Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne jaja, kto by się spodziewam, ze w kraju cebuli, gdzie składają się w 4 na gry za 50zl, będą takie jaja na premierę konsoli. Jutro z ciekawości przejdę się po sklepach i popytam jak wygląda sytuacja u nich. Nie wiem czemu, ale nada jestem przekonany, ze w takim Bełchatowie kupie swoje PS4 w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

 

 

na muve już nie można składać pre-orderów, więc liczę że te zamówienia co zebrali do tej pory raczej wypełnią.

Jutro rano mają wysyłać mailing. Wiem na razie tyle, że żadnych bundli nie będą mieli, tylko gołe konsole.

 

 

mailing dotyczący czego? czy dostane konsolę czy nie? Zamawiałem tak jak ty podobnie, tuż po E3.

 

Tak, jutro rano (chociaż znając Muve to wieczorem :D) mają rozsyłać informację jak będzie wyglądać wysyłka preorderów. Niby na innym forum ktoś pytał o to i dostał odpowiedź, że spokojnie dostanie na premierę (gość złożył preordera 17 czerwca), ale lepiej poczekać na to jak będzie to wyglądać. Czy to ograniczą do danego miesiąca. Na facebooku pisali, że oni jako sklep także wiedzą ... mało. Ale nie wiem czy oni biorą tylko z polskiej dystrbucji, czy tak jak większość rzeczy - z UK.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj okolo 15 minut rozmawialem z facetem na infolini euro rtv, a ze facet sie gubil w tym co mowi, to powiedzialem zeby polaczyl mnie z kims bardziej kompetentnym ,no i powiedzial ze polaczy mnie ze specjalista w tym temacie. No i rzeeczywiscie babka wiedziala o co chodzi. Jezeli zamowilo sie konsole w euro rtv zanim wprowadzili preordery za 100 zl .czyli przed 21 lipca to konsola bedzie do odbioru w dzien premier na 100% , rownowazne z preorederem za 100 zl.

Wczoraj wprowadzili zestaw z killzonem i babka powiedziala ze jest to zestaw swiezy i jezeli zamowie od razu to jest duze prawdopodobienstwo ( na 90%) ze sie zalapie na ten zestaw.

Podsumowujac to mam teraz zlozone dwa zamowienia na ps4 w euro, jeden z czerwca i jeden z wczoraj na zestaw z killzonem. I dodatkowo bede polowal dzien wczesniej w malych sklepach z grami. Gdzie lapne szybciej tam biore:-) .

Odnośnik do komentarza

Euro ma tę przewagę, że mają dość fajną gwarancję przedłużoną za w sumie 300zł dostajesz 5 lat spokoju (ubezpieczenie Euro zaczyna się po upływie dwóch lat gwarancji oraz rękojmi). W przypadku nowego na rynku sprzętu to fajna opcja. 

 

Mnie już Panowie nic nie zdziwi, ale najbardziej mi się śmiać chce z Centrum SONY, które dalej nie wie jakie będą bundle :D

Odnośnik do komentarza

 

Polaczki zloza po 13 preorderow i normalni ludzie beds musieli czekac az sie zwolnia.

 

CWwD

 

Panie Jaczes nie mam jeszcze żadnego preordera wiec polaczku wyluzuj. Chciał bym mieć konsolkę w dniu premiery i dlatego się pytam jak polaczek czy jak złoże zamówienie przez neta z dostawą do domu ps4 + killzone to czy jest opcja na wycofanie preordera jak ma mi nie przyjść w dniu premiery. Bo nie będę czękał na konsole do świąt.

Odnośnik do komentarza

Ja mam preorder z MUVE (za pobraniem :P) złożony zaraz po tym jak był możliwy.

 

Nie biorę niestety konsoli na premierę, jakby mi jednak przysłali to komuś mniej szczęśliwemu mogę odstąpić.

 

Goła za 1699zł + wysyłka 15zł.

Ja mam zamówione w Sony Center z kuponem za 100 oraz w rtv euro agd, ale bez kuponu za 100 zł. Obaj jesteśmy z Wrocławia, więc jeśli ty dostaniesz, a ja nie to ją od ciebie odkupię. :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mały edit z mojej strony.

 

Boje z preorderem. Rozmawiałem chwilę temu z salonem SC, w którym mam złożony preorder. Co mi gość powiedział? Wszyscy, którzy zakupili kupon mają zagwarantowane PS4 29-11 na 100% (tu akurat bym aż tak nie wierzył, ale może wie co gada). W przyszłym tygodniu pracownicy SC mają zostać poinformowani przez centralę co, jak, gdzie, kiedy i ile. Ile konsol. Właśnie. Facet stwierdził, że na pewno dostaną całe zapotrzebowanie, które mają z preorderów i po cichu liczy, że z 2-3 sztuki na sklep dla ludzi z ulicy, choć tutaj nie da gwarancji. Jeszcze gry na premierę. Powiedział, że konsole będą mieć na pewno w dwóch konfiguracjach, czyli "golasa" oraz z KZ:SF i co ciekawe, nie będzie samych gier do kupienia w salonach na dzień premiery. Ulalala. To ci, którzy mają prordery w SC na samego golasa, będą biegać po MM i saturnach, aby mieć w co pograć. Ostro! :D

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem nawet dac tego 1000ka euro jesli mi cos by nie wyszlo z preorderem. jestem spokojny ze w dzien premiery bedziemy mieli pelno ofert na ebayu z spora przebitka;) robie juz totalny czill nie bede sie stresowal bo tutaj juz nic nie jest pewne.

na DoneDeal'u masz juz 2x PS4+KZ=700€ nie przeplacaj B-)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...