Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

te screeny z roślinnością z poprzedniej strony zapierają dech...jak to było?

 

U2 - najlepszy śnieg ever

U3 - najlepszy piasek ever

U4 - najlepsza dżungla ever

U1 - najlepsza woda ever

 

Pamietam jak biegałem w pierwszym Uncharted i wskakiwałem do wody, żeby zmoczyć ubranie Drake'a i podziwiałem jak wyglądał mokry i wysychał

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Panowie, zastanawiam się jak to jest z tym cyfrowym preorederem. Obecnie jestem w Holandii i wpadne na weekend do Polski, ale premiera jest dopiero w poniedziałek i raczej ominie mnie pudełko... Dlatego zastanawiam się nad PS store. Tylko moje pytanie brzmi czy jest możliwość ściągnięcia plików wcześniej i odpalenie w dniu premiery czy wszystko łącznie z plikami pojawi się dopiero w poniedziałek?

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Czytałem wrażenia ludzi i co ciekawe, wielu twierdzi, że takiego "gunplayu i movementu, jeszcze w grach video nie widzieli", ponadto sam gameplay porównują do MGS5. Graficznie, totalne świrowanko, gra przypomina rozbudowane Uncharted 2, tyle, że o ile, trzecia część w porównaniu do poprzednika, robiła to trochę nieudolnie (dalej będąc świetną grą), to czwarta część robi to mistrzosko. 

Odnośnik do komentarza

Chodzi o wrażenie, że o ile dwójka robiła Ci ten efekt woow od samego początku (na rok 2009), to trójka była dobrym sukcesorem tych pomysłów, ale w czwórce znowu mamy to "woow" jak w 2009 roku odpalając początek z pociągiem. Taka mała różnica, szczegóły, szczególiki. 

Odnośnik do komentarza

Wszystkie nowe mapy i tryby do multiplayera będą za free :banderas: Nowe przedmioty, bronie, ubrania itp. będą do odblokowania poprzez grę, nic nie będzie przypisane ekskluzywnie do mikrotransakcji.

 

26724906131_c2c171320f_k_d.jpg

 

 

nd jakie szczwane lisy, lubiłeś co-op w 2 i 3? nie sprzedawaj 4 tylko czekaj do jesieni

 

edit: no własnie ja i sporo osób także miało efekt wow, aż mi się harnaś wylał z wrażenia w U3. szczególnie w drugiej połowie

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...