Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

byłem w biedronce w Kielcach i nie byłbym sobą gdybym obojętnie przeszedł obok pudła z grami na PC po dyszce. Oczywiście wszystko porozwalane, więc uruchomił się mój tryb pedanta... Oto efekt

 

i2qzow.jpg

 

 

A tak poza tym, to wziąłem Titan Quest Złota Edycja i Desperados. Obie chciała moja dziewczyna, a Desperadosa ja jej poleciłem, to wzięliśmy w sumie obie dla niej. :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chciałem tego Paradoxa, świetna cena była, ale zanim znalazłem coś, żeby dołożyć do zamówienia, wyprzedał się :(.

 

Na Sweet Fuse też byłem napalony, ale jak już kupiłem, to spoczęło na półce. Zawiodłem się.

Ogólnie super zakupy, sama zacna japońszczyzna.

Odnośnik do komentarza

Swiadomy, jedynka i dwojka mnie zaciekawily,juz dawno chcialem zagrac, 40zl za nie dalem. Trojke wzialem zeby byl komplet.

"Jedynka" to bardzo dobra gra - świetne walki z bossami, klimatyczne miejscówki oraz, swego czasu, genialne multi, ile ja się w niego nagrałem to moje. Szkoda tylko, że wersja na PS3 to kupa chodząca w 15-20 klatkach.

Odnośnik do komentarza

Znów skromnie, ale jestem zadowolony.

 

 

 

dpT9KIFl.jpg

Kolejne dwa obowiązkowe tytuły odhaczone. Starfox na N64 odrzucił mnie swoim framerate, tu może być tylko lepiej, za to zakup Fantasy Life to efekt zbiorowej podniety jaka ogarnia ostatnio fanów Nintendo.

4wnkVBdl.jpg

Dwa starocie, jeden by dokończyć kolekcje motorstormów, drugi, by uzupełnić tytuły od Koei - lubię te ich odprężające naparzanki.

4hH3TExl.jpg

Kolejna gierka z Kunio Kunem na famicoma, niech leży, a pod koniec roku na PS3 zląduje prawdziwa MEGATONA będąca remake gier z Kuniem.

mhyO9uwl.jpg

Brakująca Densha (kocham te gry!), Taiko (na zapas, w tatakona jeszcze nie inwestowałem i w sumie wątpię czy to zrobię) i gierka na podstawie chińskiej bajki, która bardzo mi się podobała (zarówno tematyka jak i towarzysząca jej groteska). Sakigake! Cromartie zawsze spoko, choć na ogół chińskimi bajami gardzę.

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...