Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z bardzo ograniczoną liczbą konsol PlayStation 4, które trafią w Europie do sprzedaży w dniu premiery, informujemy, że prawdopodobnie nie uda nam się zrealizować Twojego zamówienia o numerze 113797420 do 29 listopada 2013 roku. Mimo usilnych starań, nie otrzymaliśmy do tej pory zapewnienia dostawy towaru z żadnego z wielu potencjalnych źródeł, którymi dysponujemy.  

Oczywiście, w każdej chwili możesz anulować zamówienie, pisząc do nas na adres sklep@muve.pl. Jeśli nie otrzymamy od Ciebie informacji o chęci anulowania zamówienia, pozostanie ono aktywne i tą samą drogą będziemy informować Cię o każdej zmianie statusu dostępności konsol w naszej ofercie.

Niezależnie od Twojej dalszej decyzji, informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją otrzymasz od nas kod rabatowy umożliwiający zakup jednej z podanych w tym miejscu gier na Playstation 4 z rabatem 25% od ceny sugerowanej. Kod rabatowy zostanie dosłany na kilka dni przed 29 listopada. Informujemy, że lista gier objętych akcją do dnia premiery może ulec powiększeniu. O tym fakcie również będziemy na bieżąco informować.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby konsole PlayStation 4 były dostępne dla naszych Klientów w pierwszym możliwym terminie.

muve.pl

 

 

Kur.wa je.bana komedia. Zamówienie z 12 czerwca i cały chooj.

 

EDIT: dobra, zadzwoniłem do muve. Ten mail wyżej jest wysyłany automatem do wszystkich pre-orderowców, nieważne czy zamówili sprzęt w czerwcu czy wczoraj. Gościu mi mówił że nie mają pojęcia ile konsol dostaną, dlatego za wczasu informują wszystkich tym mailem. Według niego ponoć dopiero tydzień przed premierą będą wiedzieli ile sztuk dostaną, a zamówienia będą realizować chronologicznie od najstarszego.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

 

W związku z bardzo ograniczoną liczbą konsol PlayStation 4, które trafią w Europie do sprzedaży w dniu premiery, informujemy, że prawdopodobnie nie uda nam się zrealizować Twojego zamówienia o numerze 113797420 do 29 listopada 2013 roku. Mimo usilnych starań, nie otrzymaliśmy do tej pory zapewnienia dostawy towaru z żadnego z wielu potencjalnych źródeł, którymi dysponujemy.  

Oczywiście, w każdej chwili możesz anulować zamówienie, pisząc do nas na adres sklep@muve.pl. Jeśli nie otrzymamy od Ciebie informacji o chęci anulowania zamówienia, pozostanie ono aktywne i tą samą drogą będziemy informować Cię o każdej zmianie statusu dostępności konsol w naszej ofercie.

Niezależnie od Twojej dalszej decyzji, informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją otrzymasz od nas kod rabatowy umożliwiający zakup jednej z podanych w tym miejscu gier na Playstation 4 z rabatem 25% od ceny sugerowanej. Kod rabatowy zostanie dosłany na kilka dni przed 29 listopada. Informujemy, że lista gier objętych akcją do dnia premiery może ulec powiększeniu. O tym fakcie również będziemy na bieżąco informować.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby konsole PlayStation 4 były dostępne dla naszych Klientów w pierwszym możliwym terminie.

muve.pl

 

 

Kur.wa je.bana komedia. Zamówienie z 12 czerwca i cały chooj.

 

EDIT: dobra, zadzwoniłem do muve. Ten mail wyżej jest wysyłany automatem do wszystkich pre-orderowców, nieważne czy zamówili sprzęt w czerwcu czy wczoraj. Gościu mi mówił że nie mają pojęcia ile konsol dostaną, dlatego za wczasu informują wszystkich tym mailem. Według niego ponoć dopiero tydzień przed premierą będą wiedzieli ile sztuk dostaną, a zamówienia będą realizować chronologicznie od najstarszego.

 

ja mam z 11 czerwca i tez ta sama wiadomosć , jak nie ma to poczekam dopiero z zakupem na premiere infamousa

Odnośnik do komentarza

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.png

 

Euro zapewnia ze kazdy ko zamowil bundla z Killzonem dostanie konsole na premiere, tak samo przejscie z czystej wersji na bundla jest mozliwe. Nie mozna jednak skladac zamowien na sama konsole bo ten 'zestaw' sie wyczerpal. Czyli wychodzi na to ze beda mieli wiecej bundle packoz niz golych konsol. Zamowienia na bundla z killzonem nadal mozna skladac.

