Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Nadwoje babka wrozyla wszystko zalezy od tego ile konsol Sony wrzuci na nasz rynek... Cos prawdy musi byc z tymi problemami z dostepnoscia bo to z tego co czytalem nie tylko w PL wysylaja syganalu ze dla wszystkich nie starczy. Nie sadze zeby to byl tak mistrzowsko hype przeprowadzany z strony Sony. Mysle ze popyt w ok 70% zostanie zaspokojony ale to wszystko wrozenie z gusow

 

Ktoś gdzieś wspomniał o 8000 konsol na całą polskę. Nie wiem czy to prawda ale dobrze że mam pre order wykupiony.

 

Z akcesoriów to tylko vetrical stand i ładowarka do dualshocków 4, nic po za tym. Ale nie wiem gdzie to dostać, zamówiłem na amazonie. 

 

29ego wsiadam w automobil o

  • 8:40 i jadę do RTV EURO AGD po konsolę, 
  • 9:15 jadę po Assassins Creed 4 do małego sklepu z tanimi grami
  • 9:40 jadę do Media Markt sprawdzić czy będą mieli vertical stand
  • 10:00 jadę do domu, drzwi wejściowe zastawiam meblami, okna zabijam deskami. Długi weekend :D

15 dni!

Edytowane przez ussr
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Jakaś szajba na temat TV się zrobiła. Fakty są takie, że przy wielkości TV 32 lub 37 cale siedząc w odległości 2 metrów NIE WIDAĆ różnicy pomiędzy 720p a 1080p. Oko jest ułomne nie wychwyci różnicy. Pixele są tak małe, że ich po prostu nie widać.

Inna sprawa jak się siedzi przy kompie w odległości 0,5 metra od monitora. Wtedy różnica jest widoczna. 

Przy TV 42 cale i więcej FULL HD ma już sens jeśli się siedzi kilka metrów do ekranu.

Oczywiście im więcej tym lepiej, można wsadzić UTRA W PYTĘ MEGA MIX TURBO HD w TV 22 cale i być gościem, bo się ma...

Trochę zdrowego rozsądku, ale co ja się tam znam...

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Q-Jot. Mam identyczna sytuacje jesli chodzi o tv. W salonie mam 42 cale 720p kupiony 7 lat temu gdy jeszcze telewizje ogladalem. Teraz odpalam ja tylko na wazniejszy mecz, a bywaja miesisce gdy w ogole go nie wlacze. Mysle jednak ze ten tv narazie mi wystarczy do ps4, jednak nie ukrywam, ze pomysle w przyszlosci nad czyms 1080p gdy juz konsola sie rozkreci i w pelni wykorzysta full hd. Nie jest latwo wydac kupe kasy na tv ktory bedzie chodzil tylko z konsola...

Edytowane przez kszalek
Odnośnik do komentarza
  • Właśnie jestem po rozmowie z Panią z Ultimy w sprawie poniższego zestawu. Pytałem się o szanse otrzymania go w dzień Premiery. Odpowiedź była jednoznaczna nie może nic obiecać ponieważ wszystkie preordery zostały wyczerpane. Zasugerowała by zadzwonić do Sony i zgłosić zażalenie by zwiększyli ilość dostępnych sztuk dla partnerów handlowych, więc w sumie zonk;/

 

http://www.ultima.pl/konsola_playstation_4_killzone_2_pady_kamera/i14909/

 

 

Ps opis z ultimy przy zestawie:

 

"Przyjmujemy zamówienia na bliżej nieokreślony termin kolejnej dostawy po premierze konsoli. Zamówienia będziemy realizować w kolejności ich składania."

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

http://www.alpinelectronicsltd.co.uk/acatalog/Sony_PlayStation_4_Console_with_Killzone__Shadow_Fall.html

 

 

Czy ktos zna ta stronke? Niby nie gwarantuja konsoli na premiere ale jakos tak podejrzanie tanio. No I ceny gier tez nizsze.

