co było robić... Poza tym TEN system jest lipny :/ Nic intuicyjnie. Sklep... Demo Horizon 2 jako priorytet, ciągnie się. Powoli jakoś.

Mam jeszcze kod na Fifę 15, niech się pobierze. Chwila... gdzie go wpisać, wciskam logo X i mnie wrzuca na główny ekran Dasha nowego. Hmmm. Szukam, opcje (whoa ile opcji :hedszot: ), y tu nie. No więc GDZIE? W sumie przez przypadek widzę, wpisuję, ciągnie. Jakoś wolno (po WiFi). Demo Forzy 10 GB, Fifa15 pełniak prawie 15 GB :o Sssssssssieeeee. Pooooowooooli. No ale trochę to waży wszystko a moje łącze 20 MB, w nocy podobno 2x szybsze to ustawiłem tryb instant-on i poszedłem spać.

Trochę było słychać "dziubanie" konsoli w tym trybie "uśpienia".

Rano (7:00, wyłączyłem ok 23).

Fifa jeszcze się ciąąąąąągnie! Masakra. Co jest? Podłączyłem po kablu. Fruuuu, nabrało prędkości, w 30 minut chyba z 50% ściągnęło.

W związku z czym mogłem przed pracą w końcu włączyć jakąś grę! Mecz Arsenal - Man City. Łał, ładnie, trybuny w końcu żyją, komentarz jeszcze po angielsku. Miło. Jedna połowa zagrana, przejrzane, dobre wrażenia. Jednak przerwa na pracę.

 

Wieczorne wrażenia po buszowaniu po opcjach i systemie mieszane i to bardzo:

- System - do dupy! Wszystkiego się szuka, nie ogarniam co i jak. Vag mi kilka tipów sprzedał, więc jakoś poszło. Największy feler ale i dobra rzecz to regiony. Wczoraj przy instalacji przyznałem się, żem Polak, tak więc konsola zwraca się do mnie po polsku, gry automatycznie też wrzucają PL (Forza :bowdown: ).

No ale mam z X360 jeszcze dolary, to zmieniam region, porzucam ojczyznę. I co? Wszystko się zmienia na angielski i nie da się wybrać regionu USA i język pl. Rozumiem, spoko, ale na 360, konto USA, dash w PL, gry wiedzą, że jak jest PL to się mają ten język ustawić... a tu? USA to angielski, kropka. W Fifie zmieniłem ręcznie, spoko, jednak w FH2, zapomnij. Kijowo.

- Pad - super, ale jakoś inaczej. Paluchy przystosowane do starego pada. RB i LB jakoś dziwnie się wciska. Jak się chce opuszkiem to trzeba palec "złamać". Inaczej to trzeba środkiem palca wciskać. Dziwne. Ogólnie ok, jednak nie wiem czy lepszy. Na pewno krzyżak dużo lepszy. Gałki wydają się mniejsze "na oko", w dotyku bez zmian - fajnie chropowate na brzegach, więc "grip" jest lepszy.

 

W sumie to miałem ciśnienie by kupić już. Ssało, bo człowiek już chciał mieć nowy sprzęt, choć gier na poprzednią generację w cholerę, a na nową będę miał 2-3. No chyba, że w EA Access zainwestuje (BTW spoko opcja IMO). Jestem zadowolony, bo nowa konsola w domu to zawsze święto i ciary na plecach, motyle w brzuchu... y... no fajnie jest.

 

No i rodzina w komplecie:

wQ7ownpl.jpg

Każdy na swoim miejscu ;)

 

I jednak jest to potężny kloc:

ruXWrkml.jpg

Dekoder Polsatu.

Ma swój urok, ale kurz przyciąga.

 

Stay tuned.

Edytowane przez marbel007
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Czy istnieją jakieś różne wersje konsol Xbox One? Jakieś lepsze, lub gorsze, różniące się dyskami czy czymś innym?

 

Tutaj na przykład jest chyba całkiem dobra cena:

http://allegro.pl/973-konsola-xbox-one-500-gb-biala-sunset-overdrive-i4800175869.html

ale nie wiem co to za 973 w tytule aukcji. Dwóch padów nie potrzebuję, gra podobno świetna i cena chyba w porządku, to bym brał :D

Odnośnik do komentarza

Czesc.

 

Co myslicie o takiej ofercie:

 

- XBOX ONE w wersji bialej + cale standardowe wyposazenie

- Sunset overdrive (cyfrowa)
- Call of duty advanced warfare (CD)
- The wolf among us (cyfrowa)
- Minecraft (cyfrowa)
- GTA V (cyfrowa) // tu to az nie wiem czy nie sciema jakas
- Peggle 2 (cyfrowa)
- Halo the masterchief collection (cyfrowa)

 

Sprzet ma ponizej miesiaca i jest w stanie jak nowka.

 

Cena 2.250zl

 

No i czy nie bedzie problemu z tymi grami cyfrowymi? Tzn. rozumiem, ze kupujac konsole musze zalozyc jakies konto (nie chcialbym uzywac konta poprzedniego wlasciciela). Czy bez problemu bede miec dostep do tych gier? Sorry za lamerskie pytanie ale do tej pory mialem tylko soniacze i przerwe pare dobrych lat w graniu.

Odnośnik do komentarza

Tja, drogo. Mozesz sobie zalozyc swoje konto i grac w gry z innych profili na konsoli, ale te gry dalej sa na koncie wlasciciela, albo najpewniej na 5 lewych kontach z allegro, wiec jakbys wymieniał kiedys konsole na slim na przyklad, albo wysylal na gwarancje to wszystko stracisz.

Kup sobie nowke biala z so w kodzie za 1500zl i duzo lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...