Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

Czyli PS4 PRO drugi rzut do sklepow zostanie wykupiony zanim traficna półki. To sie dopiero nazywa BOOSTO MODO sprzedaży.

 

No nie dziwota jak nagle sie okazuje ze liczba wspieranych gier rosnie z dnia na dzien jakies 100 razy xD

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

 

Jak bym nie miał ps4 to na 100% bym brał prosiaka ale skoro mam staruszka od premiery i cały czas elegancko chodzi to nie ma co tracić kasy.

 

Jesli nie interesuje cie 4k ani VR, i nie rozplaczesz sie jak czasem gra delikatnie chrupnie to z czystym sumieniem mozesz zostac na zwyklym PS4.  Prawda jest taka, ze jak ktos gral na PS3 i nie narzekal to i tak PS4 to mega opcja.

 

Aha, no i oczywiscie zakup nowych gier >>>>> upgrade konsoli. Zawsze i wszedzie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Dlatego konsole sie kupuje dla gier i exow, a nie dla mocy. IMO Sony ma taki lineup na nastepna lata, ze jak ktos ma fata to nie ma sensu zmieniac. Jezeli chcecie czysta moc to wiadomym wyborem jest PC z kosmiczna moca terafankow i fapowaniem do cyferek w benczmarkach,

 

PS5 to bedzie juz nowa generacja z grami robionymi tylko pod nowy sprzet + ewentualna kompatybilnosc wsteczna i wtedy mozna smialo brac nowa konsolke.

Mądrze gada, wódki mu polać.

Odnośnik do komentarza

Są jeszcze do wydania Death Stranding, Shenmue 3 oraz Final Fantasy 7 zaznaczam w częściach.

 

 

Remake'u FF VII nawet nie będę komentował bo chyba samo SE nie wie kiedy, w jakiej formie i na co to ma wyjść. Death Stranding może być tytułem crossplatformowym.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Nie ma co robić tragedii bo raz na 3 lata mozna tego tysiaka wydać (odliczając sprzedaż starej plejki za powiedzmy te ~800zł). Sam się powoli czaję na PROsiaka bo różnice są i będą coraz większe nawet na Full HD. Wole takie rozwiązanie, niż męczenie się na generacji 8 lat jak to było w przypadku 360/PS3 gdzie gry w pewnych momentach już się krztusiły w 15 fpsach.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tak lepiej. Mną wzdryga jak sobie pomyślę o multiplatformach na PS3 (te z X360 też pod koniec żywota dawały się we znaki). Sprzęty nie są z gumy i jeśli w 2018/2019 nie chcemy grać w 720p w rwanych 20fps to takie zabiegi są konieczne. Albo nowa generacja co 5 lat, a sprzęty na start kosztują $600, żeby to miało zapas mocy i faktycznie oferowało moc godną daty wydania.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zaczyna się rodzić PROMR ;). Niedawno modne były porównania graficzne w grach między ps4, a pc. Wielu pisało, że różnice niewielkie, że widać tylko na screenach, w ruchu w grze nikt na to nie będzie zwracać uwagi itp. Teraz w podobnych porównaniach, niektórzy posiadacze wersji Pro nagle widzą spore różnice względem zwykłej wersji. Używają nawet słów "ogromne", "olbrzymie", "znaczące" ;p. Sam przed świętami nabyłem zwykłą ps4 za 880 zł. Pro jeszcze była do nabycia, ale mnie nie interesowała. Jakby dawała w m.in. u4, bloodborne, until dawn 60 fps to bym się skusił. Trochę lepsze AA czy kilka detali, to za mało bym dopłacił. Tylko, że ja ps4 brałem tylko dla exów. Od multiplatform i "exów" od xone mam PC ;p.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...