 

Sen sie spelnia? :D

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przelecialem kilka sklepow online w de (otto, Baur, Neckermann) i tam przy zlozeniu zamowienia dzisiaj, konsole otrzymam na KONIEC STYCZNIA ! Na Gamestop widnieje informacja ze konsole beda w 3 dostawie!

Zamowienia do 4.08.13 beda na premiere. Zamowienia do 30.09.13 beda do gwiazdki. Reszta na koniec stycznia.

Chyba poraz pierwszy bedzie najpierw Xbox przed Ps4. Swoje preordery opchne bo procz Driveclub nie ma nic dla mnie...

Konkluzja taka ze nie wierze w konsole na polkach sklepowych 29.11.

Edytowane przez Terrago
Odnośnik do komentarza

tylko na co mi KZ myślicie że opylę za 200 zł ?

Jak będziesz się pozbywał z zestawu to daj znać ;)

 

Jeśli będzie bundle packów więcej od golasów to tylko się  cieszyć. Na sytuacje preorderową z czerwca ciężko coś napisać poza " żal".

To ile oni tych konsol pozamiawiali? 30?

Gry na premierę nie zrywają czapek z głów a mimo to panika, szał i szajba. Ludzie rzucają się na konsole jak szczerbaty na suchary. W Polsce!

Coś mi się wydaje, że w Sony maszynki do liczenia kasy szybko będą potrzebowały serwisu :)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem teraz do Euro w celu zamiany pre ordera na tego z killzone. Gościu mi powiedział, że mają mieć inne zestawy i jeżeli zamienię, to już możliwość kolejnej zamiany odpada :| I że niby gołą konsolę na pewno dostanę 29.11.13. Kur.wa.. Wszystko to takie ogarnięte. Co jeden, to co innego mówi.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem przed chwilą na euro z killzonem i ogolnie jest luzz bo jak do 28 nei dostane jakiegoś maila ze wszystko ok i itp itd. To zrezygnuje z zamowienia i nic się nei stanie. Nie musiałem wpłacać kasy. Wziołem za pobraniem do domu kurier i wyszlo tam 2 tysiaki plus 19 zł wiec w miarę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
 

 

 

ja zamówiłem wczoraj  :teehee:

 

 

Ja tez, ja tez <eksajt 3000>

 

high five, wygraliśmy konsole   :sorcerer:

 

 

jeżeli faktycznie dostaniemy konsolę to beka z preorderowców co zamawiali w czerwcu i dla nich nie starczyło xD

 

 

ZGRZEWUSY-FRAJERSY

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

Wcześniej pisali co innego teraz co innego. Gratuluje. Sam też zamówiłem tego bundle'a, ale jakoś nie wierzę, że go dostanę.

edit. własnie przeglądałem ich profil na fb i już nie ma tej wiadomości jako każdy zamawiający bundle'a miał mieć gwarantowaną konsole w dniu premiery.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

Bylem dzisiaj w Echo w Kielcach i w Sony Centre powiedzieli mi, ze preordery na day 1 zostaly wyprzedane w kilka dni i jesli chce dostac konsole w grudniu to dobrze juz wpisywac sie na liste, bo nie ma szans. W RTV Euro AGD i Empiku powiedzieli, ze preordery zostaly wycofane, a miejscowy sklep z grami powiedzial, ze w ogole nie beda mieli konsol w grudniu, nie mowiac juz o day 1. 

Odnośnik do komentarza

Śmiesznie się patrzy teraz na ten post :P

 

Serio wierzycie w brak konsol? Sony nie dyktuje cen, zostawiając wolną rękę sklepom. Te specjalnie milczą by sprawiać wrażenie, że braknie. Ludzie zaczna panikować i będą w stanie zapłacić więcej niż 1799 złotych (co się potwierdziło, ja mam preordera za 1699 zł z czerwca), a o to chodzi. Konsole będą, same MM (post z innego forum) ma mieć około 20 tysięcy konsol na kraj.

 

 

Odnośnik do komentarza

No akurat tez podzwonilem do kumpli ze sklepow i to podobno prawda. MM i Saturny dostana najwieksza dostawe konsol i ma ich nie zabraknac przy premierze. Sklepy pokroju muve, ultima itp. Sony ma po prostu w (pipi)e. Liczby tez zostaly potwierdzone z innego zrodla.

 

Czyli beka, preorderzy sie modla, a przecietny Kowalski kupi po prostu w sklepie ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...