Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nadzieję że dostałeś gdzieś w promocji :/ szkoda ze niektóre gry na vite nie tanieja, używki też drogie. Pozostaje cyfra.

Nieśmiało zasugeruję wersje na blachę, jeśli już byś na cyfrówce miał poprzestać. Porty są świetne, a do tego działają w 60fps na tosterze. Ktoś powie, że to bez znaczenia, ale wygoda grania i tempo rozgrywki (chociażby szybkość animacji przy sprawdzaniu obiektów) naprawdę sprawiają, że nie byłbym już w stanie wrócić do wersji handheldowej.

 

A obie pozycje jak najbardziej warte uwagi. Trochę (mocno...) naciągane miejscami, ale dawno w żadne 'uniwersum' się tak nie wciągnąłem. Nietypowy koncept.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pingu, ile za Tales Of Hearts R i skąd? Wydania Pal są dość ciężko spotykane.

 

140 PLN z CEX.

 

To Fragile Dreams mogłem wziąć od blancika, ale odpuściłem. W sumie dobrze, że trafiło do pingera, ja bym pewnie nie docenił jeśli to jakiś okaz albo rzadka gierka pewnie.

 

Dziękuję. U mnie będzie leżeć i się kurzyć, ale jeść nie woła - niech leży. Za to zgarnąłeś SMT na Wii U i jest mi przykro, bo mogło być moje :(

Odnośnik do komentarza

 

Pingu, ile za Tales Of Hearts R i skąd? Wydania Pal są dość ciężko spotykane.

 

140 PLN z CEX.

 

To Fragile Dreams mogłem wziąć od blancika, ale odpuściłem. W sumie dobrze, że trafiło do pingera, ja bym pewnie nie docenił jeśli to jakiś okaz albo rzadka gierka pewnie.

 

Dziękuję. U mnie będzie leżeć i się kurzyć, ale jeść nie woła - niech leży. Za to zgarnąłeś SMT na Wii U i jest mi przykro, bo mogło być moje :(

 

 

140 za uzywke? sporawo, ja jakis czas temu kupilem za 80 zl w idealnym stanie z niezuzytym dlc :obama:

 

Raven, ja mam fragile dreams w folii, prawdopodobnie na sprzedaż za jakiś czas ;) jakbyś nabrał ochoty to wal. 

Odnośnik do komentarza

Nu a ja kupiłłem Harvest Moona na PSXa za 7zł. A innym razem Table Tennis na X360 bez instrukcji za 120zł.

Nie ma co się zastanawiać, gierka była najtaniej w sieci na ten moment, a jakoś wzięło mnie na dżejerpegi. Czekając na okazję nigdy bym nie kupił :lapka:

 

Inna sprawa że czy bym kupił, czy nie, to i tak w to nie zagram :cool:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziękuję. U mnie będzie leżeć i się kurzyć, ale jeść nie woła - niech leży. Za to zgarnąłeś SMT na Wii U i jest mi przykro, bo mogło być moje :(

Masz na myśli Tokyo Mirage Session?

 

Raven, ja mam fragile dreams w folii, prawdopodobnie na sprzedaż za jakiś czas ;) jakbyś nabrał ochoty to wal.

Możemy pomyśleć, chociaż nie wiem, czy jeśli nie skusiłem się na blantmanową cenę za używkę, to czy będę chciał za wyżsża folię ;).

 

Danganronpy za ile?

Po 150 zł z wliczoną wysyłką z wysp.

 

Shieeeet, one normalnie po tyle chodzą czy jakaś okazja? Za 75 zł za sztukę chętnie bym też sobie postawił na półeczce i nawet ograł za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

 

Dziękuję. U mnie będzie leżeć i się kurzyć, ale jeść nie woła - niech leży. Za to zgarnąłeś SMT na Wii U i jest mi przykro, bo mogło być moje :(

Masz na myśli Tokyo Mirage Session?

 

Dokładnie tak. Jak przejdziesz to zapraszam do TRANSAKCJI :cool: :czesc:

 

Danganronpa: Trigger Happy Havoc - 30$

Danganronpa 2: Goodbye Despair - 38$

Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls - 32$

 

Tu są tanie Dangany. Wysyłka chyba piątaka bo to lekkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...