Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wiem, że było, ale nie chce mi się szukać. Po disneyowskim resecie kanoniczne są tylko obie trylogie, ta nowa animka Rebels (a clone wars ?) i jakieś komiksy. No i właśnie w sprawie tych komiksów bym prosił o szczegóły.

 

Tutaj masz chyba wsio:

 

http://starwars.wikia.com/wiki/Timeline_of_canon_comics

 

Trochę już tego spłodzili :obama:

 

 

Łojezu, ale tego naje/bali. Chciałem coś ukraść, ale już mi zapał przeszedł.

Odnośnik do komentarza

 

 

No Lego są świetne, ale te ceny... I jak wyżej, rozmiar machiny jaka napędza ten film jest ogromny. To są kwoty kosmiczne, a lud wszystko łyka, zestawy śniadaniowe, kubki, skarpetki, wszystko wymierzone w dzieci, a te terroryzują rodziców i sprzedaż pędzi. Tylko że jakość wykonania np. figurek nie powala. Jedynie pojazdy z Hot Wheels są faktycznie z detalami i bez fakapów (Sokół świetny), ale też swoje kosztują...

 

Niedawno Hot Wheels oglądałem. Kusiło mnie strasznie. Wykonanie chyba lepsze niż w grze figurkowej X-Wing.

 

Niebrzydkie te Hot Wheels, ale z tym ostatnim to jednak trochę pojechałeś. :reggie: Zabawki zostawcie dzieciom, a jak chcecie ładne modele do postawienia na biurku, to kupcie sobie nowy starter do X-winga z Force Awakens. W bonusie zaje.bista gra.

ta gra z x wingami to łatwa do ogarniecia? Ogladalem kiedys ale podstawowy zestaw był chyba tylko dla 2 osob Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

pojęcie samych zasad gry jest dość łatwe, później już w grę wchodzą taktyki, buildy itd itp wiec sie robi fajniej, ale ogolnie pojęcie samych zasad z zestawu podstawowego jest łatwe. Ogólnie gra jest raczej 1v1, co prawda ostatnio ukazala sie trzecia rasa, ale z tego co wiem nic ciekawego nie wniosła, także raczej ogolnie 1v1, ew kazda osoba kontroluje jeden statek :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pojęcie samych zasad gry jest dość łatwe, później już w grę wchodzą taktyki, buildy itd itp wiec sie robi fajniej, ale ogolnie pojęcie samych zasad z zestawu podstawowego jest łatwe. Ogólnie gra jest raczej 1v1, co prawda ostatnio ukazala sie trzecia rasa, ale z tego co wiem nic ciekawego nie wniosła, także raczej ogolnie 1v1, ew kazda osoba kontroluje jeden statek :)

 

Pozwolę sobie rozwinąć nieco temat:

 

Gra jest 1v1, wszelkie multiplayery tylko w formie kooperacji. Oficjalnie funkcjonuje format "team epic", w którym gra się 2v2, a każdy gracz buduje eskadry za 200 punktów. Dla porównania w standardowym formacie maksymalna wartość punktowa to 100 i w ten sposób gra się najlepiej. Gra jest świetnie przemyślana, zbalansowana i dokładnie testowana przed wydaniem każdego dodatku, czego efektem jest naprawdę spora scena turniejowa - praktycznie w każdym większym mieście w Polsce są gracze i turnieje, na których bywa nawet po 30-40 osób, a na tegorocznych mistrzostwach polski frekwencja była jakoś w okolicach 150. Polecam obczajenie nowej podstawki z Force Awakens, a potem ewentualnie dokupienie poszczególnych statków wedle upodobań (statki Resistance i New Order można zgodnie z zasadami mieszać ze statkami odpowiednio Rebelii i Imperium, istnieje też frakcja Scum & Villainy, czyli wszelcy łowcy nagród, bandyci i inne szumowiny ;)).

 

IMG_0248.JPG

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

aaaale ostrzegam że potem leci kasa na dodatkowe statki :D trzeba dokupic sokoła millenium, a-winga, interceptora, można lambde czy slave I

Właśnie się tego boję, zwłaszcza że co większe statki mają większą cenę. Już widzę żony minę jak kupuję nowe "figurki", ale i też wyobrażam sobie zachwyt syna :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...