Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że z prawilnym dashem.

 

maxresdefault.jpg

Mówcie wszyscy co chcecie, ale po dziś dzień uważam, że pierwszy dash - ten ze zdjęcia - to był najlepszy dash w historii konsol. Świetny, przejrzysty, wyraźny, klarowny. Później M$ wpadł na "genialny" pomysł jak uprzykrzyć życie graczom i zaczął wymyślać kolejne kretyńskie wersje dasha z awatarami i reklamami. Teraz doszło do abstrakcyjnej sytuacji, w której konsola potrafi mi się odpalać 1-2 minuty, bo ładuje wszystko co ma ładować, więc głównie reklamy i inne debilne dodatki.

Odnośnik do komentarza

Miał tylko jedną wadę - potrafił straszliwie mulić (po wciśnięciu guide w trakcie gry). Ale tak, to jeden z moich ulubionych konsolowych dashów. Ostatki czasów 'siadasz i grasz', zanim zamieniły się we 'włączasz komputer i widzisz awarię sieci'.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza

ale tylko jak doplacil za wersje z HDMI :P

 

HDMI pojawiło się dopiero w ~2007 roku, czyli dwa lata po premierze. Konsola kosztowała tyle samo, nie trzeba było dopłacać.

Do poprzednich modeli można było wpiąć kabelek VGA/Component i cieszyć się grafą ostrą jak żyleta.

Odnośnik do komentarza

Wybacz ping, to tak stare (i jeszce dobre) czasy ze nie pamietam takich rzeczy 

Wybaczam! Bałem się, że szkalujesz dobre imię platformy, która na nowo pokazała mi, że można cieszyć się grami!

 

Na piracie to owszem, dało się, po zgraniu mp3 na dysk. ;)

 

Nie na piracie, tylko na oryginalnej grze.

Nie MP3, tylko WMA.

 

Jak ktoś miał nieprzerobioną konsolę, to w dashu ripował płytę na dysk, a w grze wybierał opcję custom soundtrack. Ba, nawet na pudełku od RC2 jest info o wsparciu custom soundtracków.

Edytowane przez ping
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

THPS3? W takim razie dzisiejsze zakupy na temat:

 

 

7FVrocUl.jpg

THPS3 i THP8 na Xboksa - trójkę da się kupić na allegro, ale nie pojawia się zbyt często, z kolei ósemki nigdy nie widziałem. Wersję PS2 jasne, ale Xboksowej - niet.

Oprócz tego Blinx 2 w fabrycznej folii.

Jest też みんな大好き塊魂, czyli druga część Katamari na PS2, japońskie wydanie Exhumed/Powerslave na pierwszego pleja, Dreamcastowy Buggy Heat, MGS4, kilka gratów na famicoma (Pooyan, Route 16, Solomon's Key, Wrecking Crew), no i prawdziwie męski, różowiutki DS Lite w pięknym stanie.

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...