Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

 

XI6PGOJ.jpg

 

 

Choroba postępuje... ; )

 

fajna część, w kampanii głosy z tego co pamiętam podkładaja kiefer "big boss" sutherland i gary oldman. fajnie gdyby plotki o powrocie do IIWŚ się potwierdziły.

 

 

Ah! A tak się zastanwiałem, czy to Kiefer. Ale byłem pewien, że jednak nie, bo inaczej obwieściliby to ogromną czcionką na okładce.

Odnośnik do komentarza

 

Ledwo kupił i już paluchem po ekranie maznął... fuj...

Ale to jest do uzywania a nie ogladania

 

Używam przycisków, oglądam co się dzieje na ekranie. W dodatku górny nie jest dotykowy. ;p

 

Pewnie jestem w mniejszości, ale mnie takie tłuste ślady na ekranach/monitorach/telewizorach strasznie irytują.

Odnośnik do komentarza

Wiecznie ktoś ma jakieś problemy o których w necie było pełno a jakoś na nie nie trafiałem (mowa o innych tytułach) 

Ja przeszedlem cale LOTF i ani razu nie natrafilem na bug czy tez kasacje sejva, wiec raczej to zalezy od szczescia - mi czas bardzo gierka umilia ;)

Odnośnik do komentarza

Pogralem w to chwile i takie pytanie - czy dlugo chodzi sie korytarzami o szerokosci 1 metra?

Mniej wiecej tyle co w Orderze :reggie:

 

 

Wiecznie ktoś ma jakieś problemy o których w necie było pełno a jakoś na nie nie trafiałem (mowa o innych tytułach) 

Ja przeszedlem cale LOTF i ani razu nie natrafilem na bug czy tez kasacje sejva, wiec raczej to zalezy od szczescia - mi czas bardzo gierka umilia ;)

 

 

Gra nie jest zla, ale bugow w dzien premiery miala od groma, osobiscie trafilem na 2 questy poboczne ktore sie zaciely i nie moglem dokonczyc, znajomemu na liscie nie tyle co sejw sie skasowal, co zablokowal skrypt ktory mial fabule pchnac do przodu i musial grac od nowa. Ponoc juz troche polatali, wiec moze jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...