Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeden bilet normalny na Gwiezdne Wojny 19.12 (sobota) o 16:00 w IMAXie (Poznań Plaza).

 

Kumpel się nie wyrobi na ten seans, bo będzie w pracy (później idziemy też na 19tą), więc jak jest z forum ktoś z Poznania to mogę oddać 1 bilet normalny

tylko trzeba sobie przynieść/kupić okulary IMAX bo bilet jest bez okularów).

 

Aha, miałem wystawić na olx, ale obawiam się, że jakiś cebulak weźmie i opyli, a nie o to chodzi. Myślę, że na forum nie będzie takiego problemu.

Edytowane przez biechu
Odnośnik do komentarza

Pamiętam z jakiegoś behind the scenes jak Lucas się spinał, że Mroczne Widmo musi przebić rekord Titanica. xD

 

To czy film zarobi ojayebie$$$ czy "tylko" dużo$$$ zależy od Chin. Widząc co zrobili z Finnem na plakatach i tym, że w filmie odgrywa jedną z ważniejszych ról to w Państwie Środka (ogólnie całej Azji, gdzie ma się czarnoskórych za podludzi) może być problem.

Odnośnik do komentarza

Szybkie tweety po seansie

 

Patton Oswalt @pattonoswalt 4m4 minutes ago

JJ did it. #StarWarsForceAwakens

 

Calum WorthyVerified account

@CalumWorthy

That was incredible. #StarWarsForceAwakens

 

@colliderfrosty

Not going to say much till I see it again but rest assured THE FORCE AWAKENS is the best STAR WARS since 1983...maybe 1980.

 

@GermainLussier 5m5 minutes ago

Star Wars: The Force Awakens spoke to my every emotion. Most of them good, a few not, but overall it was an amazing, overwhelming experience

 

Matthew PanzarinoVerified account

@panzer

Among the welcome Star Wars:TFA returns: sweat, rust, patina, effort, genuine humor, verisimilitude, acting.

 

Rachel Nichols ‏@Rachel__Nichols 4m4 minutes ago

Absolutely amazing night at the #StarWars premiere. Movie is a love letter to fans of the franchise (AKA everybody).

Wiadomo, z przymrużeniem oka, no ale zawsze mozna poczytać. Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...