 

 

340 funtów x 5zł (kurs 4.9958) = 1700zł czyli jesteś 299zł do przodu. U nas taki zestaw ps4 + KZ kosztuje około 1999zł. No, ale wiadomo trzeba wliczyć transport i cło. Fajny plus, że gdy dodatkowo jeszcze bierzesz którąś z gier płacisz za nią tylko 35 funtów czyli 175 zł.

Odnośnik do komentarza

Informacja dla zainteresowanych kupnem konsoli w Gdanskim MM dzisiejsze info od pewnego zrodla,  konsol w dniu premiery nie zabraknie bedzie dostepnych okolo 80 sztk.

 

 

Powiedz mi mówimy o MM na Przymorzu? Jak tak to super mam do niego blisko :)

Sorry za post pod postem;/

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

 

 

http://www.alpinelectronicsltd.co.uk/acatalog/Sony_PlayStation_4_Console_with_Killzone__Shadow_Fall.html

 

 

Czy ktos zna ta stronke? Niby nie gwarantuja konsoli na premiere ale jakos tak podejrzanie tanio. No I ceny gier tez nizsze.

 

340 funtów x 5zł (kurs 4.9958) = 1700zł czyli jesteś 299zł do przodu. U nas taki zestaw ps4 + KZ kosztuje około 1999zł. No, ale wiadomo trzeba wliczyć transport i cło. Fajny plus, że gdy dodatkowo jeszcze bierzesz którąś z gier płacisz za nią tylko 35 funtów czyli 175 zł.

Mieszkam w UK wiec jest ok :) Poprostu na takim Amazonie gole PS4 jest za 350 a I gry o 10 funa drozsze. No nic moze zaryzykuje

Odnośnik do komentarza

Pokaz przedpremierowy 23-28 listopada.

 

Gdańsk - Galeria Bałtycka,

Poznań - Stary Browar

Katowice - Silesia City Center

Warszawa - CH. Arkadia

 

Przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę dla wszystkich wielbicieli PlayStation, którzy z niecierpliwością oczekują pojawienia się konsoli nowej generacji. Już 23 listopada w największych centrach handlowych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku otwarte zostaną specjalne strefy PlayStation. W każdej z nich, przez sześć dni, gracze będą mieli szanse poznać możliwości PlayStation 4, zagrać m.in. w Killzone: Shadow Fall, KNACK, Assassin's Creed IV: Black Flag, Just Dance 2014 i inne. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RYmb7Nq035o

 

Zastanawiam się czy by sobie nie pójść :)

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Siemanko :D Pisałem dzisiaj maila do RTV Euro AGD w sprawie mojego preordera. Napisałem mu,że zamówiłem PREORDER 4 SIERPNIA i czy na pewno będę miał. W odpowiedzi dostałem abym podał mu mój numer zamówienia. Podałem mu i po 10 minutach odpisał mi, że mój egzemplarz zostanie wysłany kurierem do mojego sklepu który wybrałem i będe miał odebrać 29 LISTOPADA !!! :banana:  :banana:  :banana:  Zamówiłem również oczywiście FIFA 14 NextGen :D i WEEKEND mam z głowy :> :banana:  :banana:  :banana:  TEŻ DO ODBIORU 29 LISTOPADA :D Więc jeśli macie pytania i macie zamówione PREORDERY w RTV EURO AGD to piszcie do ludzi którzy potwierdzali wam zamówienia tam na dole w mailu zapytajcie sie ich oni na pewno wiedzą więcej niż co niektórzy nieogarnięci sprzedawcy ;):thanks:  :thanks:  :thanks:  

  • Plusik 2
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

powiedzcie mi gdzie najlepiej kupić vertical standa ? w jakiej cenie prawdopodobnie będzie na premierę ? i czy wgl opłaca się go kupować :D ?

Nie opłaca, bo konsola stoi pionowe i bez niego.

Zamówiłem również oczywiście FIFA 14 NextGen :D

Heheh, jak to śmiesznie brzmi, nextgen. W tej fifie to chyba tylko cena jest nexgenowa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...