Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Grając Valiant Hearts zrelaksuje się , przynajmniej ja mogę po graniu w gry. Taka ta gra jest jakaś inna, fajna wciągająca.

Witam, kupił ktoś Valiant Hearts? Ponieważ ja kupiłem i mam problem. Po pobraniu gry pokazuje mi się obok niej kłódka i pisze że nie można użyć tej zawartości i że nie można połączyć się z serwerem w celu zweryfikowania licencji.

 

Grę kupiłem na PS4 z poziomu konsoli, zapłaciłem za nią przelewem.

Edytowane przez Krystian03
Odnośnik do komentarza

 

Grając Valiant Hearts zrelaksuje się , przynajmniej ja mogę po graniu w gry. Taka ta gra jest jakaś inna, fajna wciągająca.

Witam, kupił ktoś Valiant Hearts? Ponieważ ja kupiłem i mam problem. Po pobraniu gry pokazuje mi się obok niej kłódka i pisze że nie można użyć tej zawartości i że nie można połączyć się z serwerem w celu zweryfikowania licencji.

 

Grę kupiłem na PS4 z poziomu konsoli, zapłaciłem za nią przelewem.

Poradziłem sobie z problemem, jeżeli ktoś miałby podobny w przyszłości to mi pomogło odświeżenie licencji w ustawieniach PS4.
Odnośnik do komentarza

Do PS4 jest dedykowany headset http://www.ultima.pl/oficjalny_stereofoniczny_bezprzewodowy_headset_2_0_sony/i15165/

 

Nie wiem czy jakaś aktualizacja pozwoliła na działanie headsetow firm trzecich, bo jeżeli nie to masz do wyboru tylko dwa bezprzewodowe headsety od Sony.

 

Mój znajomy ma ten headset co podałem w linku i jest z niego bardzo zadowolony.

Edytowane przez Krystian03
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam taki problem.

 

PS4 białe, 3 telewizory w domu. Jeden jakiś Sharp 1080p i dwa Sony (HD Ready), jeden jakiś 40-calowy Sony Brawia i mój, model Sony Bravia KDL-32p300.

 

I teraz tak: podłączam PS4 do Sharpa i tego Sony większego - żaden problem. Dash się odpala, można grać. A w tym moim obraz czarny i miga cały czas, w rogu wyświetla się rozdziałka 1080i.

 

Zatem trzymam dłużej przycisk "power", by uruchomić konsolę w trybie "bezpiecznym". Wybieram 480p, uruchamia się menu. Przestawiam na 720p/60, mieli, mieli i znowu czarny ekran, czasem śnieżenie, czasem pojawi się dash, ale na chwilę. Potem znowu czarny ekran i telewizor mieli, mieli i nic.

PS3, Xbox360 i X1 normalnie chodzą. Oczywiście PS4 chodzi w 720p na Sharpie i Sony 40' bez problemu.

 

Możecie mi coś doradzić? Coś w tv można przestawić? 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, zmiana kabla pomogła :potter:

 

To teraz kolejna sprawa. Wsadziłem grę, zainstalowałem. Można grać, odtwarza grę, ale... cały czas z konsoli wydobywa się dźwięk, jakby napęd chodził i potem się zatrzymywał, potem znowu się rozpędza i zatrzymuje. Chodzi, restart - chodzi restart. Oczywiście można grać i nic nie zacina, ale dźwięk jest dość charakterystyczny i denerwujący. To normalne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...