Skocz do zawartości

Heroes of the Storm™


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

jest darmowa rotacja taka jak w lolu

co tydzien inna pula champow jest dostepna za darmo a po tygodniu z niej wypada choc zachowuje lvl jaki na niej wbilismy i tak jak w lolu staraja sie zeby byl conajmniej jeden przedstawiciel kazdej roli w tej puli

 

demon hunter byl dodawany do diablo wiec bedziesz go mial na starcie tak jakbys go kupil w sklepie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

:frog:  nadal bez dostępu do bety, do tego stopnia się upodlam, że biorę udział w konkursach jutuberów i musze spamować sobie facebook ich filmikami (warunki konkursu) czego to człowiek nie robi by zaoszczędzic 150zł

Odnośnik do komentarza

A ja po powrocie, czyli od wczoraj, gram namiętnie, tylko mi się laptop strasznie grzeje i muszę mu dawać odpocząć bo się boję że spłonie. Robię daily questy i trenuję postacie. Póki co, mój ulubiony bohater to E.T.C., czyli Tauren z toporem-gitarą. Fajny klimat grania tą postacią jest. Raynor też całkiem niezły.

Odnośnik do komentarza

:frog:  nadal bez dostępu do bety, do tego stopnia się upodlam, że biorę udział w konkursach jutuberów i musze spamować sobie facebook ich filmikami (warunki konkursu) czego to człowiek nie robi by zaoszczędzic 150zł

jeszcze mozesz siedziec na twitch i czekac na giveawaye dla followerow na niektorych kanalach. szanse male ale i tak wieksze niz ze blizzard nagle da.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cholera, dawno już tak dobrze się przy MOBA nie bawiłem. Do DOTY nie wiedziałem jak podejść, a LoL szybko mnie nudził. A tutaj ciągle mam ochotę grać. Jest jakiś teamwork, ludzie się nie bluzgają i w końcu moja drużyna wygrywa! Raynor kozak, jest w rotacji, to wbijam nim levele i czekam na nowe daily questy. Nieskomplikowane, a zadania na mapach dają dużą frajdę.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pewnie date premiery i open bety podadzą Hotsa. w tym roku ma mieć premiere prawda? jak to jest z polityką blizzarda? kiedyś to była jedna duża gra rocznie, teraz dają dwie, coś wiadomo co jest potencjalne oprócz Hots-a? dodatek do starcrafta?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pewnie o tym 3cim dodatku do SC2. Albo postawią wszystko na tego Overwatcha...

Bo jednak o Warcrafcie 4, to możemy zapomnieć ;(

za dużo namotali w WoWie, do bezpośredniej kontynuacji trudno będzie napisac scenariusz xd chyba ze prequel.

Odnośnik do komentarza

grind zlota powolny. daily robia to troche bardziej znosne ale ludzie od dawna twierdza ze champy sa za drogie w stosunku do tego ile zarabiasz. czy to zmienia nie wiem

wiem ze to ze przez darmowa rotacje kompletnie to nie robi bo champow jest obecnie malo 

 

ps. no i wbijanie lvl 5 kazdym champem w rotacji co tydzien tez daje spoko golda na poczatek.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...