Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja to porostu data produkcji konkretnego egzemplarza. Te nowsze mają teoretycznie poprawiane rzeczy (nie tylko pad) które nie do końca był poprawnie zrobione w starszych egzemplarzach. Na chwilę obecną najnowsza wersja to 4B, przy czym 9 września pojawi się biała konsola razem z grą Destiny i będzie to już najprawdopodobniej 4C.

Odnośnik do komentarza

 

 

W sieci REAL rusza promocja na gołą PS 4 w cenie 1499 zł. Info z gazetki.

to w cale nie jest dobra opcja, prawie na 100% będzie to 4A

lepiej kupić Destiny za 1699zł i ewentualnie sprzedać gre jak sie nie będzie grało

A co złego jest w 4A? Bo nie wiem, czy coś mnie ominęło?

Ja ma A i wszystko jest ok z głośności jak i temperatura. Konsoli nie słychać prawie w ogóle w stresie (a potrafi w nim być ponad 10godzin jak zrobię sobie sesje) a to ze troszkę cieplejsza jest to chyba normalne.

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

 

W sieci REAL rusza promocja na gołą PS 4 w cenie 1499 zł. Info z gazetki.

 

to w cale nie jest dobra opcja, prawie na 100% będzie to 4A

lepiej kupić Destiny za 1699zł i ewentualnie sprzedać gre jak sie nie będzie grało

 

 

Skąd info/pewność, że to będą 4A? Masz jakieś źródła czy tylko domysły? Jeśli to drugie to nie wiem czy na pudełku, ale na konsoli można przecież sprawdzić. Poza tym tak się można bawić w nieskończoność, bo mnie np. nie interesuje bundle z Destiny, czyli musiałbym czekać na 4C golasa. No, ale po zastanowieniu, to pewnie na święta będzie już 4D w innych bundlach więc może wtedy kupić? A może jednak na premierę Wiedźmina bo to już pewno 5A będzie? Itd., itp....

Nie róbmy z tego paranoi. Jak kupowałem PS2/3 to nie zaglądałem jej "pod tyłek" tylko, na zestaw/cenę, wielkość dysku i obie do tej pory chodzą bezproblemowo.  :thumbsup:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

chciałem tylko doradzić bo mam już z tym troche doświadczenia i troche bundli obejrzałem :)

gre WD z bundle zawsze można sprzedać, przecież tu chodzi o konsole

 

można sprawdzić na konsoli tylko, a pudełko ma plombe, w sklepie raczej nie otworzą tylko po to aby zobaczyć konsole

ale mniejsza z tym... jak ktoś potrzebuje rady/info zapraszam na PM albo dział rewizje

chętnie służe radą :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...