Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Skromnie dziś, bo ograniczamy rozbijanie pieniędzy na pierdoły, ale doszło trochę japońszczyzny:

 

u5xETW3l.jpg

 

I japońszczyzny w wydaniu europejskim.
ivKmoV5l.jpg

 

Na fotkę nie załapała się japońska atelier rorona (kompletuję wszystkie ateliery na PS3 - cudowna seria).

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Do grania mam już jedną sztukę, te trzy wziąłem na zapas, bo bardzo szanuję Goichiego Sudę, a często robię tak z grami ulubionych devów.

 

Mam całą masę gier From Software w różnych wydaniach. Oprócz retailów mam też kopie pre-produkcyjne/bety działające tylko na debug kitach :).

Odnośnik do komentarza

Z trybu gracza nie korzystam bo po jego włączeniu obraz jest zbyt ostry , no i sam TV ma jedną bardzo znaczącą wadę - Clouding - nierówne podświetlenie matrycy bardzo widocznie na ciemnym tle w nocy/przy zasłoniętych roletach.

Wracając do konsolki , jakoś szczególnie mi nie przeszkadza ten matowy plastik i pewnie bym nie chciał koloru Piano black - dlatego kupiłem X0 MW3 bo wiedziałem że standardowy slim długo i nie wytrzyma i się porysuje.

 

No i oczywiście Design konsoli i pada - GOTY , wykonanie i materiały użyte są świetnie (faktura na spodzie pada-geniusz) Po prostu zakochałem się w mojej PS4  :wub:

 

Ps: SAMSUNG 6320

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Ja grając na PS4 cały czas martwię się o to, że uje.bią mi się gumki na analogach, więc obcowanie ze sprzętem Sony jest dla mnie stresogenne, a przecież do zabawki siadam po to, by się odprężyć, a nie zbędnie stresować. Dlatego wczoraj przez pół nocy ogrywałem Diablo na komputerze osobistym.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Luzik, to tylko punkty :).

 

Jasne, a co do kupowania nowego, to też teoretycznie wychodzę z takiego założenia. Mam do każdej konsoli po kilka kontrolerów w zapasie - trudno po wyjściu padów z produkcji dorwać sprzęt z drugiej ręki w fajnym stanie, bo ludzie nie szanują (a jednak jestem typem, który siedzi też w retro i gra na 20-30 letnich platformach). Po prostu nie lubię marnotrawstwa, wolę kupić coś dobrego, co będzie mi służyć na długo. Wychowałem się w rodzinie, która nie wyrzucała starego chleba i innych produktów, zwyczaje przenoszę teraz nawet na zabawki. Po prostu irytuje mnie fuszerstwo, a nie wierzę, że Sony nie mogło przetestować 'gumek' przed wypuszczeniem sprzętu na rynek. To jest coś, co siedzi mi głęboko w świadomości podczas grania. Jasne, mogę wyjść i kupić nowego pada jak by się coś spieprzyło, ale jednak coś z tyłu głowy mówi "uważaj, nie rób gwałtownych ruchów, szkoda pada".

 

Zresztą z Dual Shockami też był problem, znany nie tylko mi (pedantowi) - analogi się "pociły". Guma od grzybków uwalniała jakąś dziwną substancję, tak jak byś przetarł pada wacikiem nasączonym olejem.

 

Mam nadzieję, że Sony wprowadzi nową rewizję sprzętową kontrolerów, lub pojawią się godne uwagi zamienniki.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

analogi się "pociły". Guma od grzybków uwalniała jakąś dziwną substancję, tak jak byś przetarł pada wacikiem nasączonym olejem.

Ja co prawda nie miałem takich akcji, a mam w domu PS2/PS3 ale za to dual shock od znajomego ma taką "doległość" i też go to irytuje bo nie powiem dziwnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...