Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to chyba nigdy nie byłem świadkiem takiego nakręcania hajpu przed filmem. Gdzie się nie obejrzeć to wszędzie są star warsy. Sklepy z ciuchami, sklepy z zabawkami, teraz czytam, że w kauflandzie pościele są, więc po innych realach bym polatał to też bym coś znalazł. Do tego reklamy battlefronta, duracella. Aż boję się pomyśleć ile pieniędzy zarobią.

 

MILJARDY

Odnośnik do komentarza

 

No Lego są świetne, ale te ceny... I jak wyżej, rozmiar machiny jaka napędza ten film jest ogromny. To są kwoty kosmiczne, a lud wszystko łyka, zestawy śniadaniowe, kubki, skarpetki, wszystko wymierzone w dzieci, a te terroryzują rodziców i sprzedaż pędzi. Tylko że jakość wykonania np. figurek nie powala. Jedynie pojazdy z Hot Wheels są faktycznie z detalami i bez fakapów (Sokół świetny), ale też swoje kosztują...

Niedawno Hot Wheels  oglądałem. Kusiło mnie strasznie. Wykonanie chyba lepsze niż w grze figurkowej X-Wing.

 

 

Niebrzydkie te Hot Wheels, ale z tym ostatnim to jednak trochę pojechałeś. :reggie: Zabawki zostawcie dzieciom, a jak chcecie ładne modele do postawienia na biurku, to kupcie sobie nowy starter do X-winga z Force Awakens. W bonusie zaje.bista gra.

 

Odnośnik do komentarza

Mojemu bratu urodziła się tydzień temu córeczka. Od dawna szukam po sklepach dla niej ubranka Księżniczki Lei, ale w tych polskich sklepach za cholere nie moge znalezc. Forumku pomoz :(

 

Polecam zajrzeć do Biedry. Dużo stuffu ze SW, sam chyba sobie skocze po kubek ze Storm Trooperami.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Z forum wiedźmina:

 

 

Kolejna porcja informacji z Empire (niektóre fragmenty pachną spoilerem, więc otagowałem listę):

 

  • Snoke odegrał kluczową rolę w przeciągnięciu Kylo na Ciemną Stronę Mocy
  • Snoke jest "Palpatinem" nowej trylogii i jest bardzo mocno zasugerowane, że pojawi się w kolejnych epizodach
  • Snoke jest bardzo potężnym obcym (w sensie nie człowiekiem), ale jednocześnie jest oszpecony i pełen blizn, co ma stworzyć kontrast potęgi i wrażliwości
  • z Kylo i Rycerzami Ren związany jest termin "Force Back", ale nie wyjaśniono jego znaczenia
  • starcia na miecze świetlne mają odejść od ultra stylizowanego "tańca" z prequeli. JJ postawił na bardziej "prymitywne", agresywne i surowe pojedynki  
  • gdy spotkamy Luke'a będzie on na nieco innym etapie swojego życia, nie będzie to już ten niewinny farmer z oryginalnej trylogii. Z kontekstu można wyłapać sugestie, że Luke będzie przez większą część filmu miał solowe sceny, oraz zasugerowano, że wbrew wcześniejszym plotkom spotka się z Hanem i Leią.
  • potwierdzono, że zakapturzona postać w tej scenie...
    star11.gif?w=1000
    ...to Luke, więc jednak był w trailerze :P
  • Kylo Ren nie jest klasycznym "złym", twórcy porównują go bardziej do religijnego fanatyka, który jest przekonany o słuszności swoich poglądów, więc robi to co robi w imię wyższego dobra, co ma go czynić unikalnym i nieprzewidywalnym antagonistą



Źródło.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że było, ale nie chce mi się szukać. Po disneyowskim resecie kanoniczne są tylko obie trylogie, ta nowa animka Rebels (a clone wars ?) i jakieś komiksy. No i właśnie w sprawie tych komiksów bym prosił o szczegóły.

 

Tutaj masz chyba wsio:

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_comics

 

Trochę już tego spłodzili :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostałem wczoraj od syna koszulkę z nadrukiem już z nowej części i bokserki z Vaderem, outfit do kina gotowy :D

 

Co do komiksów, są aktualnie wydawane dość ciekawe historie umiejscowione w różnych ramach czasowych Sagi, mam ten:

 

 

swkomiks59_476012d8c7b468cdfcd78d417dc34

 

 

Tak po prawdzie to teściowa na gazetach synowi kupiła za 4 zł, ale tata chętnie przeczytał. Świetna kreska.

Kolejny tom z Vaderem z roli głównej wyszedł 17.11.

Może więc poszukać na tych szrotach gazetowych  :cebula:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...