Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

wrog to prawda że konsola działa tylko z angielskimi kontami? jak mam konto PL to nie odpalę konsoli czy jak? Musiałbym zakładać nowe konto?

 

wrog się nie nazywam ale sam mam konto na PL i wszystko gra i buczy, podczas pierwszego uruchomienia podajesz email+hasło pobiera profi  i tyle

 

ps. mozna sprawdzić naszą kolejke pobierania ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne info o sciaganych plikach znalazlem na "games and apps" na pierwszym ekranie konsoli. Troche to kiepsko rozwiazane bo nawet nie widac kolejnosci w jakiej sie gry beda sciagac.

Caly Interface bardziej mi sie w X360 podobal, kafelki i w8 sa dla mnie mocno zagmatwane.

 

nom trochę ciężko z tym pobieraniem się połapać a jeszcze takie głupawe pytanie jak wyłączyć wibracje w padzie ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nowa konsola, wszystko po staremu, tylko zmieniła się koncepcja Microsoftu. Teraz już nie wystarczy zagrać w oryginalną grę przed jej premierą czy odpalić "kopię zapasową". Teraz, żeby wyłapać bana na Xbox One wystarczy zrobić coś o wiele prostszego.

 

Wyobraźcie sobie, że marzy wam się granie w gry na XBO ale z jakiś powodów nie macie neta, a całkiem przypadkiem na pendrive macie ostatnią, wymaganą do odpalenia gry, aktualizację dashboarda XBO. Siłą rzeczy wpinacie go do USB konsoli i robicie up FW. Wszystko gra do czasu kolejnego zalogowania się do XBL - wówczas okazuje się, że wasza konsola została zbanowana.

 

Powód: pierwsza aktualizacja konsoli, która jest wymagana, nie została wykonana z wykorzystaniem połączenia internetowego.

 

http://g4mers.pl/content.php?6065-XBO-Microsoft-nie-zmienia-polityki-pierwsze-bany-ju%C5%BC-posz%C5%82y!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...