Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

MM i Saturn nie sciagaja towarow zinnych sklepow sieci, tylko polegaja na krajowej dystrybucji.

 

 

Szkoda, myślałem, że kilka sztuk zaciągną od niemieckich MM/Saturn. W końcu jedna sieć, a w razie W mogą odesłać. 

No nic, czekamy na info o PL premierze. 

 

 

Kolegom wyżej zazdroszczę :) 

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Sciaganie Forzy troche potrwa wiec przeglada store a tam:

 

Dema:

Fifa 14

 

Gry za free:

Kinect Sports Rivals

Xbox Fitness

Killer Instinct

 

Wszystkie tytuly na sklepiku:

 

LEGO Marvel Super Heroes

Just Dance 2014

LocoCycle

NBA 2k14

NFS Rivals

NBA Live 14

Zoo Tycoon

COD Ghosts + COD Ghosts Digital Hardened Edit.

AC IV

Crimson Dragon

Killer Instinct

Fifa 14

Angry Birds Star Wars

BF4

Powerstar Golf

Xbox Fitness

Fighter Within

Skylanders SWAP Force

Ryse SoR

FM 5

Madden NFL 25

 

 

Przydaloby sie wiecej dem

 

Po ok 20% Forza jest juz do odpalenia

 

Konsola rzeczywiscie bardzo cicho chodzi a kabel od Kinecta jest grubosci kabla od zasilacza (WTF?)

Edytowane przez Terrago
Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Ja byłem na nocnej premierze w Chesterfield. Dziwne było to, że premiera Xboxa a pograć można było w... PS4. Stand z Xboxem One stał i wyświetlał jedynie jakieś trailery. Może nie chcieli zniechęcać klientów przed zakupem, jakaś wytyczna od MS dla sklepów? Na telewizorze ze standu czcionka w odtwarzaczu była strasznie poszarpana, jakby w niskiej rozdzielczości, nie wiem czy to wina TV czy ustawień. Sam Xbox faktycznie wielki, Kinect również niczego sobie rozmiarów. W sprzedaży było milion popierdółek typu doładowania do Forzy na jakieś VIP passy czy inne śmieszne i niezrozumiałe dla mnie rzeczy. Dziwne czasy nastały, że wydajesz 250zł na grę a drugie tyle żeby cieszyć się w pełni grą. To tyle.

Odnośnik do komentarza

W sklepie pograłem w Forzę (chwilę, jak to w sklepie przy kolejce do pada).

Pad świetny, każdy posiadacz 360 poczuje się jak w domu. Triggery chyba lżej chodzą.

Forza wygląda bardzo dobrze, ale mimo wszystko jak dla mnie jest ewolucją poprzedniej części. Zmiany w wyglądzie aut i otoczenia nie rzucają się aż tak w oczy (widziałem Alpy i nową Pragę), wrażenie robi z kolei wykonanie wnętrza (widziałem R8 i Aventadora). Zmiany modelu jazdy ciężko mi oceniać po 2 okrażeniach na ustawieniach odmiennych od tych, których zwykle używam.

Ogólnie nie czułem na przykładzie Forzy nowej generacji. Tego typu ulepszenia gier następowały w ramach jednej generacji. Nowa Forza ma problem by znacząco poprawić standardy wyżyłowane przez poprzedniczkę i Horizon, a sama konsola pewnie dopiero z czasem się barziej rozkręci.

Odnośnik do komentarza

Electronic Dreams na Jana Pawła II. Tutaj mają wszystkie gierki na Xboxa One, mają kontrolery, akcesoria i czekają na PS4. Mają też zestawy z Wii U, mają gry na Wii U, mają też edycji kolekcjonerskich całą masę. 15-20 sztuk Xboxa One ma do nich dojechać w poniedziałek. Cena to 2399 zł + gry po 249 zł.

Odnośnik do komentarza

czytam komentarze na niemieckim amazonie i zastanawiam sie ile prawdy w nich jest, bo wiekszosc kupilo swoje konsole podobno w sklepie za rogiem.

przyklady:

-ludzie pisza ze po kilku godzinach konsola sama sie resetuje, a po wlaczeniu maja tylko zielony obraz.

-czuja jak by cos sie zjaralo.

-naped nie czyta i podobno rysuje plyty.

-po updejcie softu tylko zielony obraz (Green Screen Of Death  :D )

 

http://www.amazon.de/product-reviews/B00DDMC72Q/ref=cm_cr_pr_btm_link_1?ie=UTF8&filterBy=addOneStar&showViewpoints=0&sortBy=byRankDescending

Odnośnik do komentarza

U mnie jedyny problem bylm z Fm5. Zaczalem grac kiedy sciagnalem 20℅ a kiedy sciagnalem 100% (bylem w menu konsoli) to po zalaczeniu gry pad nie reagowal na przyciski (procz przycisku X).
Pomoglo zalaczenie Fify i z powrotem Fm5. Troche mi brakuje opcji "zakoncz gre". Wychodzac do menu gra jest w tle uruchomiona.

Wiecej wad nie stwierdzilem, sprzet chodzi cichutko i po kilku godzinach grania jest ciepla gora, ale nie goraca. Trudno mi sie przyzwyczaic do przyciskow RB i LB bo chodza wg. za ciezko, trudno wyczuc punkt zadzialania. Pad ma inaczej rozwiazany pojemnik na baterie przez co jest cienszy i lepiej lezy w dloni kosztem wygody zmiany baterii (w miejscu gdzie sie baterie wklada jedyne oznaczenia jak je wlozyc sa na blaszkach +.

Duzo ludzi obecnie opyla na ebayu Fife14, Fm5 i inne gry startowe na kartonikach z XOne. Wysylaja mailem kod lub poczta. Ja fife kupilem za 35e wiec nie tak drogo.

Odnośnik do komentarza

Electronic Dreams na Jana Pawła II. Tutaj mają wszystkie gierki na Xboxa One, mają kontrolery, akcesoria i czekają na PS4. Mają też zestawy z Wii U, mają gry na Wii U, mają też edycji kolekcjonerskich całą masę. 15-20 sztuk Xboxa One ma do nich dojechać w poniedziałek. Cena to 2399 zł + gry po 249 zł.

 

Paranoja. Chyba tylko te 15-20 sztuk im zejdzie na całą Warszawę. Kogo na to stać?

Konsola + dwie gry = 3100 zł. To wiecej niż średnia krajowa netto 2.650,47 zł. O, w sumie to za średnią krajową można mieć konsolę i jedną grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...