Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft to jest konkurencja dla Nintendo a nie dla Sony. 

 

Sprzęt sony tanieje ponieważ koszty produkcji idą w dół. A co do gier to nie wiem czy te tak tanieją, to że Last of US i Metro wyjdą w tak niskich cenach to oczywiście rewelacja. Ale za takiego Uncharted 4 przyjdzie nam pewnie już zapłacić jak za wodę podczas suszy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

w temacie TLOU ktoś podawał zdjęcie bundla TLOU i to okazało sie 4A

tak jak Ci pisałem 4B ma poprawiony gumy na analogach, mniej sie grzeje i ciszej chodzi (ktoś z 4A pisał mi, że na Infamous głośno mu konsola pracuje, ja u siebie tego nie zauważyłem)

 

http://www.psxextreme.info/topic/102445-ps4-komentarze-i-inne-rozmowy/page-86   tu zasiegałem języka

 

jeśli pomogłem daj plusa, bo za dużo bluzgałem w CW i chce wyjśc na zielone :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Zamierzam kupić PS4, Dowiedziałem się, że pod koniec maja oficjalnie zgłoszono w Japonii "nowszy model" CUH-11xxA. Wiem, że zmian nie ma wiele i to glownie kosmetyka (choc slyszalem ze zmieniono kartę WiFi, która sprawia problemy wielu użytkownikom - zagluszanie sygnalu dla innych urządzeń). Z drugiej strony nowszy model ma posiadac rowniesz zaaktualizowaną wersję DS4, a obawiam się problemów z niskiej jakości materiałem do analagów i stwierdzilem, że warto poszukać nowszej wersji. Myślałem,że w zestawie z TLoU będzie juz nowsza wersja ale z tego co wiem, to nadal CUH-10xxA. Czy wie ktoś może w jakim polskim sklepie (o ile już jest na rynku) mozna dostać wersję CUH-11xxA?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiedziałem gdzie zapytać wiec pisze tu - ktoś potrafi znaleźć grafike/tapetę Sony PS4 motyw z postaciami z gier, min. z Infamous, NBA, postacie płyną wszystkie w łodzi i ktoś trzyma flage w ręku? :

a może ma ktoś na dysku :)

 

widziałem to jakieś 1.5msc temu

 

edit: dzięki dokładnie to! :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

No i poprawili błąd na stronie. Czarna też za 1699 złotych. To chyba ten moment, kiedy pora wyłożyć kasę bo inaczej przez jesień nie będzie w co i na czym grać. Ciekawe czy to już modele 4C. Czy po kupieniu bundla i odsprzedaży gry można mieć jakieś problemy w razie ewentualnej naprawy gwarancyjnej?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...