Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

jak znajdzie ktoś dobrą opcję na ixa w ratach to dajcie znać  - ostatnio pytałem w media expert to mi kobitka wyliczyła 1300zł odsetek he he

 

hehe dokładnie mnie podobnie wyliczyła. Oni chyba idiotów szukają :P

 

Dzisiaj kupiłem Xone na allegro za 1290 z Forzą 5(nówka, folia) i do tego gwara :D

Zakochałem się w padzie od Xone, gdy go pierwszy raz ujrzałem w Media expercie. Jeszcze tylko trzeba sobie sprawić kierę TX, i można zacząć upalać Forzę :)

Edytowane przez iDAK
Odnośnik do komentarza

Witam, chciłbym kupić konsolę i teraz nie wiem którą Xboxa One czy PS4. Na Xone ciągnie mnie Forza Horizon 2 i Motosport 5, bo lubię wyścigówki. Czekam na:

-Assassin Creed Unity

-Wiedźmina 3

-GTA V

 

Te gry są multi platformowe więc z nimi problemu nie ma, patrząc po exlusivach bardziej odpowiada mi Xone - Ryse, Forza, Halo(posiadam Xboxa 360 i ta seria była najwspanialszą w całej mojej historii gier). Do tego dochodzi jeszcze sprawa EA Access i tutaj jest problem, nie wiem jak to działa. Z tego co można przeczytać, wnioskuję: po zapłacie na rok 99 zł (lub mniej) dostaje dostęp do wcześniejszych beta testów i zniżek na gry od EA, jednakże całkowity dostęp do single playera i multi w grach Battlefield 4, Fifa 14, NFS Rival, i jeszcze jakiś 2. Więc jeżeli będę opłacał EA access na rok to będę mógł grać z kolegami w fife 14 i bf4 na multi? Kupiłbym edycje bundle z motosport 5 + fifa 15 i nie wiem czy w fife 15 po wykupieniu EA access mogę grać przez neta czy trzeba znów Xboxa live gold ?

 

Można przybliżyć mi mniejwięcej sprawę jak wygląda to EA Access?

Odnośnik do komentarza

 

spoko, tylko że te 0% to 10 rat po 169zł, mam rozpoczętą budowę domu i niestety takie ratki są dla mnie za wysokie

ustalasz raty jak chcesz, ja mam 3x po 0% tylko nie jestem pewien czy przy dużej ilości rat jakieś odsetki nie dojdą.
Ilość rat nie ma na to wpływu. Oprocentowanie albo jest albo go nie ma - to zależy od samego produktu bankowego. Może co najwyżej się zmieniać w zależności od ilości rat kredytu.
Odnośnik do komentarza

 

 

spoko, tylko że te 0% to 10 rat po 169zł, mam rozpoczętą budowę domu i niestety takie ratki są dla mnie za wysokie

ustalasz raty jak chcesz, ja mam 3x po 0% tylko nie jestem pewien czy przy dużej ilości rat jakieś odsetki nie dojdą.
Ilość rat nie ma na to wpływu. Oprocentowanie albo jest albo go nie ma - to zależy od samego produktu bankowego. Może co najwyżej się zmieniać w zależności od ilości rat kredytu.
Właśnie sobie sam zaprzeczyłeś.

W mm jakiś czas temu brałem raty, gdzie było powiedziane: prawdziwe raty 0% jednak przy 10 ratach. Przy akcjach 30x czy 50x to tak jest że nawet 50 rat masz z oprocentowaniem czy fachowo rrso 0%.

Odnośnik do komentarza

Fajny patent jest z tym,że Xbox sam nagrywa za(pipi)iste akcje albo gole w fifie.Nagle jest napis,że nagrał.

Nie wiecie, czy takie coś nagrywa w fpsach? Jeszcze mi się nie zdarzyło a cos tam strzelalem w bfa i titana.

Może to jakoś w opcjach się ustawia? Bo chyba ten przycisk share jak na ps4 dopiero wejdzie w tym miesiącu tak?

Odnośnik do komentarza

Fajny patent jest z tym,że Xbox sam nagrywa za(pipi)iste akcje albo gole w fifie.Nagle jest napis,że nagrał.

Nie wiecie, czy takie coś nagrywa w fpsach? Jeszcze mi się nie zdarzyło a cos tam strzelalem w bfa i titana.

Może to jakoś w opcjach się ustawia? Bo chyba ten przycisk share jak na ps4 dopiero wejdzie w tym miesiącu tak?

Trzeba będzie go sobie samemu do pada dokleić?  :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy na obecną chwilę najbardziej opłacalnym finansowo zestawem, jest bundle za 1699 zł z Fifa 15 i Forza 5? Chodzi mi o nowe konsole/zestawy z polskiej dystrybucji.

 

A jakieś bundle z FH2? Albo najtańsze golasy (gdzie)?

 

Nie ma bundli z FH2 (samą grę najtaniej kupisz przez stronę www MM z odbiorem w sklepie - 200 zł).

 

Golasa najtaniej w okolicach 1500 zł widziałem. Ten zestaw z 2 grami jest gruncie rzeczy opłacalny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Postanowilem, ze tez kupie kloca. Widzialem za 400 funtow z 4 grami - Xbox One Console + Alien Isolation + Wolfenstein + Forza Horizon 2 + Call of Duty: Ghost 

 

Ale bez kinkieta :o

 

http://www.shopto.net/video-games/xbox-one/XB1HW91-xbox-one-console-alien-isolation-wolfenstein-forza-horizon-2-

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Postanowilem, ze tez kupie kloca. Widzialem za 400 funtow z 4 grami - Xbox One Console + Alien Isolation + Wolfenstein + Forza Horizon 2 + Call of Duty: Ghost 

 

Ale bez kinkieta :o

 

http://www.shopto.net/video-games/xbox-one/XB1HW91-xbox-one-console-alien-isolation-wolfenstein-forza-horizon-2-

 

Ja bym sie dwa razy nie zastanawial nad taka oferta. Masz tam jeszcze Play and Charge. Miodzio.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...