Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

sory za badel posta, ale właśnie wróciłem 4 raz, bilet mialem już za darmo, bo działam trochę w reklamie. Za każdym razem ten film jest jeszcze lepszy.

Jutro drugi raz lecę. Myślę nad 3d tym razem.

 

ja byłem teraz na wersi z dubbingiem, całkiem OK

 

 

to juz bym wolał wersję do góry nogami

Odnośnik do komentarza

 

 

 

sory za badel posta, ale właśnie wróciłem 4 raz, bilet mialem już za darmo, bo działam trochę w reklamie. Za każdym razem ten film jest jeszcze lepszy.

Jutro drugi raz lecę. Myślę nad 3d tym razem.

 

ja byłem teraz na wersi z dubbingiem, całkiem OK

 

 

to juz bym wolał wersję do góry nogami

 

jak dali to brałem, ale serio - całkiem OK im wyszedł polski dubbing 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Co tu się dzieje w ogóle, Anakin świetnie okazuje furię, Kylo Ren chujowym Sithem, Epizod III posiada fabułę, Epizod III się wybronił

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

 

Tak jest, obaj Kenobi mieli swój udział w filmie:

 

podczas wizji Rey, gdy padają słowa 'Rey, these are your first steps'

Pierwszy wyraz mówi Alec Guiness, którego słowo Rey wycięli z 'afraid' a dalszą część specjalnie dograł zaproszony do studia Ewan McGregor

 

Odnośnik do komentarza

no bo chu,jowo napisałes, wynika z tego ze uwazasz ze III nie posiada fabuły.

 

Co jest bzdurą i bezmyslnym skrajnym trollingiem mającym na wzgledzie wzbudzic masorzoatencje.

 

Źle się wyraziłem, fabułą jest, ale pisana na kolanie przez 4-latka i pełna nielogicznych zachowań oraz kompletnie z dupy dialogów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ABcXyZn9xjg

 

Część o fabule zaczyna się od 14:10.

Jeżeli nie chce Ci się aż tyle, to od razu zacznij od 30:01 - sedno guwna.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że Masorzowi nie chodziło tak naprawdę o to, że Epizod III nie posiada fabuły, tylko, że fabuła nie trzymała się kupy. </captainobvious>

Bo się nie trzymała. Film był najmniej zje.bany z prequeli, momentami był nawet fajny, ale obiektywnie patrząc trudno go nazwać dobrym filmem. Zwłaszcza teraz, kiedy Abrams z Kasdanem pokazali, jak zrobić dobre Gwiezdne Wojny. Przede wszystkim jednak wszystkie prequele miały turbo-słabe dialogi i beznadziejnie napisane postacie - nawet nieźli aktorzy nie potrafili się w tym wszystkim za bardzo odnaleźć, a co dopiero biedny Christensen. Kylo Ren wciąga Anakina Skywalkera jako upadłego Jedi nosem, który nawiasem mówiąc ma pokaźny. Porównywanie z Vaderem jest natomiast o tyle bez sensu, że praktycznie cały jego arc w tym filmie był o tym, jak bardzo Kylo chciałby być Vaderem, ale nie potrafi.

 

Jeszcze coś mi się przypomniało: pamiętacie ten filmik?

 

https://www.youtube.com/watch?v=_joDNOpeWWo

 

Abrams chyba faktycznie wziął go sobie do serca. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kylo Ren jest jaki jest bo taka miala byc jego postac. JJ wyraznie odszedl od modelu gdzie jego poprzednicy byli calkowicie pozbawieni emocji na rzecz osoby mocno niestabilnej emocjonalni. Jego aparycja tez pewnie byla brana pod uwage i miala kontrastowac z tym jak chcial zeby go inni postrzegali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wlacznie z nim samym.
 

Bo nie masz argumentów.  :cool:

argumenty na nic sie tutaj nie zdadza.
 

Kylo Ren jest jaki jest bo taka miala byc jego postac. JJ wyraznie odszedl od modelu gdzie jego poprzednicy byli calkowicie pozbawieni emocji na rzecz osoby mocno niestabilnej emocjonalni. Jego aparycja tez pewnie byla brana pod uwage i miala kontrastowac z tym jak chcial zeby go inni postrzegali.

obys mial racje, ale przekonamy sie najwczesniej za kilka lat.
 
Ja sie obawiam, ze obsada i scenariusz byly komponowane pod katem maksymalizacji zyskow wg klucza "dla kazdego (czyt. kazdej grupy klientow) cos dobrego":
- dla hardcorowych fanow starej sagi: starzy bohaterowie
- dla kobiet: Rey
- dla czarnych: Finn
- dla pokolenia wielbicieli Sagi Zmierzch/Klubu Myszki Miki: Kylo Ren

$$$$$

Edytowane przez tommi
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

tommi na naszych oczach przekonał się, że blockbustery robi się dla kasy.

 

tommi jak wygląda Twój osobisty ranking epizodów teraz jak już obejrzałeś to gó.wniane force awakens?

widze, ze nie czytales moich wczesniejszych postow, albo tak sie przy nich spociles, ze czesci nie zauwazyles. Przeczytaj i dopiero wtedy przyjdz jeszcze raz.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...