Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

W Saturnie w Złotych Tarasach pełno konsol. Goła PS4 za 1849 zł, w bundle'u z Killzonem za 1999 zł, a znalazłem nawet jedną edycję gracza (dwa pady, kamera, Killzone) za 2249 zł. Konsol było mnóstwo, zarówno na wejściu do działu z grami, jak i w sektorze wydzielonym dla PS4.

 

Są też dostępne w tamtejszym Komputroniku (goła 1899 zł) i w Games World (goła 1899 zł). Gry też dostępne bezproblemowo (ale ceny koło 249 zł). Nie ma podstawek, nie ma oddzielnie kamer, nie ma nowych słuchawek (i nie wiadomo kiedy będą).

Odnośnik do komentarza

Gdyby kogoś interesowała tania konsola - kliknij

 

1579 zł w Morele - nie wiem, czy to błąd, czy celowe działanie sklepu (w samym opisie sprzętu nie znalazłem żadnych haczyków) - gdyby ktoś był chętny, spróbować warto ...

 

 

Morele polecam. Kumpel sporo u nich nakupował elektroniki z odbiorem osobistym i sobie chwali. Ale z tego co widzę, konsola już niedostępna.

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby kogoś interesowała tania konsola - kliknij

 

1579 zł w Morele - nie wiem, czy to błąd, czy celowe działanie sklepu (w samym opisie sprzętu nie znalazłem żadnych haczyków) - gdyby ktoś był chętny, spróbować warto ...

 

 

Morele polecam. Kumpel sporo u nich nakupował elektroniki z odbiorem osobistym i sobie chwali. Ale z tego co widzę, konsola już niedostępna.

 

Pewnie tak jak z cena sony, wywalili cene 1699zl z NIEDOSTEPNA, przyszla dostawa i konsole pojawily sie w cenie 1799zl :F

Odnośnik do komentarza

A ciekawe jak w innych krajach ? Niemcy, GB? Emigracjo dajcie znać.

 

W Niemczech w sklepach takich jak Media Markt czy Saturn konsol brak - zreszta nawet na premiere ich nie widzialem, na Amazonie tez nie ma.

 

Natomiast konsole XBOX One sa normalnie dostepne.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ktoś brał coś kiedyś z i-sklep.com.pl albo programingshop.pl? Widzę, że mają PS4 najtaniej w sumie i bym wziął, ale nie kojarzę w ogóle tych sklepów. Mogę dorzucić 150 zł i wziąć w Saturnie, ale to żaden deal z grami za dwie i pół stówy.

Progaming shop nie ma siedziby w Polsce. Jest to chyba sklep czeski lub słowacki. Fakt mają tanio, ale przy reklamacji musisz się liczyć z kosztami wysyłki za granicę.

Odnośnik do komentarza

Ktoś brał coś kiedyś programingshop.pl?

 

Też mi się ta nazwa myli z programowaniem :) Brałem u nich DSa XL i kilka gier Nintendo. Wszystko było okej, dobry kontakt ze sklepem i szybka wysyłka. Czeka się trochę dłużej, bo towar jedzie ze Słowacji. Więc sklep polecam, ale PS4 kupiłbym na twoim miejscu w lokalnych sklepach, żeby nie było żadnych cyrków w razie (odpukać) awarii sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...