Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Shen, ireniqs--> ale żeście rozpierd...system tymi 0 Time Dilemmami.

Żałuję, że nie wziąłem z VGP, bo jest wyprzedana, a ceny w usa osiągają jakieś wartości pod 250 zł. :o

 

Rayos--> skąd dorwałeś nową Forzę bez obleśnego żółtego dodatku "bundle" na okładce?

Edytowane przez marcinwks
Odnośnik do komentarza

 

 

Rayos--> skąd dorwałeś nową Forzę bez obleśnego żółtego dodatku "bundle" na okładce?

To nie nówka tylko stan jak nówka, bez folii. Z nogame krakowskiego ;).

 

Żeby nie było, że zasmiecam :

 

40776df24e4d5dccfb194432dda3d669.jpg

 

Idealny stan, nawet kody na dlc nie użyte, w takiej cenie grzech było nie wziąć, tym bardziej że to robi się biały kruk powoli na vite :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

1Ha7W15.jpg

 

Od kilku lat już się przymierzałem do X. Chciałem ograć na Vicie ale zdążyłem to (pipi) 2 razy sprzedać zanim kupiłem X. Potem doszło troche gierek do ogrania, wiec X zeszło na dalszy plan.

 

No a teraz wakacje, w sumie backloga już NIE MAM, natomiast to co mam, to ochotę na jakieś kolorowe żelki na playstation. No to zobaczmy, co to za gejoza. Muzyka w intrze kozacka, tyle na razie wiem. No i jarałem się zapowiedziami w PSXE.

Odnośnik do komentarza

Cyfraki rządzą . Myślałem że steam wygra jak zawsze wyprzedażą ale tam kupiłem w sumie tylko 4 gry a na konsolach szczególnie wyprzedaż sony pokonała steam sale .

 

Uwaga zaraz będzie stężenie japońskich bajek

13590386_1211879688851903_17859360420240

 

 

Dodatkowo na Xbox one  63958491.jpg i layerspcc.jpg

 

 

No i na 3ds dokupiłem do Fire emblem Revelation

 

 

Wyprzedaże to zło:)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Żałuję, że wydałem kupę kasy na gry cyfrowe dla PS Vita.

Cyfrowo można ściągnąć na skidrow bez płacenia. Jak już wydaje się kasę to lepiej na coś co istnieje, zwłaszcza, że gry np. na handheldy szybko idą w górę z cenami i to dobra inwestycja. 

Poza tym cyfrowej gry nie docisnę do krocza i nie powącham.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...