Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Konsole mam z RTV EURO AGD

Gre z ultimy

a vertical standu trzeba szukać jak pies żarcia po nocy, jakby nie mogli wsadzić tego plastiku razem z konsolą do pudełka. 

 

 

Moje dwa PS stoją pionowo, chce postawić i trzecią. Im bliżej premiery tym większy burdel i nikt nic nie wie. Czyli norma w polsce. 

Odnośnik do komentarza

Konsole mam z RTV EURO AGD

Gre z ultimy

a vertical standu trzeba szukać jak pies żarcia po nocy, jakby nie mogli wsadzić tego plastiku razem z konsolą do pudełka. 

 

 

Moje dwa PS stoją pionowo, chce postawić i trzecią. Im bliżej premiery tym większy burdel i nikt nic nie wie. Czyli norma w polsce. 

Ani Euro RTV AGD a tym bardziej Ultima nie ma startu do takich sklepów jak Media czy Saturn, nie dziw się sam sobie winien jesteś :D

Odnośnik do komentarza

własnie wróciłem z euro rtv, facet powiedział ze z dostępnością nie będzie problemu, tylko mam brać koniecznie z rozszerzoną gwarancją, bo laser sie psuje ponoć. także tego

Ciekawe skąd on o tym wie? To już jawne wciskanie rozszerzonej gwarancji. Chętnie bym ją kupił, ale nie na warunkach Euro, gdzie przedłużają ją o rok i wychodzi drożej niż o dwa lata w Media Markt

Odnośnik do komentarza

własnie wróciłem z euro rtv, facet powiedział ze z dostępnością nie będzie problemu, tylko mam brać koniecznie z rozszerzoną gwarancją, bo laser sie psuje ponoć. także tego

  :D :D

genialne

Może miał na myśli ps2? Albo psx?

Nie sugerował żeby wacikiem ze spirytusem przetrzeć oczko lasera?

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

własnie wróciłem z euro rtv, facet powiedział ze z dostępnością nie będzie problemu, tylko mam brać koniecznie z rozszerzoną gwarancją, bo laser sie psuje ponoć. także tego

hahahah śmiech na sali wciskają kity tylko żeby kase ściągać....  "laser sie psuje" hahaha zaraz padne , co goście już nie wymyślają , najpierw kit ,że brak konsol żeby brać preorder a teraz jeszcze przedłużanie gwarancji , ale w sumie "biznes is biznes"

Odnośnik do komentarza

ej, to poważna sprawa, a jak ten pan w sklepie ma dostęp do tych ps4 i juz mu  dwie konsole padły i z głębi serca to poleca, bo sie martwi? :<

chyba z głębi obowiązku wciskania kitu konsumentom.  :D

 

ej, to poważna sprawa, a jak ten pan w sklepie ma dostęp do tych ps4 i juz mu  dwie konsole padły i z głębi serca to poleca, bo sie martwi? :<

chyba z głębi obowiązku wciskania kitu konsumentom.   :D

 

Ja bym się martwił też o co innego... http://www.ps4site.pl/newsy/powazny-problem-z-kontrolerem-dualshock-4/

Odnośnik do komentarza

Hehe jak czytam te posty to az smiac sie chce,czy wy naprawde wierzycie w to ze nie bedzie PS4 na premiere w sklepie???Ludzie ja rozumiem ze jestescie spragnieni nowej generacji ale dajcie spokoj przeciez to SONY zalezy na naszej kasie a nie odwrotnie,aktualnie mieszkam w Belgi i nie wyobrazam sobie zeby nie bylo konsoli dostepnej normalnie w sklepie czy to w niemczech,luksemburgu....29 listopad 

Odnośnik do komentarza

Hehe jak czytam te posty to az smiac sie chce,czy wy naprawde wierzycie w to ze nie bedzie PS4 na premiere w sklepie???Ludzie ja rozumiem ze jestescie spragnieni nowej generacji ale dajcie spokoj przeciez to SONY zalezy na naszej kasie a nie odwrotnie,aktualnie mieszkam w Belgi i nie wyobrazam sobie zeby nie bylo konsoli dostepnej normalnie w sklepie czy to w niemczech,luksemburgu....29 listopad 

Dokładnie tak , idą święta ludzie mają wydatki , wigilia, sylwester , prezenty a tu każdy leci i kupuje ps4 za 2 kafle już to widzę , te tłumy przed sklepami 29.11 , ogarnijta sie :D to jest Polska gdzie za 1200zł trzeba przeżyć miesiąc ! 

Odnośnik do komentarza

PS4fan dokladnie bedzie tak jak mowisz....;)hehe Ludzie zaczeli sobie wkrecac ze Polska to kraina miodem i mlekiem plynaca,jest taki popyt na konsole za prawie 2000 tys zl ze zabraknie jej w sklepach bo co to dla polaka wydac cala wyplate na konsole....ok tak dla podsumowania jak widze to JA: Normalny fan PS4 wchodzi do sklepu i kupuje Ps4 czy to w polsce czy w innym kraju a preorderowcy maja problem bo braklo dla nich konsol ktore sa na sklepowych polkach..tyle ode mnie pozdro!!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...