Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc w galeriach, polecam przejść się do Smyka czy innego dużego sklepu z zabawkami. Asortyment z SW to gdzieś 30%. Wczoraj byłem świadkiem, jak dzieciak trzymał w ręku miecz podczas gdy rodzice rozmawiali

 

Matka: ile to kosztuje?

Ojciec: 170 zł

(przerażenie na twarzy matki)

Ojciec: no bo to miecz Kylo Rena. Mały, chcesz?

Dzieciak: TAK

 

I ruszyli do kasy xD.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to chyba nigdy nie byłem świadkiem takiego nakręcania hajpu przed filmem. Gdzie się nie obejrzeć to wszędzie są star warsy. Sklepy z ciuchami, sklepy z zabawkami, teraz czytam, że w kauflandzie pościele są, więc po innych realach bym polatał to też bym coś znalazł. Do tego reklamy battlefronta, duracella. Aż boję się pomyśleć ile pieniędzy zarobią.

Odnośnik do komentarza

No Lego są świetne, ale te ceny... I jak wyżej, rozmiar machiny jaka napędza ten film jest ogromny. To są kwoty kosmiczne, a lud wszystko łyka, zestawy śniadaniowe, kubki, skarpetki, wszystko wymierzone w dzieci, a te terroryzują rodziców i sprzedaż pędzi. Tylko że jakość wykonania np. figurek nie powala. Jedynie pojazdy z Hot Wheels są faktycznie z detalami i bez fakapów (Sokół świetny), ale też swoje kosztują...

Odnośnik do komentarza

No Lego są świetne, ale te ceny... I jak wyżej, rozmiar machiny jaka napędza ten film jest ogromny. To są kwoty kosmiczne, a lud wszystko łyka, zestawy śniadaniowe, kubki, skarpetki, wszystko wymierzone w dzieci, a te terroryzują rodziców i sprzedaż pędzi. Tylko że jakość wykonania np. figurek nie powala. Jedynie pojazdy z Hot Wheels są faktycznie z detalami i bez fakapów (Sokół świetny), ale też swoje kosztują...

Niedawno Hot Wheels  oglądałem. Kusiło mnie strasznie. Wykonanie chyba lepsze niż w grze figurkowej X-Wing.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...