Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o kupnie w Polskim sklepie ale chyba jako że mieszkam przy granicy to mam godzinę drogi do Schwedt .Jestem jedynie ciekaw czy te 399euro to jest cena sklepowa czy w Niemczech przytną sobie 20-30 euro na sztuce.PS3 pamiętam 200 zł taniej kupiłem niż w Polsce.Ale za to gry mieli dużo droższe niż u nas.

W MM, Saturnie czy w Gamestop na pewno bedzie taka cena. A co do dier to niestety ale jak mowisz.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ Muve paskudnie zrobił mnie w jajo, a pre-order złożyłem 11 czerwca o 14:09 i liczyłem, że będę jednym z pierwszych w Polsce, to teraz mam cholerny ból dupy, że nie zrobiłem go jeszcze w innych sklepach. Przez to wszystko będę musiał czatować w sklepie 29 listopada od 8:00 rano, aż mi otworzą Saturna o 10:00.

Rozmawiałem wczoraj z chłopakiem (ogarniętym), który pracuje w Saturnie od niedawna (przez co wydał mi się całkiem rzetelny) i właśnie będzie zajmować się premierą PS4. Powiedział, że u nich w sklepie jest 31 pre-orderów na PS4 i że te konsole na pewno dostaną. Twierdzi też, że prawdopodobnie przyjedzie do nich 50 sztuk i żeby uderzać rano, to może coś będzie. Poza tym mają być dostępne gry na luzie, akcesoria, kontrolery i podstawki. No i powiedział, że nie ma takiej szansy, by wystawili sprzęt 28 listopada. Mają umowy, z których muszą się wywiązać, a dodatkowo planowany termin dostawy jest na 28 listopada.

 

Nic nie wspomniał o bundle-packach, bo jak mówi, jest taki bajzel teraz, że nawet samo Sony jeszcze nic dokładnie nie wie.

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobry sklep z tanimi grami na ps4? Taki który nie zawali premiery. Wiem, że to jak wróżenie z fusów jak narazie, ale.. Zastanawiam się nad amazonem, ale 55 funtów za NBA, to mała przesada..

Dla Polaka drogo , dla brytyjczyka dzień pracy :D ogólnie myśle ,że najtaniej to na allegro kupisz a w marketach cena wszędzie będzie taka sama, ja będę kupował w MM fife :D

 

W PL też da radę zarobić.

 

Ale nie lepiej robić w UK to czego czarni i ciapaci nie chcą się podejmować...

Edytowane przez Wojtas1986
Odnośnik do komentarza

Koleś z Komputronika powiedział mi z kolei, że u nich na 100% nie będzie ŻADNEJ konsoli w sklepach, bo nawet nie mogą zrealizować wszystkich zamówień przedpremierowych. Podobno na całą Polskę ma być rzuconych raptem 8000 sztuk. Gadał też, że największy boom na zamówienia przedpremierowe był w połowie lipca i że pewne mogą być jedynie te osoby, które zdążyły złożyć pre-order do 9 sierpnia.

 

Powiedział, że nie ma pojęcia jak będzie wyglądać dostępność gier i akcesoriów w ich sklepie, bo nie otrzymali od Sony żadnej informacji w tej sprawie. Nastawiał mnie jednak cały czas, że nie mam co liczyć na konsolę w dniu premiery w jakimkolwiek sklepie u nich.

Odnośnik do komentarza

Mówicie żeby przyjść do sklepu na dwie godziny przed jego otwarciem, czy może lepiej rozbić namiot już poprzedniego dnia?

 

Nie oczekuje raczej, żeby ludzie w Polsce aż tak rzucili się na PS4, by taki namiot był konieczny. Większość raczej nastawia się na Boże Narodzenie i upatruje zakup konsoli na święta. Ale nie pod koniec listopada.

 

Poza tym, Ci co chcą na premierę, to złożyli pre-order w zdecydowanej większości przypadków. Co do RTV Euro AGD, może mają jakąś specjalną umowę z Sony - w każdym razie, Saturn (z moich źródeł) konsole na pewno otrzyma i jest bardzo duża szansa, że znajdziemy ją w sklepie, o ile ktoś nas wcześniej nie uprzedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...