Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Adam Driver pokazał w tym filmie strach, złość, nienawiść i cierpienie*, Hayden leżał na glebie w ciężkim mejkapie, udając, że nie ma rąk i krzyczał do kamery.

 

* Oczywiście nawiązuję do pamiętnych słów Yody o drodze ku Ciemnej Stronie. Kylo Ren w Przebudzeniu Mocy jest dopiero W TRAKCIE tej drogi, czego chyba część osób do końca nie zajarzyła. Do tego wygląda to dużo wiarygodniej, niż w przypadku Anakina, który idzie mordować dzieci, bo mu dziad obiecał, że uratuje jego dupeczkę przed zagrożeniem, które się mu przyśniło.

 

 

 

 

Przy okazji, przypomnijcie sobie na szybko Zemstę Sithów:

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Adam Driver pokazał w tym filmie strach, złość, nienawiść i cierpienie*, Hayden leżał na glebie w ciężkim mejkapie, udając, że nie ma rąk i krzyczał do kamery.

 

* Oczywiście nawiązuję do pamiętnych słów Yody o drodze ku Ciemnej Stronie. Kylo Ren w Przebudzeniu Mocy jest dopiero W TRAKCIE tej drogi, czego chyba część osób do końca nie zajarzyła.

Ale nie ma co dyskutować. Oni widzą Christiansena patrzącego spode łba i zachwycają się jakie to mroczne. Inny poziom świadomości

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

fantastyczne były te chyba dwa ujęcia od dołu na których hełm Rena wygladał dokładnie jak Vader, piękne nawiazanie.

btw: jak rzucił hełmem  w pokoju przesłuchań to wdyawałoby się że ten hełmofon  waży 20 kilo.

Faktem jest że trochę zbyt szczesliwie znalezli 5 minut po kradziezy sokoła Hana  i cziułego.

Odnośnik do komentarza

IMO anakin w 3 epizodzie dał radę, ale pomogła mu w tym bardzo fabuła, walka z obiwanem, problem z Padme, potem ten order 66, działo się trochę. W FA Kylo Ren nie miał jeszcze za bardzo okazji do popisu.

Dobrze podsumowane. To że Hayden grał na poziomie drewna to wie każdy średnio ogarnięty, ale przynajmniej fabuła dała mu możliwość zaprezentować mocne akcenty takie jak gniew i nienawiść. Przy tym Kylo wypada po prostu jak miękki fiutek, niczym emo nie mogący określić swojej tożsamości.

Odnośnik do komentarza

tylko, że Ren

NIE MIAŁ BYĆ KOZAKIEM, znaczy miał i był w tej masce, jak ją zdjął to już kozacko się nie prezentował. No i słusznie Han mu powiedział, że nie musi jej nosić, bo to nie on.

 

Odnośnik do komentarza

Adam Driver pokazał w tym filmie strach, złość, nienawiść i cierpienie

ale w ktorym momencie je pokazal, bo musialem przeoczyc?

Dla jasnosci: nie twierdze, ze Driver to chuyowy aktor- twierdze, ze akurat do tej roli on ni chuya nie pasowal. No, chyba, ze wlasnie taka byla wizja i zamierzenie Abramsa, to przepraszam.

 

Ludzkie wiarygodne emocje

o gurwa  :yao:

 

Jeszcze raz to napisze, bo niektorych chyba solidnie zacmilo:

Epizod VII to ogolnie naprawde swietna czesc, ale akurat emo-sith (fixed) emo-prawie-sith ni chuya mi nie podszedl i musialoby sie naprawde sporo wydarzyc w kolejnych dwoch czesciach, zebym zmienil zdanie.

 

PS: dzielenie widzow na pierwszej i drugiej kategorii / kumatych i niekumatych / "doroslych" (o gurwa xDDD) i dzieci / inteligentnych i nieogarnietych... kocham XD Jak to ktos pieknie napisal ostatnio: naprawde cenie to forum za mozliwosc wyrazenia swojego zdania bez narazania sie na hejty lol

Edytowane przez tommi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hu*o Ren

 

Dokończy szkolenie, będzie mieć mega szramę na pół twarzy. Może się uda coś z tego materiału uzyskać. Inna sprawa, że wciąż mam wrażenie że to typowy narybek z kastingu Disneya, który miał do wyboru trafić do jakiegoś programu kierowanego do nastolatków, albo do kolejnego SW.

Szkoda, że nie wybrał tego pierwszego. 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Hu*o Ren

 

Dokończy szkolenie, będzie mieć mega szramę na pół twarzy. Może się uda coś z tego materiału uzyskać. Inna sprawa, że wciąż mam wrażenie że to typowy narybek z kastingu Disneya, który miał do wyboru trafić do jakiegoś programu kierowanego do nastolatków, albo do kolejnego SW. [/font][/size]

Do sagi zmierzch pasowałby jak ulał. Mógłby tam zagrać jakiegos mega-złego, okrutnego emo-prawie-wampira, doskonale wyrażającego autentyczne, wiarygodne, ludzkie emocje dla wymagającego widza. Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

sory za badel posta, ale właśnie wróciłem 4 raz, bilet mialem już za darmo, bo działam trochę w reklamie. Za każdym razem ten film jest jeszcze lepszy.

Jutro drugi raz lecę. Myślę nad 3d tym razem.

 

ja byłem teraz na wersi z dubbingiem, całkiem OK

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...