Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak Sony HS 2.0 zwracam, na dłuższa metę nie podoba mi się jak grają, wydaje mi sie ze stereo headset z Xbox one gra lepiej. szukam czegoś lepszego myślałem o TB Elite 800 tylko ponoć jest tragiczny mikrofon, ma ktoś może je na forumku?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

No właśnie wolałbym uniknąć dokładania.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Powiem tak, za 100zł masz tylko taki wybór:

Superlux HD681 // HD669 (do tego doczepiany mikrofon zalmana - podłączasz pod rozdzielacz, a potem pod pada) lub dopłata do HMC631

Tak w ogóle to mega sprzèt ten HS 2.0 od Sony za tą kasę. Jestem mega zadowolony. Dźwięk na PS4 pierwsza klasa. Dodatkowo jak coś to nawet fajnie działają jako stereo 2.0 po jacku do xone.

Te słuchawki to imo Kupa, ale jeżeli Ci się podobają to ok ;] Nie polecam zakładać niczego lepszego, bo trudno będzie wrócić do odsłuchu HS 2.0.
No faktycznie nic lepszego nie miałem. Kurde no dźwięk dla mnie jest naprawdę ok (chodzi o gierki bo tylko do tego używam) ale też nie jestem jakimś specem od dobrego dźwięku.
Odnośnik do komentarza

Jednak Sony HS 2.0 zwracam, na dłuższa metę nie podoba mi się jak grają, wydaje mi sie ze stereo headset z Xbox one gra lepiej. szukam czegoś lepszego myślałem o TB Elite 800 tylko ponoć jest tragiczny mikrofon, ma ktoś może je na forumku?

Ja jestem po testach steelseries h wireless i powiem Ci, ze warto kupić. Mikrofon po założeniu gąbki jest spoko (jak na HS) - rozmawiałem ostatni na party i nikt nie narzekał + dostałem informacje, że brzmię lepiej niż gdy miałem HS 2.0. Dźwięk jest bardzo dobry (jak na hs), szczególnie środek zasługuje na pochwałę. Bass można podkręcić dzięki EQ wbudowanemu w pudełko. Polecam, bo są to chyba najbardziej uniwersalne słuchawki (podłączysz do wszystkiego), a przy tym grają świetnie i mówi to osoba posiadająca kilka daców/słuchawek (nie jestem ekspertem, ale lubię mieć trochę lepsze brzmienie).

 

Gdybyś się na nie zdecydował to daj znać, bo je trzeba odpowiednio ustawić (w konsoli dać "tylko czat" + optyka włożyć do "in" na pudle, a nie "out" - instrukcja jest myląca). 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Headset Sony ma jedną - dla mnie najważniejszą - zaletę. Podpinasz dongla USB i masz wszystko gdzieś. Ale to tylko dla tych, którzy tak jak ja mają wyprowadzony dźwięk przez optyka do amplitunera.

Przecież to samo zapewniają inne bezprzewodowe słuchawki :E
Do każdych innych musisz wyprowadzić optyka z tyłu konsoli do nadajnika USB. W każdym razie w tych modelach które cenową stoją na poziomie HS 2.0.

 

Balon grasz tylko na słuchawkach? Ja mam na stałe konsole podpięte do amplitunera i gdybym miał za każdym razem gdy zakładam słuchawki przepinać optyka to by mnie to irytowało.

Odnośnik do komentarza

 

 

Headset Sony ma jedną - dla mnie najważniejszą - zaletę. Podpinasz dongla USB i masz wszystko gdzieś. Ale to tylko dla tych, którzy tak jak ja mają wyprowadzony dźwięk przez optyka do amplitunera.

Przecież to samo zapewniają inne bezprzewodowe słuchawki :E
Do każdych innych musisz wyprowadzić optyka z tyłu konsoli do nadajnika USB. W każdym razie w tych modelach które cenową stoją na poziomie HS 2.0.

 

Balon grasz tylko na słuchawkach? Ja mam na stałe konsole podpięte do amplitunera i gdybym miał za każdym razem gdy zakładam słuchawki przepinać optyka to by mnie to irytowało.

 

Przecież można kupić przeplotke na więcej rozgałęzień. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Po jednym na muszle.

To są słuchawki, a nie, że zamknęli prawdziwe kino domowe 7.1 w muszle ;)

Ale 7.1 po optyku to niebo a ziemia z emulowanym trybem w HS od Sony.

Nie jestem audiofilem do Xone mam turtle 800x i mam porównanie do HS Sony

 

Nie ma porównania Sony brzmi przy 800x jak tanie słuchawki i nie ma co marudzić bo cena jest bardzo atrakcyjna do jakości

 

Zastanawiam sie nad zakupem drugiej pary 800 do PS4 bo chyba nic nie ma lepszego z dźwiękiem 7.1 do PS4

 

Może ktoś cos poleci ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kakus
Odnośnik do komentarza

Ktoś pisał, że słyszy w Sony HS 2.0 piski lub inne szumy. Otóż to nie wada fabryczna a zwykły efekt pogłosu. Korzystając z mikorofonu część tego co mówimy jest cicho odtwarzana w słuchawkach. Wystarczy przytrzymać długo przycisk mikrofonu żeby zmienić poziom pogłosu. Domyśle jest średni więc za drugim razem wyłączamy to całkiem i wszelkie piski znikają.

Odnośnik do komentarza

 

Po jednym na muszle.

To są słuchawki, a nie, że zamknęli prawdziwe kino domowe 7.1 w muszle ;)

Ale 7.1 po optyku to niebo a ziemia z emulowanym trybem w HS od Sony.

Nie jestem audiofilem do Xone mam turtle 800x i mam porównanie do HS Sony

 

Nie ma porównania Sony brzmi przy 800x jak tanie słuchawki i nie ma co marudzić bo cena jest bardzo atrakcyjna do jakości

 

Zastanawiam sie nad zakupem drugiej pary 800 do PS4 bo chyba nic nie ma lepszego z dźwiękiem 7.1 do PS4

 

Może ktoś cos poleci ?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

No właśnie porównujesz słuchawki za 350 zł i 1150 zł. Więc może trochę logiki i zacznij porównywać słuchawki nie więcej z tej samej półki cenowej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Też muszę się szykować do kupna nowych słuchawek i mam dylemat nie chce żadnych słuchawek łamanych od Sony bo to (pipi). Myślałem nad tymi turtlami 400 ale po poczytaniu trochę w necie wcale nie są tak fajne jak co niektórzy piszą. Może szkoda kasy i lepiej kupić jakieś słuchawki  dokanałowe z mikrofonem. Słuchawki głównie pod BF i czatu ze znajomymi w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...